Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-03-2007 14:56:31

iknow

Advanced

Zarejestrowany: 27-12-2006
Posty: 33

shit testy

Witam, niewiedzialem gdzie napisac ten temat wiec napisze go tutaj;p ok.
No to jak laski testuja facetow i jak reagowac na te testy.

Ja mialem taka sytuacje i mysle ze jest to jeden z testow, zaczne od poczatku...
ona zawsze masowo mi dzynki puszczala(co mnie to wkurzalo bo czasami bliski zawalu bylem, doprowadzilo to do tego ze wylaczylem dzwonek:D)bez celowe sms itp. czasami ja jej puszczalem( wmiedzy czasie sie spotykalismy), pewnego dnia ona przestala puszczac te dzynki i sms, zdziwilem sie i niewiedzialem o co chodzi no to puscilem pierwszy dzynka i ona odpuscila, potem nie puszczalem i ona tez nie puszczala, no to olalem to i nie puszczalem wogole, no i tera ona od nowa zaczela dzynkowac;p
czyli moja reakcja tez ja olalem.                                   
hmmmm troche duzo uzylem slowa "puszczalem", dobrze ze nie jest to wypracowanie;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sticklife10.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.help-forum.pun.pl