Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Problem który zwany potocznie Rodzicami i Podejsciem

#1 25-02-2007 16:24:01

Umberto

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 9

Problem który zwany potocznie Rodzicami i Podejsciem

Problem ?
A raczej coś co mnie wkurza bardzo pożądnie Very Happy


Moja obecna dziewczyna bardzo fajna i w sumie chcę podtrzymać ten zwiazek - ale spokojnie zasady i wszystko trzymam ...

Nie mniej jeśli idzie o jakieś imprezy czy wogóle wyjścia dłuższe i późne powroty to :

Jej kochani rodzice wymagaja zeby jej Facet / kolega / koleżanka -> ktokolwiek kto zaprasza od zawsze przychodził i informował o tym rodziców i prosił o ich zgodę...

A dodam ze dziewczyn a ma 20 lat...

Trochę to dziwne... Dziś idę w sumie pogadać z nimi co do całonocnej imprezy... ale chyba postawie sprawę przed panią jasno... Że jeśli chce sie ze mna widywać dalej i jej zalezy to powinna Sama sie postarać o pozwolenie...
Czy uwazacie ze to dobry pomysł ?

Jakie macie rady ?

Czy moze powinienem to olać i dalej ... rozmawiać z jej starszymi ?

Offline

 

#2 25-02-2007 16:49:15

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Problem który zwany potocznie Rodzicami i Podejsciem

jak kobiecie naprawde zalezy to gory przesunie i czas zatrzyma by sie spotkac
zas z drugiej strony to moze i tak jest, ale czasem rodzice sa nie do przejscia

nie rozumiem dlaczego masz ja rzucac, jak nie ma ona na to zadnego wplywu. rozumiem jakby to byl jej foch, ze sie spotkac nie chce, albo nie ma ochoty gdzies isc... ale w takiej sytuacji hmmm. jedna z moich bylych (akturalnie 21 lat ma) moze np. chodzic na imprezy nawet do rana, ale rodzice nie puszczaja jej na zaden wyjazd na chocby 2 dni i nie da rady, nie przegadasz rodzicow (tylko trzeba kombinowac i odpowiednia scieme przygotowac - zawsze jest jakas luka i metoda aby obejsc )
jak Ci zalezy to warto sie z nimi 'skumplowac' o ile masz dobre gadane to nie powinno z tym byc problemu. ja nigdy nie mialem, zawsze ten sposob wykorzystawalem i spisywal sie w 100%


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 25-02-2007 22:38:18

Umberto

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 9

Re: Problem który zwany potocznie Rodzicami i Podejsciem

Wiem wiem... Są powody i nawet znam je...
Nie chodzi na szczęście o nią...

A o zasady jej Matki ... która sama wychowała sie w specyficznym domu - tzn. godz. 20  ( 24 lata ) ma być w domostwie i na randki tylko z przyzwoitką  ^^
Wiec w sumie i tak nieźle ulżyła mojej dziewczynie ...

Spoko Dzieki za rady

A post pisałem jak byłem lekko wkurzony stad lekko absurdalne pomysły ^^

Offline

 

#4 02-03-2007 20:04:48

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Problem który zwany potocznie Rodzicami i Podejsciem

He he ci starzy to chyba z XIX wieku sa. Dziewczyna ma 20 lat i robia jej takie cos. Wciskaja gowno spoleczne go lba. Ciekawe co z niej wyrosnie. Tak tłumic emocje i pragnienia corki. Ech.
Ciekawe, czy jak bedziesz ją chciał bzyknać, tez ich o tym powiadomisz
Tak na powaznie.  Czasami takie zombie spoleczne moze popsuc nasze plany.
Ech te zombie spoleczne.

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Problem który zwany potocznie Rodzicami i Podejsciem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl