Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-01-2007 14:20:36

tommas

Gość

sms nie do tej laski....

Nie wiem czy dobre miejsce...ale panowie co robicie jak pomieszacie esy do lasek np:
-sms do swojej dziewczyny typu kocham cie i tesknie...-->przeslany do jakies laski wypasanej(nowo poznanej)

Ja to probuje przekrecic w zart tpu....skoro nie odpisalas to znaczy ze mnie kochasz....

 

#2 25-01-2007 14:45:00

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: sms nie do tej laski....

Musisz pokazać jej że celowo wysłałeś taką treść , ale miałbyć to test lub element zabawy (gierki) ... czyli dobrze robisz


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 27-01-2007 11:23:13

tommas

Gość

Re: sms nie do tej laski....

ok a jak a odpisze esem typu:Jakie wyznanie..Ale przeciez Ty mnie prawie w wg nie znasz.....TO CO WTEDY??
Ja tedy napisalem ze kumplea weszla mi na kom i sie zaczela bawic....nie bylo to najlepsze wyjscie;)

 

#4 27-01-2007 11:41:50

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: sms nie do tej laski....

najwazniejsza sprawa - nigdy sie nie tlumaczysz nigdy przenigdy... pomyliles sie? wisi Ci to. czekasz na jej odpowiedz. tak to ciagle nie wie o co chodzi z tym esem i o tym ciagle mysli 'czy naprawde napisal? ... a moze sie pomylil? ... moze ma inna?'. tak czy siak gra to na Twoja korzysc, takie przynajmniej jest moje zdanie.
wazne aby po tym jak cos odpisze, przekrecic wszystko jak sie da. napisze 'przeciez nawet sie nie znamy' to piszesz 'wiesz myslalem, ze jestes inna, ze poznawanie sie dla ciebie nie jest czysto fizycznym przezyciem a takze emocjonalnym. widac, mylilem sie. prosze tylko o jedno, nie nasmiewaj sie z moich uczuc'
no chyba, ze znasz jak calkiem krotko i moze sobie pomyslec, ze piszesz to na powaznie
jest inna opowiedz typu 'wiem, ze sie nie znamy, ale widze, ze usilnie chcesz przeskoczyc te wszystkie gierki, ktore tylko nas spowalniaja i zaplonac do mnie prawdziwa miloscia, a ja ci wlasnie to ulatwilem'

zreszta... zdaj sie na spontanicznosc i pamietaj - nie tlumacz sie - niech mysli, (tak jak pisal DeMarco) ze to czesc jakiejs gierki


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#5 01-03-2007 16:37:28

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: sms nie do tej laski....

dokladnie


Ty sie nei tlumaczysz, ona mysli... im wiecej bedzie myslec tym lepiej moze nic nie odpisywac ale po czasie nie wytrzyma i napewno cos napisze albo bedzie probowala Cie naklonic do rozmowy o tym


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seniorzywg.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl