Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-02-2007 20:15:54

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

problem z natrętną UG

Mam problem z jedną UG umówiłem z hb ale nie mogłem pozbyć się natrętnej koleżanki która na krok nie puszcza targetu samego!! Każda próba izolacji kończyła się tak samo: nigdzie cię samej nie puszcze i wpieprza się między mnie a target mimo że się trzymamy za ramie! Jak izolować hb w klubie spoko radze sobie nieźle ale w tym przypadku nie mam pojęcia co zrobić z tym babskiem które uczepiło się jej i powoduje moją frustracje. Jak moge następym razem poradzić sobie z tego typu natrętem? Na przykład na ulicy (zaznaczam że nie jest to zwykły set bo w jego skład wchodzi dziwny natręt)
będe wdzięczny za pomoc

JEŚLI TEN TEMAT BYŁ JUŻ GDZIEŚ OMAWIANY NIECH WYLĄDUJE W ŚMIETNIKU


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#2 10-02-2007 20:40:24

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: problem z natrętną UG

Powiedz jej, że ma nie rozpierdzielać swojej koleżance życia poprzez uniemożliwianie jej poznawania nowych ludzi


No risk, no fun

Offline

 

#3 11-02-2007 17:57:46

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: problem z natrętną UG

Rozmawiałem wczoraj z hb i powiedziała mi ze jej kumpela-natręt zakochała się we mnie a ona głupio się czuje flirtując ze mną bo szkoda jej przyjaciółki! I z tego powodu  ten set spisuje na straty (na szczęście UG mojego numeru nie ma...)


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#4 26-02-2007 22:24:31

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: problem z natrętną UG

amiszshiz napisał:

Rozmawiałem wczoraj z hb i powiedziała mi ze jej kumpela-natręt zakochała się we mnie a ona głupio się czuje flirtując ze mną bo szkoda jej przyjaciółki! I z tego powodu  ten set spisuje na straty (na szczęście UG mojego numeru nie ma...)

moja odpowiedz:

to nie ona mnie interesuje...

albo

wolisz zeby kolezanka czula sie dobrze ze nie flirtujemy ze soba czy wolisz czuc sie lepiej flirtujac ze mna


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#5 26-02-2007 22:35:46

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: problem z natrętną UG

szkoda że już to spieprzyłem
ale następnym razem to się łatwo nie dam.


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#6 26-02-2007 22:40:09

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: problem z natrętną UG

dokladnie trzeba uczyc sie na bledach i nie zalowac


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hhniezginie.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl