Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 17-01-2007 21:17:16

joe

Początkujący

Zarejestrowany: 07-01-2007
Posty: 4

Nie wiem co robic;/

Witam!
Co robić gdy okazuje się,że nowo poznana laska ma chłopaka? Wyobraźcie sobie,że jestescie na imprezie i spotykacie dziewczynę,która ma chłopaka tyle,ze przyszła bez niego i nagle zaczyna sie do was łasić.Co wtedy robicie? bo ja tak miałem i nie wiedziałem co robic więc w przekonaniu,ze ma chłopaka zlewałem ją,a to działało jeszcze bardziej na nia ale do niczego mocniejszego sie nie posunełem(a miałem na to kilka okazji).Poprostu nie wiedziałem czy to ma sens i bałem sie,ze moze wyciac mi wała;/ Teraz bedzie kolejna impreza i prawdopodobnie bedzie na niej-sama:D Więc doradzcie mi czy warto sie za nia brac i w jaki sposób mam to zrobic.

Offline

 

#2 17-01-2007 21:21:02

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Nie wiem co robic;/

a moze tekst ze ma chlopaka to tylko forma sukotarczy?

Offline

 

#3 17-01-2007 21:38:04

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Nie wiem co robic;/

a kim dla Ciebie jej jej facet?
dobrym znajomym? kumplem? - jak tak to trzymaj sie z daleka
bardzo dawnym znajomym ... jesli go lubiles to tez ja olej, jak nie lub go nawet nie znasz to:

jesli faktycznie Ci sie podoba to czemu nie?
ale zdaje sie, ze chyba tak strasznie Ci sie nie podoba... bo wtedy bys nie pytal tylko juz to mial za soba ha ha ha.
a jak jest srednia to nie ma co sie brac, szkoda zycia, tyle wkolo slicznych kobiet


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#4 17-01-2007 23:09:55

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Nie wiem co robic;/

Ale tylko ta jest taka łatwa

Możesz zrobić co tylko chcesz, jeśli Ci się na prawdę podoba to ...

Offline

 

#5 18-01-2007 08:58:15

joe

Początkujący

Zarejestrowany: 07-01-2007
Posty: 4

Re: Nie wiem co robic;/

Hehe:) No w sumie to mi tak bardzo na niej nie zalezy ale wziołbym sie za nią. Zobacze jak to się wszystko potoczy na imprezie,bo planowac to nei ma co bo potem moze byc zonk:0 A tego typka co z nim chodzi to nie znam,a wiem ze ma bo pytałem sie jej kumpeli bo sama mi o nim nie wspominała.Moze sie jej o to zapytam zeby zobaczyc jej reakcje... a jak nie to wyjebka:)

Offline

 

#6 18-01-2007 10:15:15

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Nie wiem co robic;/

Nie rób tego Po prostu się za nią zabierz i tyl Proste


No risk, no fun

Offline

 

#7 18-01-2007 18:33:07

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Nie wiem co robic;/

Jak laska leci na Ciebie (i jest całkiem całkiem) to dlaczego masz jej odmówić przyjemności ?


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#8 26-02-2007 22:35:30

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Nie wiem co robic;/

nie ma co sobie komplikowac zycia stary albo sie za nia bierz bez zadnych rozkminek albo ja olej


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hhniezginie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl