Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha IntensywnySerdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia#1 14-02-2007 16:11:19

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Regulamin forum i konwersacji

1. Pisz treściwie, posty składające sie z 3 wyrazów na krzyż będą usuwane.

2. Od spamowanai jest dział śmietnik! wink Forum to nie czat. Zapomnialeś czegoś dopisać to użyj opcji edytuj.

3. Nie duplikuj postów. Sprawdź czy dany temat nie był juz wcześniej poruszany. Naucz się korzystać z opcji szukaj.

4. Tematy pisz w odpowiednich do tego działach. Zastanów sie dwa razy czy to na pewno odpowiednie miejsce dla twojego tematu.

5. Zachowaj kulturę. Nie używamy wyrazów powszechnie nie akceptowalnych (zajebiście nie jest nim) ani w postach ani lub w stosunku do innego użytkownika. Takie postępowanie najpewniej skończy się banem.

6. Pamiętaj ze po drugiej stronie w grze siedzi żywa osoba. Okaż szacunek a otrzymasz to samo. Zależy nam na milej atmosferze. Flamy na innych użytkowników mogą się źle skończyć wink

7.Staraj się pisać tak, aby czytający nie głowił się nad zrozumieniem tekstu. Dłuższe partie oddzielaj znakami nowego wiersza (ENTER).

8.Przed wysłaniem nowej wiadomości możesz użyć przycisku "Podgląd", żeby zobaczyć jak będzie wyglądała na Forum. Wykorzystaj to by sprawdzić i poprawić różne błędy czy też literówki.

by Hamprey & kijek

Offline

 

#2 14-02-2007 16:15:08

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Regulamin forum i konwersacji

1. Zakładając nowy temat stajesz się automatycznie jego właścicielem.
2. Autorem postów (tematów i odpowiedzi) może być każdy, kto ma dostęp do Internetu.
3. Zabrania się obrażania kogokolwiek w jakikolwiek sposób (złośliwość na własną odpowiedzialność) oraz używania wyrazów uważanych za wulgarne.
4. Zabrania się używania przekleństw w stosunku do innych użytkowników forum oraz innych osób.
5. Na Forum poruszane są różne tematy dotyczące uwodzenia, jeśli czujemy potrzebę wypowiedzenia się na poruszony już temat, odpiszmy na niego, zamiast zakładać własny (często o identycznej nazwie).
6. Najpierw zapoznajemy się jakie są tematy, zanim założymy własny. Używaj opcji szukaj.
7. W każdym temacie, najpierw zapoznajemy się z wypowiedziami innych, zanim zadamy swoje (być może takie same) pytanie lub odpowiedź. Używaj opcji szukaj.
8. Starajcie się wymyślić temat waszej wiadomości tak, aby można się było domyślić jego treści. Temat wiadomości powinien mniej więcej określać czego dotyczy topick.
9. Jeśli w jednej dyskusji pojawi się kilka wątków i sporo osób dyskutujących, zaznaczajmy do kogo kierujemy wypowiedz (np. cytując jego wypowiedź).
10. Zabrania się umieszczania w podpisach tekstów obrażających innych, które mogą być tematem dyskusji i niepotrzebnych spięć.
11. Jeśli dalej pojawiać się będą głupie i nie potrzebne nikomu posty, proszę pozostałych Forumowiczów o ignorowanie ich. Niech zginą szybką i okrutną śmiercią przez zapomnienie, niech autora przekletęgo posta razi w oczy koszmarny stan licznika odpowiedzi na wiadomość najstraszniejsza z istniejacych cyfr - '0' .
12. Wypowiedzi nie są cenzurowane, redagowane ani nie podlegają weryfikacji czy akceptacji przed zamieszczeniem, a więc zamieszczając wypowiedź na forum musisz mieć pewność, że jesteś świadom tego co mówisz. Wszystko co piszesz - piszesz w swoim imieniu.
13. Grupa Seduction Poland nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi wysyłanych przez użytkowników Internetu, widoczne na forum.
14. Na forum występuje minimum cenzury; jednak niektóre tematy bądź posty nie spełniające zasad netykiety mogą zostać usunięte z forum przez administratora lub moderatorów.
15. Jeśli w swojej wypowiedzi pomówisz lub obrazisz konkretną osobę podając jej dane osobowe (imię i nazwisko), a osoba ta zgłosi się z prośbą do admina o skasowanie Twojej wypowiedzi, to wypowiedzi obraźliwe i pomówienia podpisane anonimowo dotyczące tej osoby zostaną skasowane. Powtarzanie się tej czynności może skończyć sie banem.
16. Jeśli masz pytanie, uwagę do któregoś z użytkowników forum, nie zakładaj nowego tematy / postu tylko wyślij do niego "Wiadomość prywatną", e-maila bądź skontaktuj się z nim poprzez komunikator internetowy.
17. Pisanie bezsensownych postów mających na celu tylko i wyłącznie nabijanie licznika bedzie dostrzeżone i odpowiednio "nagradzane".
18. Tematy w których dyskusja (lub najczęściej kłótnia) znacząco odbiegnie od głównego wątku będą usuwane w całości.
19. Osoby, które notorycznie będą łamać powyższe zasady będą usuwane z forum.
20. Stosuj się proszę do tych zasad, a na Forum spotkasz się z życzliwą atmosferą i rzeczową pomocą. Łam te zasady, a będziesz ignorowany, niemile poprawiany czy też Twoje posty po prostu zaczną znikać kasowane przez prowadzącego. Pamiętaj, że spotkasz się z reakcją zależną od Twojego podejścia do innych i sposobu pisania postów.

by Hamprey & kijek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ngamecool.pun.pl www.link7.pun.pl www.digitalworlpl.pun.pl www.crazyloop-danbalan.pun.pl www.dragonballgoku.pun.pl