Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-02-2007 20:39:12

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

DeepRapport

wersja e-book: http://www.speedyshare.com/391468810.html


“Deep Rapport”
Tłumczenie :
DeMarco & Skylook



Fakty – Odczucia – Wartości - Podatność

W większości przypadków ludzie wchodzili jedynie w lekki raport, ponieważ opisywali jedynie fakty, rzeczy które są obecne w świecie materialnym. „ Eh, Byłem dzisiaj rano na zakupach” , „ Właśnie kupiłem nowe auto!” , „ Widziałeś ten nowy program w TV wczoraj?” itp. Jeżeli lubisz rozmawiać w ten sposób i to przez cały czas – szybko się znudzi, również musisz ciągle szukać nowych faktów i to przez cały czas, oczywiście musisz szukać faktów, które są interesujące dla osoby z którą rozmawiasz.

Aby przejść odrobinę głębiej, możesz zacząć rozmawiać na temat tego jak ODCZUŁEŚ ten jeden szczególny fakt. „ Eh, Byłem dzisiaj rano na zakupach, Naprawdę uwielbiam oglądać te wszystkie ubrania… tyle różnych kolorów” , „ Właśnie kupiłem nowe auto! Jazda nim pokazuje mi jak naprawdę ważne jest ciężko pracować aby coś takiego osiągnąć” , „ Widziałeś ten nowy program w TV wczoraj? Tak się śmiałem z tej małej dziewczynki z pingwinem na jej głowie …” . Jak widzisz, możesz zawsze ukazać jakieś uczucia na dany temat i możesz zrobić to z każdym faktem jakim odpalisz podczas rozmowy. Zapamiętaj, że ludzie są skłaniają się do odczuwania wszystkich emocji, które tylko opiszesz, więc powinieneś skłaniać się do opisywania pozytywnych emocji, takich jak… radość, podniecenie itp.
Następnym poziomem są “wartości”. DLACZEGO czujesz to co czujesz? „ Eh, Byłem dzisiaj rano na zakupach, Naprawdę uwielbiam oglądać te wszystkie ubrania… tyle różnych kolorów! Niesamowite jak wiele możliwych perspektyw jest na świecie. Nigdy sobie nawet niewyobrażałem niektórych kształtów które widziałem, dlatego właśnie kocham nowe doświadczenia, ponieważ zawsze możesz się czegoś nowego nauczyć, czasem o rzeczach o których nawet nie wyobrażałeś sobie, że istniały wcześniej na przykład – Pamiętam jak pierwszy raz się zakochałem. To było takie…” i tak dalej.  Pozostawiam Tobie pozostałe 2 przykłady jako ćwiczenie dla rozwoju. Odpisujcie swoje odpowiedzi na to. Wraz z czasem dotrzesz do poziomu ‘wartości’ i zobaczysz, że jest to naprawdę ważny i głęboki materiał. Ludzie opisują swój poziom uczuć za każdym razem – przy każdej rozmowie - , ale żadko się zdarza, aby ktoś dotarł do poziomu ‘wartości’. Jeżeli jesteś w stanie zabrać ją właśnie do tego poziomu ‘wartości’ i potrzymać ją trochę tam … nigdy o Tobie nie zapomni.
Jednym z powodów dla których nigdy o Tobie nie zapomni, prawdopodobnie będzie to, że nie będzie w stanie dokładnie określić swoich ‘wartości’ na ten temat. Jest to normalne, a mało kto to wykorzystuje. Ogólnie kobiety przyzwyczajone są do tego i często są częściowo „zagubione”. Staje się tak ponieważ Program Społeczny nałożył na nią wiele blokad i innych sprzecznych wartości, więc nie wie które z tych wartości są naprawdę ważne, oraz czy powinna za nimi iść.
Aby dojść do poziomu ‘wartości’ – musisz znać własne wartości. Jest to coś czego nie możesz ominąć, ani wymyśleć. Musisz odszukać je w samym sobie. Twoje wartości są unikalne… są TWOJE, mogą i powinny być chociaż w odrobinie inne niż u reszty ludzi. Twój wybór tych wartości powinien określić jak efektywnie żyjesz swoim życiem. Na przykład, jeżeli Twoje wartości skupiają się na zadaniu dopóki go nie skończysz, prawdopodobnie zadanie skończy się sukcesem. Jeżeli Twoje wartości jednak opierają się jednak o bezczynność, lub rzeczy których naprawdę nie osiągnąłeś – prawdopodobnie Ci się nie uda. Kobieta będzie szukała źródła ustatkowania w swoim życiu. Jeżeli będziesz miał dobry zestaw wartości i będziesz w nie wierzył, oraz będziesz pokazywał tą wiarę i sprawisz, że zacznie wierzyć w Ciebie… właśnie ta kobieta pójdzie za Tobą. Identyczna zasada jak z ramą. Żadna ilość pieniędzy, żaden seksapil, nie sprawi, że ta kobieta odejdzie od Ciebie.

DeMarco/Skylook
puagliwice.pun.pl
silesistyle.pun.pl


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#2 11-02-2007 21:18:48

Paul

Początkujący

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 9

Re: DeepRapport

Dzięki amigo-tego mi było trzeba:)

Offline

 

#3 11-02-2007 21:26:25

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: DeepRapport

Kawałeczek dobrej roboty Jak zawsze


No risk, no fun

Offline

 

#4 11-02-2007 23:28:10

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: DeepRapport

Dokument chroniony, ale i tak sobie poradziłem ... Tak w ogoole to dzięki DeMarco


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#5 12-02-2007 13:13:53

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: DeepRapport

Bardzo fajne i mądre tylko jakbym wyskoczył z takim tekstem o zakupach to by laska pomyslala ze jakis nienormalny jestem ale zarys jest bardzo dobry


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#6 12-02-2007 15:36:39

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: DeepRapport

Monim zd. mozna to przykleić zeby zawsze bylo to widoczne

Offline

 

#7 12-02-2007 20:55:19

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: DeepRapport

Przyklejam.


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#8 29-04-2007 22:39:01

NiebliczalnY

Początkujący

Zarejestrowany: 28-01-2007
Posty: 8

Re: DeepRapport

Hej DeMarco!! Chyba trzeba wrzucić to jeszcze raz bo już nie mogę tego otworzyć. "This file has been deleted for the following reason: too old"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl