Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-01-2007 16:07:03

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Prezenty... co i jak :)

Zdaje sobie sprawe, ze czasem w zyciu faceta przychodzi ten dzien ... ta okazja, gdy kobieta spodziewa sie "jakiego prezentu" i w zasadzie to aby wszystko dalej sie jakos toczylo to powinna go dostac. Dzien kobiet? Walentynki? Jej urodziny. Tymbardziej jesli wczesniej to TY miales jakas okazje i dostales od niej "dowod milosci" (ah ta zasada wzajemnosci (swoja droga polecam ksiazke Robert'a Cialdini. Wywieranie wpływu na ludzi. - 100% zyciowego podejscia do sprawy)) i wypadaloby jakos ten problem rozwiazac. Nie mowie o probie kupienia jej uczuc czy tego podobnych - ale prostego gestu, ze jednak sie pamietalo

I narasta pytanie "a co jej sie moze podobac?, przeciez nie bede wydawal duzo kasy, bo
a) niewiem czy jej sie spodoba
b)nie mam tyle kasy
c)czy ja nie chce kupic jej uczuc?
d)nie jestem wystarczajaco kreatywny aby wymyslic cos tanszego?"

Chcialbym abyscie pisali o wlasnych pomyslach, ktore moga byc wykorzystane w miare przez wszystkich



Ja zaczne

Jako, ze lubie fotografie postanowilem odpowiednio to wykorzystac. Nagromadzilem juz dosc spory zapas fotek roznego typu. Poczynajac od wschodow / zachodow slonca, przez kwiaty (wazne jakie najbardziej lubi ... roze? lilie? ...jedna lubila nawet stokrotki wiec i takie fotki mam), ladne zdjecia razem z nia (wazne, by tych najfajniejszych wczesniej nie widziala) ostatecznie roznego rodzaju 'pomysly' jak pisanie patykiem po piasku na plazy itp.
Jako, ze obrobka cyfrowa jest dosc prosta (Corel / Photoshop i pokrewne sa dosc intuicyjne by osiagnac choc 'bardzo dobry efekt') - wystarczy dodac jakas otoczke do zdjecia, wyostrzyc / poprawic kontrast i viola!
Teraz udajemy sie by to wywolac w formacie hmmm ... ja zazwyczaj wybieralem a5 lub minimalnie mniejsze - dziewczyny uwielbiaja zdjecia w ramkach i maja ich sporo, wiec ta tez nie moze zajmowac za duzo miejsca bo nie bedzie miala jej gdzie powiesic.
Ah, no i ramka - obowiazkowo jakas ladna, ktora bedzie sie wyrozniac - oczywiscie powinna tez pasowac do zdjecia. Ja osobiscie lubie w tych rzezbionych drewnianych lub metalowych wzorkowanych (zawijasy i takie tam podobne).
Cale przedsiewziecie to wydatek ok. 20-30zl ... efekt murowany i w ogole bajka
Oczywiscie zdjecia nie moze widziec wczesniej, wszystko musi wygladac tak jakby bylo specjalnie na ta okazje zrobione (a nie fotka pisania po piasku w srodku zimy), nie moze to wygladac na odgrzany kotlet, ktory kiedys 'usmazony' byl dla innej

Czesto dorzucam tez wersje elektroniczna - codziennie wlaczajac komputer i majac ta fotke na tapecie nie bedzie mogla zapomniec jak cudowny prezent dostala
Troche 'probek' fotek mam na stronie http://fajnyadres.blox.pl/html/1310721, … 0.html?2,1 (i to naprawde nie wymaga ani extra sprzetu ani wielkich umiejetnosci - wystarczy samo zaangazowanie).

Ostatnio edytowany przez Fufu (16-01-2007 16:16:37)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl