Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-07-2007 17:01:00

mats

Początkujący

Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 6

Sobota wieczór, pierwszy wypas :)

Siemka chłopaki 

Opiszę wam mój wczorajszy nie planowany wypas To był mój pierwszy poważniejszy podryw! Ale jak się to skończyło:D No to jadę…

Wczoraj przyjechał mój kuzyn z Wa-wki i chciał się pobawić w klubie  Wziełem ze sobą Hawajskie girlandy (takie kwiaty, pewnie czaicie o co biega) Wbijamy do klubu od razu na parkiet, po 5 sek. jakaś HB8 zaczęła się tym bawić a wszyscy na mnie patrzyli, niektórzy nawet krzyczeli „alloha” i takie tam   Chwilę później zagarnąłem kuzyna i wbijamy w tłum, tańce, tańce patrzę HB10 tańczy obok mnie, myślę sobie „jeżeli nie teraz to już nigdy” Attraction miałem bardzo dobre więc mówię do HB że tańczy lepiej niż moja mama a ona tańczy naprawdę dobrze trochę śmiechu i kuzyn mówi choć zajadać… fuck nie teraz… muszę ją jakoś zatrzymać… przypomniałem sobie sekwencje z „Gry” kiedy pyta się dziewczyny czy nie jest złodziejką i wiesza się wisiorek   No i kwiety na jej szyi Wracam ze szluga na parkiet patrze o już przy mnie jest, jest gites :Dznowu tańce trochę dotyku, śmiechu zaczęło się robić duszno więc mówię choć wyjdziemy na powietrze. Wyszliśmy trochę waty nudowej, patrzę przy barze mój brat podchodzimy do niego gadu gadu i odpalam do niej napijmy się soku (tu zjebałem bo tak być nie powienno ale olać) wracamy na parkiet (tu wiadomo co się działo czyli bez zmian tak jak wcześniej) HB zarzuca hasło idziemy zapalić! Siadamy przy barze w ogródku i HB zamawia Tonik, sratatata o toniku jaki to on dobry i pyta się mnie „czy też się napiję”  Mówię: jasne jak mi postawisz  bang mam Tonik! Gadu gadu rozgryzła ile mam lat – lekko zmieszana ale olała to i gadamy tak jak wcześniej nie zwracała uwagi na różnicę wieku. Ostatnia wbijka do lokalu, wychodzimy na powietrze pogadać, sporo śmiechu komplementowała moje dołeczki na policzkach itd. (wata nudowa). HB ”muszę już lecieć” wystaję Ona: idziesz ze mną? Oczywiście (nic nie mówiąc) Odprowadziłem ją do samochodu trochę się ponabijałem z niego (nie wiem czy dobrze?) HB: dzięki za wspólną zabawę, mam nadzieję, że jeszcze razem poszalejemy sratatata… mówię: to może daj mi swój ibędzie łatwiej Ona: to wiesz może lepiej daj mi swój (myślę o qtwa nie będzie dobrze, olać i tak byłem zadowolony z wypasu) Wracam do kuzyna brecha bo jakieś dziewczyny się dosiadły do nas i takie tam. Rano wstaję esemes od HB (woow odezwała się) Napisała, że dziękuje jeszcze raz za imprezę itd.

Najlepsze zostawiłem dla was na koniec jest ode mnie 12 lat!!!! Starsza lol

Koledzy czekam na wasze sugestie i ocenę wypasu   Aha i jeszcze jedno qrde nie mogłem zrobić na niej żadnej gierki typu Sześcian itp. Nie wiedziałem kiedy co i jak…

Pozdr.

Offline

 

#2 22-07-2007 18:06:52

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Sobota wieczór, pierwszy wypas :)

Fajny raport, troche bylem zaskoczony na koncu (12 lat ???) ale wiek w koncu nie gra roli
Twoja gra byla bardzo dobra. Nie przejmuj sie jezeli gdzies sie potknales - nie zawsze wszystko musi wyjsc EXTRA

Poza tym Twoja gra na ogół wydawala sie byc naturalna, wiec nie potrzeba bawic sie w gierki typu szescian, zainteresowales ja swoja osobowoscia, a to z pewnoscia jest bardziej satysfakcjonujace niz wszelkie attraction z wyuczonych gierek.

Badz soba i nie probuj na sile przypominac sobie schematow - chcemy w koncu byc jak najbardziej naturalni i osiagac cele dzieki naszej osobowosci a nie wymyslonych przez innych tekstow

Pozdro

Offline

 

#3 23-07-2007 01:42:22

mats

Początkujący

Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 6

Re: Sobota wieczór, pierwszy wypas :)

Nom niestety tylko powiem tak: wyglądała na 25 a tańczyła jak 20, każdy by się zmylił

Cieszy mnie to, iż mimo, że to mój pierwszy raport to i tak został pozytywnie oceniony
Wiem nad czym musze popracować (raport)

Ostatnio edytowany przez mats (23-07-2007 01:42:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl