Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-07-2007 17:45:04

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Cóż.... Fotka.pl

Wiem, wiem.... wstyd się przyznać, ale założyłem sobie konto, żeby popróbować co nieco.

I otóż natknąłem się na dziewczynę rok starszą z mojego miasteczka i napisałem jej komentarz:
'gdzies tu kiedys widzialem jakies zdjecia... aaa... juz wiem... czekolada nie wiem czy kiedykolwiek mialas cos takiego z czekolada, ze nim wzielas ja do ust, to nagle zaczelas sobie wyobrazac jak smaczna jest...
' , ale na niego nie odpowiedziała, więc walnąłem tekst z TU :

'Witaj ponownie! Mówi się wprawdzie, że milczenie zdobi
kobietę, ale ileż można milczeć? Mnie zawsze uczyli, że kwestią
dobrego wychowania jest odpowiadać na pytania, ale pewnie to czekolada tak cię wciągnęła. '

Odpisała tak :

'Witam... Szczerze mowiac, nie bardzo zrozumialam ten Twoj komentarz o czekoladzie, dlatego nic nie pisalam.. Moze mi wytlumaczysz co miales na mysli, zostawiajac mi tak nietypowa tresc na moim profilu;
Pozdrawiam'

No to ja jej tak :

'Jeśli mnie pamięć nie myli, to w tym 'co lubisz' miałaś wpisaną czekoladę i to w dużych ilościach.... i tak sie zastanawiałem, czy miałaś kiedyś tak, że jeszcze zanim wzięłaś kęsa,to nie wiadomo skąd poczułaś w ustach jej smak.... to jest tak,że wiesz,patrzysz na tą brązową kostkę i myślisz sobie 'nic szczególnego' a jednak przynosi to tobie tyle rozkoszy.....podziwiasz walory smakowe, czujesz jak rozpływa się w twoich ustach,a jej zapach powoduje że to wszystko się wzmaga,a przez to czujesz się tak miło i wiesz, że nie możesz przerwać jej jeść,bo jest taakaa dobraa..... '

No to ona tak :

'Rzeczywiscie.. Widzę, ze zapoznales sie z moim opisiem w 100%...
Wiesz? Jakos nigdy nie zastanawialam sie nad procesem jedzenia czekolady..
A Ty? Kazdym produktem spozywczym sie tak zachwycasz, zanim go skonsumujesz?; Czy moze masz tak tylko z ta dobraaaa czekolada?;'

Na co ja :

'Czekolada jest wyjątkiem. Powoduje wzrost poziomu hormonu szczęścia, który powoduje właśnie to uczucie 'jaak dobrzeee...mmmm' . Nie wierzę, że nigdy nie zastanawiałaś się w jaki sposób i kto wynalazł takie cudo ..... Poza tym pewnie nie raz wiązałaś uczucia smakowe z jakimiś osobami, być może z mężczyznami (albo kobietami ) i wtedy w pełni doceniłaś moc zmysłów.... To jakby przeznaczenie.... A' propos, wierzysz w przeznaczenie? '

a potem :

'Witam. Widzę, że znowu muszę się przypomnieć. Należy ci się w końcu porządny klaps w tyłek za to, że nie odpowiadasz na czyjeś pytania..... Bardzo nie ładnie...'

A dodam, że laska przednia

No i ch**... nie odpisuje z 4 dni..... Nie wiem ki ch**.....  sprawdza mnie?.....


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#2 01-07-2007 18:47:12

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Cóż.... Fotka.pl

ooo niezlymi tekstami jej jebnales haha. laska sie ciebie przestraszyla ;p ja bym sie z toba nie umowil gdybys mi takimi tesktami zarzucal...fakt nietypowe i przez chwile byla zaciekawiona =>

'Rzeczywiscie.. Widzę, ze zapoznales sie z moim opisiem w 100%...
Wiesz? Jakos nigdy nie zastanawialam sie nad procesem jedzenia czekolady..
A Ty? Kazdym produktem spozywczym sie tak zachwycasz, zanim go skonsumujesz?; Czy moze masz tak tylko z ta dobraaaa czekolada?;'

ale za dlugo to ciagnales...a jak jeszcze jebnales z tym hormonem szczescia to masakra ;p
trzeba bylo ja zaprosic na czekoladke zawsze w ind jest moment kiedy musisz zdradzic ze ci sie podoba...ja jak otwieralem ind, byla pozytywna reakcja to odrazu zmiana na direct...mowie ze to tak naprawde tobyl pretekst zeby zagadac itd. w twoim wypadku po pierwsze laska sie skapnela ze ci sie podoba...bo po co bys jej opis czytal ? a ty dzialasz ind ;p tak nie mozna...jak widzisz ze panienka cie przejrzala to jedziesz w direct

Przeczytaj jeszcze raz co do niej pisales, spojrz z jej pkt widzenia, zobaczysz ze to troche dziwne

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (01-07-2007 18:49:40)

Offline

 

#3 01-07-2007 19:03:22

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: Cóż.... Fotka.pl

Wiem, wiem.... wstyd się przyznać, ale założyłem sobie konto, żeby popróbować co nieco.

wstyd to kraść albo lizać dupe laska na fotce jak napaleniec, a nie kombinować w inteligientny spodób jak ją zdobyć

ale tą spłoszyłeś... olej i atakuj kolejne (najlepiej w realu )

pozdraiwam

Ps. z moich doświadczeń z nls to ma mierne skutki przez maile i gg...(ale na żywo robi niezła sieke...)


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#4 01-07-2007 19:41:30

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Cóż.... Fotka.pl

jak dla mnie to nls i nlp bardziej robi sieczke z mozgu niz skutkuje...podstawy tak...i sformułowania typu "wyobraz sobie" i tam jeszcze kilka

Lecz znam kilku ludzi co jest niezle pojebanych przez to nlp ;p tworza wlasny matrix przez wkrety ze sa zajebiscie ze, cos co robia jest zajebiste a nie chca przyjmowac feedbacku od rzeczywistosci

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (01-07-2007 19:42:00)

Offline

 

#5 01-07-2007 21:15:17

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Cóż.... Fotka.pl

Hmmm..... tego się obawiałem.... kurde, to do cholery jak ja mam pisać im, żeby się nie przestraszały?!

Generalnie to próbuje przejść na direct. Ciężko mi ją spotkać mimo, że to małe miasteczko. Zastanawiam się czy jak będzie dane mi ją zobaczyć gdziekolwiek to czy zagaić o wspólnym napiciu się tej czekolady. Laska jest jak dla mnie na dychę, więc chętnie się z nią przejdę na tą czekoladę..... tylko jak to teraz trochę przekręcić..... może da się to jakoś jeszcze wirtualnie zrobić?...... Domyślam się, że teraz jakbym walnął jej zaproszenie na wspólne wyjście to by to i tak nic nie dało..... Mam jeden pomysł... zlać, próbować z następnymi, i może odezwać się później, jak będę w innym nastroju do kontaktów z nią....

Tak btw. a' propos NLS.... Chcę pójść na szkolenie w Lipcu. Co wy o tym?


EDIT:

Dodam jeszcze, że laska co jakiś czas podgląda mój profil, ale cholera nie odpisuje. I wiecie co.... napisałem też jednej lasce tak trochę śmielej i ona nie odpisała, aż w końcu napisałem do niej, żeby sprawdziła mi czy tamta ma numer gg wpisany w profilu, taki zupełnie nie związany z moją poprzednią wiadomością tekst.... I odpisała.... może to jest jakiś sposób.....

EDIT 2:   

Jakby któryś był ciekawy jak wygląda, to blondynka w środkowym rzędzie :
http://www.zso.pisz.pl/szk/ucz_zdj/3E.jpg

Ostatnio edytowany przez brzozik (01-07-2007 21:49:27)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#6 01-07-2007 21:53:23

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Cóż.... Fotka.pl

co do nls... stary nie warto, znajomy byl
lepiej wydaj ta kase na kluby, ciuchy itp. a o nls poszukaj na necie za free zamist placic za to samo
pozaty to jest g@wno warte

Offline

 

#7 01-07-2007 22:10:00

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Cóż.... Fotka.pl

DS moja siorka mi mówiła, że to musi być jakaś bzdura i że lepiej żebym pojechał na wakacje do chorwacji za tą kasę, albo coś..... tylko że ona to cholerny 'społeczniak' i jej nie uwierzyłem, ale myślę, że tobie i pozostałym mogę...... czytałem 'alchemię uwodzenia' i to mnie do tego skłoniło, a poza tym to mam jeszcze niezłe excusy, jeszcze gorsze niż normalne, bo nie kłębią mi się w głowie wymówki tylko mam jakąś inna blokadę, cholera wie co to za badziew.... może zostało mi ze 'społeczniaka', bo byłem ostrym.....


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#8 01-07-2007 22:16:39

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Cóż.... Fotka.pl

wpadaj do szczecina, zrobimy ci pranie muzgu, ale za darmo
zobaczysz wyjebiemi ci wszystkie excuzy z glowy... jak jestes chetny to PM

Offline

 

#9 01-07-2007 22:59:01

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Cóż.... Fotka.pl

mam na mysli nls... co innego nlp, ss bo to sa rzeczy ktore odpowiednia uzyte dzialaja swietnie
ale warsztaty batki to jedan wielka sciema ktora sluzy aby mu nabic kieszen

Offline

 

#10 01-07-2007 23:02:33

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: Cóż.... Fotka.pl

Haha;d Smocek ... Nls  - MAtrix ...:d " I tak cie lubie za to jaki jesteś ":d ...

Co do tematu ... Czy k**** nls i nlp jest dobre na neta ... no nie wiem ... i tak wolę direct i robiene sobie jaj pomieszajac w to Metody Zana ...

Przeciągasz to za bardzo. .. Jak już wzialem nr gg od laski na fotce ... to w około 30 min konwersacji bralem na gg nr kom i jazda ... Pierole gg i gadam przez koma Badz tel dom ... z 2 min i jstem umowiony , nieraz w ten sam dzien albo cos ... max 5 -7 dni

Offline

 

#11 01-07-2007 23:13:05

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Cóż.... Fotka.pl

lukkish, kotwice, patterny itp. to sa elementy nlp ktore sa dostepne w necie za free
wszystko to jest naturalne uzywane  w kazdej komunikacji miedzy ludzmi ale robione nieswiadomie
nlp po prostu je nazwalo

mi chodzi ze szkolenia nls sa proba wyciagniecia kasy i gowno ci dadza

Ostatnio edytowany przez DS (01-07-2007 23:16:37)

Offline

 

#12 02-07-2007 06:34:13

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Cóż.... Fotka.pl

Szczecien? ;> hmm mogloby byc fajnie
Zebraloby sie mala ekipke i mozna by bylo isc w plener

Brzozik napisz mi na gg to Ci cos powiem o tym szkoleniach itp. Troche sie juz tego na sluchalem od ludzi ktorzy na nich byli nie tylko na NLP i NLS ale bedziesz wiedz na jakim poziomie sa polskie szkolenia


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#13 02-07-2007 06:34:50

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Cóż.... Fotka.pl

wexkrk napisał:

Haha;d Smocek ... Nls  - MAtrix ...:d " I tak cie lubie za to jaki jesteś ":d ...

Co do tematu ... Czy k**** nls i nlp jest dobre na neta ... no nie wiem ... i tak wolę direct i robiene sobie jaj pomieszajac w to Metody Zana ...

Przeciągasz to za bardzo. .. Jak już wzialem nr gg od laski na fotce ... to w około 30 min konwersacji bralem na gg nr kom i jazda ... Pierole gg i gadam przez koma Badz tel dom ... z 2 min i jstem umowiony , nieraz w ten sam dzien albo cos ... max 5 -7 dni

wexiu ty akurat jestes jeszcze dosyc normalny pomimo ze chodzisz na to kolko nlp co koles nam wkrecal ze jak idziemy do kibla to robimy wielka przysluge dla swiata ;p

No i sluchajcie wexiego bo on swego czasu tylko na fotce wypasal a pozniej co chwile na ryneczku "ja cie znam z fotki !". Wbrew pozorom to wcale nie jest takie zle...mozecie sie umowic z masa panienek z neta...ale dobrze ze moja poznalem na ulicy bo jakos przez fotke mi sie to nie widzi, tak glupio opowiadac jak to napisalem lasce komenta  ;p a tak jest fajne story o tym jak zrobilem directa i odrazu attraction u jej znajomych idzie do gory i wogole romantyczna historia   hehe gdzies tam raport mialem ale nie bede wklejal

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (02-07-2007 06:36:08)

Offline

 

#14 02-07-2007 13:19:47

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Cóż.... Fotka.pl

Gosciówka troche speniała po tym nls'ie. Zaintrygowało ją to troche ale się lekko przestraszyłai pewnie nie wie za bardzo co odpisać skoro czasem do ciebie zagląda

Offline

 

#15 02-07-2007 18:41:37

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Cóż.... Fotka.pl

Rozmawiałem z moją koleżanką z klasy, skubana się okazała laska alpha takie mi rzeczy powiedziała, że się normalnie zszokowałem. Mogę wam wkleić rozmowę, tylko że jest strasznie długa. Dlatego pokażę wam co wymyśliła, żeby do niej napisać :

'na fotce troche przesadziłęm przyznaje .... chce cie lepiej poznac a o tamtym zapomnijmy ..... wybierzmy sie na czekolade.znam miejsce gdzie jest naprawde dobra mam nadzieję ze nie speszyłem cie gadka na fotce i ze mi nieodmówisz'

Napisałem jej tylko, że bez ostatniego zdania.... tak to mi się podoba . Tylko wiecie, problemo jest uno. Wolałbym to w realu powiedzieć, tylko, że ja przez 18 lat jej w życiu nie wiedziałem nigdy gdziekolwiek indziej jak w szkole. Aha i jeszcze jedno b. ważne.... Nie chcę jej olać.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oi.pun.pl www.b3.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl