Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-06-2007 15:10:08

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

"Ni to raport ni to problem"

Siema siema

Dawno tu niepisałem, potrochę z powodu sesji, potrochę z braku jakiś spektakularnych akcji, a może potrochę ze zmęczenia w zabawe z wyznaczania sobie kolejnych co raz bardziej wymagających celów, sam nie wiem, no ale do rzeczy : ).

Wczoraj bylem na urodzinach koleżanki, najpierw rozbiegówa w domu, potem finish w klubie"PUB za SZYBA" we wro. Wbijamy dużo ekipą do klubu, dobrze zaprawieni, w końcu to urodziny. Zrobiłem kilka rundek po klubie raczej posucha no i na parkiecie miejsca brak. Marynarenareczka do tego cygaro więc mam dobra rame, zresztą jak zawsze, do tego kumpela która mi zawsze wysokie atracttion na parkeicie robi, tak już od lat : ). No ale czegoś cieakwego ndala brak, otwieram dla zabawy dwie dziewczyny przy barze.. jest OK.

Będąc już na parkiecie zwracam uwagę na HB9, ona mnie mierzy się wzrokiem ja ją : ), kojarze jej twarz z innego klubu.Kiedy tańczymy już obok siebie plecami, a ona prezentuje swoje czerwone stringi, przyciągam ją do siebie, i mimo tego że zwracam uwagę na siebie tańcząc, proponuje żeby pouczyła mnie trochę ruszania się(czy jakoś tak już dobrze nie pamiętam chyba było bardziej hardcorowo), i dalej lece na wolnym o wszystkim i o niczym. Biorę ją na zewnątrz,zaczynam koajrzyć tę osobę, przecież na moich urodzinach w pażdzierniku wyrwałem jej koleżanke : ) i mam z nimi dwoma plus jeszcze jedna zdjęcie : P. Okazuje się że ona mnie też zaczyna kojarzyć, wtedy ze sobą nie gadaliśmy, ale mnei pamięta, gadamy o tym jaki ten świat jest mały, o przeznaczeniu itd. : )(nie będe pisało txt bo zakładamy że większośc ludzi ma tuż już włąsny styl).Wymieniamy się numerami, ona niby się droczy nie daje ostaniej cyfry, ale potulnie ulega.

Problem w tym że mam drobny dylemat z tym że ona mieszka z tą drugą dziewczyną razem na stacnji, tamta mnie na bank kojarzy, w sumie to nie wyszło nam ona stawiała mi warunki odnośnie randki, dwa razy nie doszło do spokana i ją zlałem. oprócz tego ma mnie za lovelasa, to pamiętam jeszcze z naszych spotkań w listopadzie w klubie, ja niby przecze, a tu wyrywam jest koleżanke, i ostatnie dylemat: cholera nie pamiętam które gierki przeprowadzłem na tej pierwszej, i żeby nie było że standardowym zestawem każdą robie. Sam nie wiem : ) w życiu takiej sytuacji nie miałem.. może ktoś rozwieje moje znaki ? czy jakoś specjalnie się za nią zabierać, bo nie chce żeby wyszło że z tą mi nie wyszło to z koleżanką spróbuje. a fakty są takie że ta obecna rozpierdala tą pierwszą o lata świetlne.. : )

Ostatnio edytowany przez Telenova (14-06-2007 15:16:37)


So many G, so little..

Offline

 

#2 15-06-2007 06:54:43

Versigo

Advanced

Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 34

Re: "Ni to raport ni to problem"

Dość ciekawa sytuacja.. miałem podobną otóż jednego dnia miałem kc z jedną a następnego dnia z niej kuzynką z którą potem jak sie okazało byłem. Wyszło na to że Mnie obgadały potem i byłem stracony. Cóż, człowiek się uczy na błędach. Wracając do tematu. Zależy jak dziewczyne klasyfikujesz. Jeżeli jest naprawde ładna - można jakos ta wyspecjalizować gre na niej. Musisz wyczaić jakie ma stosunki z tą kumpelą. A nóż się pokłuciła, co mógłbyś wykorzystać. Musisz jej uświadomić, że Twoje słowa są stanowczo bardziej przemawiające niż kogokolwiek. Bądź spontaniczny i bądź sobą - to jest moim zdaniem recepta na sukces.


"Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety."

Offline

 

#3 15-06-2007 09:25:11

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: "Ni to raport ni to problem"

Zgodze sie z Versigo ze musisz sie skupic na podstawowym wybraniu TG, ale co do dalszej czesci to poprowadzilbym bym to na swoj odpowiedni sposob. Czesto slysze opinie, ze jestem 'lovelasem' lub 'kobieciarzem' i ma to swoj urok mowie 'poprostu szukam prawdziwego szczescia, ale wiekszosc osob woli patrzec na to inaczej' ... i masz juz do rozmowy temat ala 'stracilismy juz tylu dobrych chlopakow' czyli jak to zostales zraniony, a teraz poprostu jak widzisz cos co moze dac Ci/Wam szczescie i radosc to siegasz po to, aby tego nie stracic. Jednoczesnie zauwaz, ze z ta 2ga (dawniejsza) TG nie utrzymujesz teraz aktywnego kontaktu, wiec mozesz sie tego trzymac. Nastepnym krokiem powinna byc KWALIFIKACJA... Jezeli Ciebie beda obgadywac... tym lepiej. Pamietaj naturalne jest ze kobiety obgaduja facetow, ale TY musisz to wykorzystac... Jezeli jedna zacznie mowic jaki jestes wspanialy... zaczna sie miedzy nimi spiecia, oraz zazdrosc ... a nie ma nic lepszego niz upiec 2 pieczenie na jednym ogniu - Tylko bedziesz musial Ciagle kontrolowac sytuacje.


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 18-06-2007 23:06:48

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: "Ni to raport ni to problem"

Dzięki chłopaki, póki co jestem już po kilku spotkaniach i obyło się bez żadnych komplikacji, a ten txt z szukaniem prawdziwego szczęścia będę trzymał na wszelki wypadek : ). A co do tej drugiej to nie będe ruszał bo nie warto, a już mieliśmy rozmowy an temat zdrad, i ona ma takie doświadczenie po ostatnim związku, na dodoatek wybaczyła i mówi że ostatni raz.. więc po co kusić los, póki co..


Co do samej mojej gry to wydaje mi się że zbudwałem wszystko w odpowiednich proporcjach, usłyszałem już że czuje się wyjątkowo komfortowe ze mną, bezpiecznie itd., attraction na mega poziomie, poznała z 8 moich koleżanek, i cały rynek pełen znajomych : ), a co do sytuacji z jej koleżanką to obróciłą to w żart, przy okazji akcentująć w subtleny sposób jak daleko wyżej cenie ją. dużo cook&funny, do tego snoopy itd. ogólnie bomba.


So many G, so little..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.glogera.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.narutocenter.pun.pl