Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-05-2007 20:49:32

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Dziwnie zachowująca się laska :)

Ta sytuacja powtarza sie już od ponad roku. Pewna laska na disco wysyła mi ioisy, a co najlepsze to ona ma chłopaka. Jak schodzę z parkietu i stoję sobie z boku, to ona celowo tańczy przede mną, a jeszcze lepiej - ona staje po jednej stronie, a jej koleżanka staje z mojej drugiej strony, a ja zostaję pośrodku. I tak jedna z nich udaje że "coś od niej chce" i się ociera o mnie i udaje że wpadła na mnie (pewnie żebym ją złapał i rozpoczął kino hehe). Jej koleżanka kiedyś co chwilę przechodziła mi koło nosa i "przypadkowo" potykała się o moją nogę, którą wystawiłem przed siebie, a wiem że robiła to celowo, bo 30 potknięć na pewno nie było przypadkowe No i ta koleżanka nie ma chłopaka, ale tamta ma. Nawet na fotce pisze że bardzo go kocha, że nienawidzi zdrady itd. a co wyprawia na dyskotece. Ja dlatego się blokuję, bo ona ma chłopaka. Niestety jakoś nie mogę jej sklasyfikować jako HB, bo jest dla mnie bardzo przeciętna, a  po co mi taka.
I to całe zachowanie wydaje mi się za przeproszeniem trochę kure....e. No bo prostytutki w dużych miastach tak właśnie robią, szukają klientami, to kręcą mu się koło nosa, czasem nawet przesadzając ze swoim "pokazaniem się". Miałem kiedyś taką przygodę na dworcu autobusowym w Bułgarii, tam była taka jedna, co prawda normalnie ubrana, ale miała jakieś 30 lat i "pokazywała się" mi i innym kolesiom, oni ją olewali, ja ją również olewałem. Jak na dworcu to na 100% dziwka, a jak na disco to raczej nie (ale chyba niewykluczone). Zresztą od kiedy dziwki są w LTR??? Co mam robić z tymi dwiema z disco? Jak już coś to bym se wziął jedną na LTR, bo nie ma sensu "na jeden raz", to po prostu nie jest dla mnie. Może ona chce zrobić skok w bok bo chłopak jej się znudził, ale jak już ją mam poderwać to na stałe i tamtego ma rzucić w ch**, a ze mną związać się, jak na jeden raz to niech wypielalalala

Offline

 

#2 01-05-2007 21:37:45

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Dziwnie zachowująca się laska :)

Dzizys dawno tyle sprzeczności nie widziałem w jednym poście.
Piszesz, że nie będziesz jej kwalifikował, bo jest przeciętna a za chwile chcesz ją brać na LTR.
W ogóle skąd ta pewność, że to prostytutka ??
Źle mi się to czytało.


No risk, no fun

Offline

 

#3 01-05-2007 22:22:35

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Dziwnie zachowująca się laska :)

Z jednej strony jest dla mnie zbyt "taka sobie", ale innym razem myślę o niej że jest całkiem całkiem, ale gdyby z nią do czegoś doszło to na pewno bym jej nie odmówił Ok, jednak decyduję się że mogę ją brać, ostatnio nawet bardzo wyładniała.

Offline

 

#4 01-05-2007 23:04:21

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Dziwnie zachowująca się laska :)

a moze to ta 2 cos od Ciebie chce ;p?


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 01-05-2007 23:14:18

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Dziwnie zachowująca się laska :)

A tu dzień po ślubie Ci zbrzydnie i masz babo placek:D

Offline

 

#6 02-05-2007 05:22:58

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Dziwnie zachowująca się laska :)

chcesz jedna sobie wziasc na ltr a nawet z nia nie rozmawiales
moze zacznij od tego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl