Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-03-2007 22:51:41

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Feromony

Słyszałem że PUA z warsawlair polecają fero do podrywu, ja kupiłem NPA za 130zł i efektków nie widzałem żadnych, dopiero potem dowiedziałem się o tym forum z tego forum poniżej:
http://ferum.pl/index.php

a tutaj nasz kolega z SP już też próbował:
http://ferum.pl/viewtopic.php?t=393

Używał z Was ktoś jeszcze oryginalnych feromonów w podrywie i czy widział różnice w PU gdy robił to bez ich pomocy?

Ostatnio edytowany przez RAGE87 (27-03-2007 22:56:03)


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#2 28-03-2007 08:29:42

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Feromony

Feromony syntetyczne... wolę pograć Więcej zabawy mam z tego


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 28-03-2007 12:33:00

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Feromony

Hmmm kiedys gdizes widzialem w TV jak robili test .Brali buteleczke feromonow i spryskali nia jednego goscia,drugiego wyperfumowali a 3 kazali sie spocic(naturalne feromony).Zawiazali jej oczy i kazali powachac cała 3 .W przypadku pierwszego laska stwierdzila ze wali od niego jak od skunksa,od spoconego tez a najlepszy rezultat przyniosly perfumy.Wiec po co sobie glowe zaprzatac

Offline

 

#4 28-03-2007 12:46:13

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Feromony

moze ktos potrzebuje jakiegos dopalacza jesli chodzi o pewnosc siebie

ja tam wole działac inaczej

ps. i przypomnialo mi sie wlasnei ze przeciez otwieracz na perfumy jest dobrym potwierdzeniem tego co mowi Jason pozatym perfumy to zawsze jakas opinia ktora udziela nam target i wiadomo co mozna dalej z tym zrobic

Ostatnio edytowany przez desiderata (28-03-2007 13:18:01)


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#5 28-03-2007 20:22:09

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Feromony

Panowie,

Jeżeli tam wchodzicie zauważycie pewnie gościa, który ma taki sam nick, co ja. TO NIE JA!!! Ja nie używam feromonów, choć po tym poście który tam napisał, moglibyście mnie nawet pomylić. To tak na marginesie

A wracając do tematu - czy warto używać feromonów za 400 zł? Nie wiem, nie wyrzuciłem nigdy tyle kasy na mały perfumik Nie wiem czy działają, ale nie polegałbym na feromonach bo one nie załatwią Wam laski tylko dlatego że TO są feromony. Sam ich nie używałem i nie używam i jest dobrze. Nie wierzcie we wszystko co pisza

Pozdro

Offline

 

#6 09-04-2007 15:24:39

luchessi

Początkujący

7728472 (zawsze niewidoczny)
Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 13

Re: Feromony

ja uwazam ze to jest bardziej psychiczne, bo chodzi o to ze jak je uzyjesz i podejdziesz do dziewki to sam dajesz sobie zgode na lepsze podrywanie. Czujesz sie bardziej meski i myslisz ze wszystkie na ciebie poleca. Takie nastawienie jest lepsze niz inne i dla tego moze przyniesc korzysci.
ale czy warto za 400zl zmieniac nasze mysli jak sami mozemy to zrobic?

Pisze się lepsze a nie leprze - tak na przyszłość.

Offline

 

#7 04-08-2007 16:33:53

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Feromony

Co do feromonów to kupiłem NPA w grudniu w tym sklepie http://www.feromony.pl/, buteleczka ma 5ml, zużyłem prawię całą efektów większych nie widziałem i sklep gwarantuje całkowity zwrot kosztów jeśli nie jesteśmy zadowoleni z produktu, mamy na to 365 dni i oczywiście zwróciłem feromony-to co zostało i dostałem zwrot kasy-100%, więc jak chcecie to możecie się w to pobawić


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#8 14-10-2008 21:10:56

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Re: Feromony

W wakacje kupiłem feromony Miyiohi Myiagi.Dałem za nie 70 zł z przysyłką.

działaja ale nieznacznie.

Offline

 

#9 14-10-2008 21:31:51

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Feromony

Myle ze lepiej mozna zagospodarowac te pieniadze wydane na feromony. Szkoda kasy tym bardziej ze efekt znikomy.

Offline

 

#10 15-10-2008 19:03:33

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: Feromony

z wikipedii:

Ludzkie feromony

Występowanie feromonów u ludzi jak dotąd nie zostało w pełni potwierdzone, choć istnieją pierwsze doniesienia o istnieniu tego rodzaju związków. Jak dotąd istnieje na ten temat kilkadziesiąt doniesień naukowych. Najlepiej przebadany przypadek prawdopodobnego istnienia ludzkich feromonów został opublikowany przez zespół Marthy McClintock, który opisał badania sugerujące, że synchronizacja cyklu miesiączkowego w grupach kobiet, zamkniętych w więzieniu jest regulowana poprzez emisję dwóch feromonów, których struktury chemicznej nie udało się jednak ustalić[3][4].

Inna publikacja McClintock i wsp. dowodzi pośrednio, że w pocie i oddechu mężczyzn są obecne związki, które decydują o ich atrakcyjności w oczach kobiet[5]. Tym razem autorzy zasugerowali klasę związków chemicznych, które prawdopodobnie są ludzkimi feromonami, jednak wciąż bez podania ich dokładnej struktury chemicznej.

Niektóre komercyjnie dostępne perfumy i afrodyzjaki reklamowane są jako zawierające ludzkie feromonony. Rodzajem miejskiej legendy (urban legend) jest teoria, że niektóre sieci hipermarketów spryskują feromonami produkty o najniższej sprzedawalności, po to aby zachęcić do ich zakupu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oceń sam czy warto inwestować w coś czego ludzie tak naprawdę jeszcze nie poznali


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

#11 23-11-2008 00:31:48

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Feromony

Dzięki za ostrzeżenie, już chciałem kupować NPA, ale chyba tego nie zrobię. Pytałem ich jakie feromony są na pewność siebie, odpisalil że właśnie NPA:



Kod:

Witam serdecznie,

Cieszę się, że Pan napisał. Najskuteczniejszymi feromonami dodającymi
pewności siebie są NPA. Jest to produkt, który działa głównie na Pana,
dodaje dużej pewności siebie. Dzięki niemu stanie się Pan bardziej otwarty
na ludzi oraz odważny.
Robi Pan duże wrażene na innych, czują się świetnie w Pana towarzystwie,
szczególnie sprawdza się w klubach i przy wieczornych wyjściach, jak i przy
kolacji we dwoje.

Dlatego uwążam, że NPA to zdecydownie najlepszy produkt dla Pana.

Oczywiście decyzja należy do Pana.

W razie dalszych pytań lub wątpliwości służę pomocą.

Offline

 

#12 30-11-2008 17:29:58

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Feromony

Wow. Dawno mnie tu nie było. Gdzieś rok minął. Wojsko itd.  Widzę pewnie zmiany na forum. Dzieki że mnie nie wy........ie  .
Wracając do tematu, feromony itp. szkoda kasy na to. Myślę, że to bardziej efekt psychologiczny. Liczy sie tylko gra, jakim jesteś, co masz do zaoferowania, a nie jakimi perfumami sie pryskasz (ważne aby nie były jakieś kiepskie ). To tak, jakby one miały coś załatwić za Ciebie. Niestety nie ma lekko, trzeba się postarać.  Chociaż z drugiej strony, jeżeli się wyda ze 200 stówki na flakonik, spryskasz się tym magicznym specyfikiem, na pewno dostaniesz pewności siebie , przecież to  marnotrastwo, aby nie podbijać do lachonów na baletach . Czy jakby sprzedawali kamyczki za 200 pln. które przyciagają kobiety też byś to kupił ?. 

Pozdrawiam.

Offline

 

#13 30-11-2008 18:02:50

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Feromony


Brainiac ci wszystko wyjaśni How To Attract Girls - Pheromone

feromony vs. woda toaletowa vs. pot


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.sticklife10.pun.pl