Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-03-2007 21:56:30

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Najbardziej zwariowane/ciekawe/romantyczne pocałunki

haha po dzisiejszym spotkaniu z dziewczyna natchnelo mnie aby zamiescic taki temat  

Zwariowany pocalunek:
Chodzilem po miescie z dziewczyna z ktora sie dzis umowilem, wialo jak cholera, patrze stoi budka telefoniczna wepchnalem ja do niej ( doslownie ) po czym sam do niej wskoczylem, budka byla przezroczysta, zaczelo nam cos odbijac
Objela mnie nogami ja ja, wygladalo jak bysmy sie jebali w tej budce : D po chwili padlo zdanie ze przydala by sie jeszcze para, bedzie jak na filmach haha wiec zaczelismy chuchać na szyby wokolo nas zaczelismy sie calowac ( akurat kolo nas autobus zatrzymal sie na swiatlach haha )  zaczelismy mazac rekami po szybie <<( jak w titanicu ) zeby podkrecic cala atmosfere. Po namietnym tuleniu sie i calowaniu w budce wyszlismy sobie spokojnie jak by nigdy nic : D  <<<== gdybyscie widzieli miny ludzi stojacych na pasach   hahahaha, wrazenia bezcenne

Teraz wy opiszcie wasze zeswirowane Kissy

Pzdr

Ostatnio edytowany przez ChuDy (25-03-2007 00:53:10)


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#2 24-03-2007 13:15:48

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: Najbardziej zwariowane/ciekawe/romantyczne pocałunki

niezłe chciałbym to widzieć a jeszcze bardziej mine jakiejś babci, która pewnie o was pomyślała - "dzieci szatana"


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

#3 24-03-2007 14:38:13

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Najbardziej zwariowane/ciekawe/romantyczne pocałunki

tsaa, ale plus za orginalność:)

Offline

 

#4 25-03-2007 22:57:06

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Najbardziej zwariowane/ciekawe/romantyczne pocałunki

Ja dziś z moją dziewczyną byłem w parku i tak mnie nagle naszło, że zaczęliśmy sobie tańczyć na środku alejki . Było piękne gwiazdziste niebo, świecił księżyc a my sobie tańczyliśmy i się całowaliśmy Bardzo jej (mi z resztą też) się to podobało i w ogóle chyba troszkę zmiękliśmy


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl