Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 20-03-2007 16:23:03

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

praca/kelner ... lepszy BL, lepsze nastawienie,

Od soboty zaczalem pracowac w karczmie/restauracji jako kelner.
Zawsze interesowala mnie praca za biorkiem za sterta papierow, lub przy komputerze pracujac nad jakims waznym planem firmy. O takiej pracy marzylem. Jednak kumpela z klasy zalatwila mi prace jako kelner. Jedno co odkrylem to to ze uwielbiam prace w stalym kontakcie z ludzmi, jestem poprostu stworzony do tego Uwielbiam rozmawiac z nieznajomymi, obslugiwac ich, wiem ze ci ludzie oczekuja mojej pomocy.
... ale nie o tym chcialem pisac.
Chce wam pokazac ile mozna nauczyc sie w takiej pracy, gdzie "obowiazuja" cie stale normy zachowania, dokladnosc, elegancja, wszystko musi byc idealne, to ty REPREZENTUJESZ ta restauracje wiec musisz pokazac dobry wizerunek.

Jesli chodzi o BL nawet nie wiecie ile mozna sie od kelnerow nauczyc. ...stoisz dumnie, wyprostowany, jestes tu panem, wszyscy wiedza ze to TY tu dyrygujesz wszystkim, takie wlasnie mysli placza ci sie i im po glawie. Chodzisz dumnie, niech wszyscy widza ze masz klase. Te 2 dni ( bo pracuje w weekendy ) Daly mi tak duzo jak nie dal miesiac uczenia sie z e-bookow.
Mozna sobie wyrobic tu w h** charakter, tak charakter... nie tylko BL - wszystko tu jest nowe, inne. Obowiazuja tu calkiem inne reguly.
Nauczylem sie troche odpowiedzialnosci, lenistwo nie poplaca, moje zachowanie zmienilo sie, to dziwne jak bycie kelnerem zmienilo moje podejscie i nastawienie do niektorych spraw .
Tu ucze sie stalego kontaktu z ludzmi, jest to nie uniknione, nawet podoba mi sie jak rozmawiam z tymi ludzmi wiem ze sobie radze i nie placze sie O ile dawniej troche balem sie tak ciaglego kontaktu z nieznajomymi o tyle teraz to kocham...
Jesli bede mial w przyszlosci mozliwosc wybrania pracy zastanawial bym sie pomiedzy:
.....kelner, .....sprzedawca badz doradca w sklepie jak reporter, big star, deep etc., .....fryzjer, .....Barman
Jest tam staly kontakt z obcymi a uwiezcie to bardzo, naprawde bardzo pomaga w relacjach z ludzmi .

Pzdr


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#2 21-03-2007 07:20:35

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: praca/kelner ... lepszy BL, lepsze nastawienie,

Wiem o tym Pracowałem już w Gwarku,Iglo,Chacie Polaka ( kelner ), a teraz pracuję w Reporterze


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 21-03-2007 17:19:18

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: praca/kelner ... lepszy BL, lepsze nastawienie,

heheh jeszcze jak jedzilem z pizza czulem cos podobnego znacza poprawe bl i pewnosci siebie
daje kopa i przydaje sie i tobardzo jesli  ktos jest bardzo nie smialy i ma problemy z kontatkami miedzy ludzkimi

Offline

 

#4 23-03-2007 15:00:33

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: praca/kelner ... lepszy BL, lepsze nastawienie,

Też myślę, że praca w stałyym kontakcie z klijentem to dobra szkoła relacji miedzyludzkich
Sam zaczynałem pomagając kumplowi w roznoszeniu ulotek o kredytach (swoja droga on to dopiero ma rozeznanie w NLP i relacji z klijentem - najprawdopodobniej jest to wynik szkoleń ). O ile jak zawsze starałem sie omijać ludzi szerokim łukiem to tak tu odrazu zostałem rzucony na głęboką wode niestety mało się wtedy nauczyłem gdyż robiłem to bardziej dla kolegi niż dla siebie Dopiero później na stażu wszystko się zmieniło a wystarczyło być o szczebel wyżej nad zwykłymi pracownikami a już poczułem jak moja pewność siebie wzrosła.

Pamiętam pewna dziewczyne z uczelni, która zaczeła pracować w administracji, odrazu do niej zagadalem - Czy pani doktor Anasz zostawiła dla mnie jakąś wiadomość? Do dziś pamietam jej mine - yyy pani Anasz, nie wiem zaraz sprawdze Tymi słowy wprowadziłem małe zamieszanie przy okazji angażujac w to jeszcze pare osob
I o ile wtedy wyglądała na nieśmiła i zwykła dziewczyne tak na końcu semestru zmienił się w wytapetowana, patrzącą na wszystkich z góry, pewną siebie Panią

Aż się wierzyć nie chce jak praca zmienia człowieka

Osobiście wole jeździć stopem bo to bardziej pasuje do mojego charakteru i przy okazji jest to niezły trening i jest element ryzyka Jak w podrywie - na starcie musisz mieć dobry BL bo nikt ci się nie zatrzyma jeśli bede wyglądać jak zgarbiony typek z pod ciemnej gwiazdy - można tak stać ze 2 godziny a później wchodzisz z otwieraczem i zaczynasz budowac zaufanie jakąś historyjką


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bringyourownbeer.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.e-wpf.pun.pl