Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-02-2007 23:23:13

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

jeb**e lodowisko :)

ten temat może się wydac głupi i śmieszny(i taki raczej jest) ale mnie szlak trafia na myśl o tym ze będe musiał iść tam ponownie!

A mianowicie zabrałem dziś HB na lodowisko bo wiem że nigdy nie była wszystko ok jej się bardzo podobało (dostałem od niej esa że chce żebym znów zabrał ją na lodowisko) tylko jest jeden problem (tylko mi się nie śmiać!) ja tego miejsca nienawidze! nudzi mnie jeżdzenie w kułko za rączki! w kazdym innym miejscu potrafie coś spontanicznie wymyślić i jest fan a tu kur*a nic no!(mimo że jej sie podoba to mi wcale)
na codzień wspinam się zabrałem ją na ściane to mi stękała że wysoko że się boi blabla kręgle bylismy ale ją nie kręcą wcale, ale za to musiała se wybrać lodowisko do którego czuje wstręt!
zależy mi na HB a nie chce żeby wyjazdy na lodowiskozrobiły się mechaniczne i nudne(dla mnie już są...) a nie mam zielonego pojęcia co można ciekawego robić na tym lodowisku potrzebny mi jakiś schemat bo wyperswadowanie jej tego może być trudne
ma ktoś jakis ciekawy pomysł?


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#2 24-02-2007 06:56:53

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: jeb**e lodowisko :)

wywroc sie specjalnie i udawaj ze cos CI sie stalo... poki co tylko to mi do glowy przychodzi

Offline

 

#3 24-02-2007 19:55:06

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: jeb**e lodowisko :)

tommas napisał:

o ile umiesz w to grac....

I tu sie nie zgodze... nie musisz umiec rewelacyjnie grac w bilarda zeby pojsc z laska na niego... ja ostatio bylem pierwszy raz w kregielni chociaz nie umialem grac to i tak spotkanie mozna dodac do udanych.
Nie musisz umiec doskonale grac i probowac zaimponowac jej ze umiesz wbic 5 bil naraz... bo ona moze to odebrac innaczej niz bys chcial. Ja nigdy nie pokazuje na randkach jaki to ja jestes boski i swietny... poprostu gram i nic wiecej nie robie a jak jej nie idze to ja neguje albo jej pomagam zalezy w jakiej fazie jestem z nia :]

Jesli chodzi o towj problem to poprostu nie idz z nia na te lodowisko powiedz jej ze masz jej jeszcze wiele do pokazania i idz z nia na bilard albo kregle... a na lodowisko wybierz sie za jakies 2 tyg, zeby to nie stalo sie jakas rutyna...a co mozna robic na lodowsku? hmm... podrywac inne laski hehe... a tak na powaznie to nie musisz z nia jezdzic ciagle w kolko mozesz stanac przy bandzie i robic kino i rapport jesli uwazasz ze musiz to zrobic... chociaz ja uwazam ze do budowania rapprotu sa lepsze jakiej koktajbary lub kawiarenki i mysle ze tam powinenes z nia isc, bo jak widze to laska jest toba zainteresowana i chce sie spotkac jeszcze raz... wiec mysle ze powinienes przejsc do nastepnej fazy: dobrego rapportu, a najlepiej go zbudujesz wlasnie w tych miejscach ;] Jesli nawet nie chcesz zeby ta randka byla taka nudnwa i tylko w koktajbarze to przejdz sie z nia na cos co ty chcesz tylko nie na skalke ani lodowsko... na cos zupelnie nowego ;]

Pozdro
Punkt G.

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (24-02-2007 20:03:22)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 26-02-2007 14:26:00

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: jeb**e lodowisko :)

jak wczoraj wychodziliśmy to przyciągnela z soba porzyczone łyżwy i troche dziwnie wyglądała z nimi w pubie na bilardzie
co do bilarda to gram fatalnie ale cały czas c&f i wyszło nawet lepiej niż bym robił niewiadomo jakie sztuczki na stole
pozdrawia i dzięki


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#5 26-02-2007 19:42:38

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: jeb**e lodowisko :)

amiszshiz napisał:

(...) przyciągnela z soba porzyczone łyżwy i troche dziwnie wyglądała z nimi w pubie na bilardzie

buheheheh <rotfl> chcialbym zobaczec jej mine jak sie zdziwila ze nie idze na lyzwy


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#6 26-02-2007 22:03:42

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: jeb**e lodowisko :)

amiszshiz napisał:

co do bilarda to gram fatalnie ale cały czas c&f i wyszło nawet lepiej niż bym robił niewiadomo jakie sztuczki na stole

i to jest najlepsze w c&f chociaz jakbys gral duzo lepiej od niej to nei wiem czy osiagnalbys taki sam efekt...


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kurpie.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl