Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 26-02-2007 19:04:18

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Jesteś zakochany = Jesteś excuserem

No to prawda i trudno się z tym nie zgodzić wiem co mówię bo sam to przeżyłem...
Ale dostałem lekcje i dobrze mi z tym. Chyba każdy musi przeżyć zakochanie by zrozumieć pięknego tego uczucia... które dotyk anas i które my wywołujemy u kobiet... alr również to jakie mamy klapy na oczach i jak łatwo nami wtedy manipulować... I jak kobiety umieją to wykorzystywać.

Wiec czasem warto przeżyć taka nauke... i nie popełniąc podobnych błędów...

Pozdro..


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#17 01-03-2007 16:29:15

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Jesteś zakochany = Jesteś excuserem

zakochanie?

to dziwna sprawa ale bardzo przyjemna chociaz czasem bolesna... i daltego by ustrzec sie przed ranami trzeba dobrze to zawiazac na poczatku

ale nei mozna tez zapomniec o ciaglym dbaniu o ten zwiazek... nie mowie o dbaniu WSNowskim tylko konkretnym...

przezylem to pare razy i musze Wam powiedziec ze za kazdym razem bylo lepiej... czlowiek uczy sie na bledach

wkoncu znajdziemy (lub wychowamy ) taka kobiete ktora bedzie PRAWIE idealna (dla Nas) i to bedzie to

ps. a btw to wg mnie szybciej idzie sie odkochac niz zakochac :]


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl