Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 21-10-2006 23:16:53

flep

Początkujący

Zarejestrowany: 03-10-2006
Posty: 1

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

dzisiaj obejrzalem po raz pierwszy hitcha i sadze, ze zobacze go jeszcze przynajmniej kilka razy. film jest genialny nie dosc ze sporo sie mozna z niego dowiedzec to naprawde sie usmialem. goraco polecam:)

Offline

 

#17 21-10-2006 23:39:47

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Dn Juan DeMarco
Joe Black
Adwokat Diabła
Magnolia
Vanilla Sky
Szkoly uwodzniea 1,2,3.
Top Gun
Fight Club
Cassanova (ciekawy wątek, 0 pożytecznośći pod kątem GRY)
Ocean`s Eleven
Ocean`s twelve
Two for the Money

Offline

 

#18 26-10-2006 15:32:26

spider

Początkujący

Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 1

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Młode Wilki
Aktor - Cichy ma nie tylko BL ALFA ale cały lifestyle ALFA.
Prymus - jego odwrotność - totalny BETA(tak dla kontrastu i żeby wiedzieć czego nie robić )

Offline

 

#19 28-10-2006 20:08:39

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

a jakie filmy warto obejzec z laska?

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#20 07-11-2006 18:34:35

Matthias

Początkujący

4655693
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 04-11-2006
Posty: 2

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

mench napisał:

można wychwycić ciekawe rzeczy nawet po postaciach Matt i jego kumple,a szczególnie jeden który całe życie opiera na waleniu konia

Hehehe, czy mam się poczuć urażony?

Wracając do tematu: film "Rozpustnik" z Johnym Depp'em. Scena na poczatku filmu w teatrze, kiedy spotyka sie z prostytutka na korytarzu - to jest kurna arcydzieło.

Offline

 

#21 20-11-2006 11:27:00

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Zdecydowanie polecam hitcha, oglądałem go chyba 3 razy i obejrze chyba następne 3, świetny film, można naucczyćć się kilku tekstów i porusza kreatywność. Do tego wyczytałem gdzieś o nim, że metody podrywania hitcha w filmie, zaczerpnięte są od Rossa Jeffriesa, więc wydaje mi się że warto go obejrzeć. Na pewno nie zaszkodzi, a do tego można się pośmiac .


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#22 21-11-2006 00:55:55

Truskaweczka

Początkujący

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 5

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Polecam wam "Zapach Kobiety". (mam nadzieje, że nie pokręciłam tytułu...)

Ostatnio edytowany przez Truskaweczka (21-11-2006 00:56:33)

Offline

 

#23 30-11-2006 04:08:26

Osman

Początkujący

3308469
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 1

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

W kwesti HITCH-a... to widziałem zdjęcia jak Neil Strauss (aka STYLE) nawija spokojnie rozmowę z głównym aktorem tegoż filmu... ale... zanim powstał film! Warto chwilę się zastanowić... co... gdzie... kiedy... i z kim... a już ciekawe wnioski się nasuwają...


...Nie ma rzeczy niemożliwych...

Offline

 

#24 30-11-2006 19:00:16

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Widzialem 2 dni temu Hitch'a. Dosyc pozno ale bylo naprawde warto... Moje wnioski: Film naprawde zjebisty, az do tego stopnia ze 2 razy pod rzad ogladalem. Wiem ze w takich filmach nie ma za bardzo co liczyc na realia, ale wszystko w bardzo pozytywnym swietle bylo pokazane i nawet wyszperalem pare szczegolow odnosnie uwodzenia o ktorych zapomnialem np: przy postawie alpha mocno oddzialywac mimika twarzy co mozna dobre bylo zauwazyc u hitch'a ;dac jej przestrzen, zadko sie to akcentuje a mysle ze t bardzo wazne. Bardzo mi sie podobalo tez to jak sie will smith tam ubieral, niezla moda, bez zadnej blyskoteki ale odlotowo ie w tych ciuchach prezentowal. Kolejna kwestia, jaka do mnie trafila to nastroj w tym klubie jaki byl.. swietna muzyczka, spokojny klimat, luzna atmosfera, bomba oswietlenie ( nie z jasno , nie za ciemno), dobre laski, idealne miejsce na wypad.
Jak jzu wspomnialem myzyczka w filmie  extra, tak jak laska tam grajaca ( eva mendes). Naprawde slodka buzke ma, wraz z tym pieprzykiem na policzku, a jak do tego dodac te jej sexy wyrazy twarzy to po prostu odplywam   Film jezeli chodzi o moj gust trafil w 10-siatke. polecam wszystkim.
Jak macie jakies zdjecia z planu to podajcie, bo nic nie moge na ten temat znalezc, szczegolnie nie ciekawi jak style gada z willem. Osman, gdzie widziales te foty.. podaj zrodlo;) pozd.

Offline

 

#25 03-12-2006 14:53:36

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Wlasnie skonczylem ogladac Hitch'a.
Swietny film wart obejrzenia.
tak jak powiedzial klepi, b. mi sie spodobalo to polaczenia szarej podkoszulki z koszula - musz sprobowac - bez nadmiernej ekstrawagancji ale dosc ciekawie.
Poza tym pare tekstow (toast, to jak rozmawial z nia w pubie) moze byc przydatne, dlatego serdecznie polecam wszystkim.
Pozdrawiam

--------------------
Tak w ogole to  ztej strony "Nice"  z forum TajemniceUwodzenia

Offline

 

#26 20-01-2007 16:52:18

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

a ja mimo wszystkim atakom na ten serial polecilbym "Magde M"...  Piotr, jeden z glownych bohaterow wykazuje na prawde duzo elementow pua w dodatku jego gadka, BL i pewnosc siebie jest bardzo widocznie ukazana. Sceny zblizenia, first kiss itp. sa bardzo ciekawie zrobione... Generalnie odnioslem wrazenie ze serial musial byc krecony przy wspolpracy z kims w temacie ,ew. z kims kto ma duza wiedze o psychologii kobiecej i jej potrzebach...


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#27 20-01-2007 21:17:28

tommas

Gość

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Nie wiem czy napisaliscie ale jeszcze warto obejrzec SZKOŁE UWODZENIA czyli Cruel Intentions,wg mnie najlepszy film o podrywaniu....

 

#28 21-01-2007 18:21:06

mats

Początkujący

Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 6

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Alfie, tego chyba nikt tu nie umieszczal

Offline

 

#29 25-02-2007 23:18:40

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

ostatnio obejrzałem takie coś jak 'School For Scoundrels' akcja filmu kręci się wokół tego że uczą nieudaczników pewności siebie, a także potrochu podrywania kobiet (w sumie to jedna scena jest temu poświecona).
polecam także film 'teoria miłości' (Window Theory) film jest zajebisty sam w sobie, dobra komedia zawierająca w sobie także elementy, które mogą się przydać.
i inne:
Papi i dziewczyny (Chasing Papi)
John.Tucker.Must.Die - pokazuje do czego są zdolne porzucone kobiety


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#30 28-02-2007 19:30:32

myju

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-01-2007
Posty: 6

Re: Filmy warte obejrzenia (o uwodzeniu)

Dołączę się do tematu:

Polecam koreański film z 2005 roku (The Art Of Seduction)

Jakeob-ui jeongshik (Sztuka Uwodzenia) film opowiada o koreańskim Casanovie i o lasce, która uwodzi gości. Oczywiście spotykają sie i wybucha gra którą można nazwać wojną na uwodzenie. Przy okazji można się pośmiać. Naprawde polecam




Link do torrenta: http://www.torrentz.com/2bc7121f202a53c … 9b197157ea


Jak by nie było, będzie zajebiście

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti4.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.czteryzywioly.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl