Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-09-2008 00:20:37

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Hb8 galeria handlowa :)

A więc, jako że byłem jakiś czas temu w centrum, na oględzinach, musiałem sobie trochę posargować

Wchodzę do empiku, i widze laskę szukającą pocztówek, no to otwieram
Ja:Hej widzę że szukasz pocztówek, a to oznacze że możesz pomóc mi coś wybrać bo moja przyjaciółka ma za niedługo 18 urodziny
Laska:Ok(coś doradza)

Blablabla,

i po chwili

JA:ale w sumie to nie chodziło mi pocztówki,.....tylko chcę Cię poznać
Laska:Banan na twarzy

Mówię do niej żeby pokazała mi jakieś ciekawe książki, które warto przeczytać....a więc idziemy szukać

I po chwili, NLS, patterny, pytania...dziewczynie isę coraz bardziej podoba :-)

Do 15 minut muszę lecieć więc, mówię...Naprawdę fajnie nam się rozmawia co możemy zrobić żeby nie stracic kontaktu....ona proponuje swój nr telefonu-nazywa się Karolina, jest z Chorzowa :-)


SMS-game


patterny by NLS

po 1 smsi-e

Ona:No hey) a mówiłam Ci już że masz bardzo fajną nawijkę:) podoba mi się:) no cóż zamykam oczyi postaramwyobrazić sobie tą chwilę...bardzo ciekawe spostrzeżenie


po drugim smsi-e


ONa:Ciekawe że nasze pragnienia reaguja na same słowa:)
życze Ci słodkich  i kolorowych snów:)



Z czasem będe zamieszczał postępy, z tą dziewczyną......póki co



Pozdrawiam
Łukasz

Offline

 

#2 29-09-2008 00:41:09

sb19

Początkujący

Zarejestrowany: 24-12-2007
Posty: 8

Re: Hb8 galeria handlowa :)

Podoba mi sie Twoj Fr bardzo naturalny chociaz na poczatku pokazal bym wiecej atrakcjii bo nic nie pisales tutaj na ten temat ... Jakich uzywales paternow ja w zasadzie  z tego nie korzystam a moze to nie takie zle )

Offline

 

#3 29-09-2008 09:07:44

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: Hb8 galeria handlowa :)

Osiągając proces attraction, myślę że dziewczynę zaskoczyło, przejście z indirecta w direct....i to ją zainteresowało
A nls, na początku zainteresowanie, potem przeznaczenie, połączenie.....co do patternów(i nls) to radzę Ci przejrzeć Alchemię Uwodzenia.....tam "Trójca NLS" wszystko dokładnie opisuje.

Offline

 

#4 29-09-2008 12:22:35

sb19

Początkujący

Zarejestrowany: 24-12-2007
Posty: 8

Re: Hb8 galeria handlowa :)

Ok thx jak bede mial troche czasu to przejze pozdro

Offline

 

#5 30-09-2008 23:21:05

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Hb8 galeria handlowa :)

Cóż, czekam na dalszy ciąg


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitarzystki.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.narutocenter.pun.pl