Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-09-2008 01:35:08

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Lekka akcja z KC :)

Dzień jak co co dzień, czas mijał powoli, muzyka leciala w tle, rozmawiałem na gg z pewną hb,w pewnym momencie wspomniałem,że nie ma czasu aby się napić, spotkać(niedawno miała urodziny), odpisała,że przykro jej ale ma dużo pracy w domu bo miała remont

HB
bo sprzątam
HB
nie chcesz za mnie ??
HB
;p
Mike (12-09-2008 17:41)
co chce za Ciebie:>
HB(12-09-2008 17:41)
posprzątac ;p
Mike (12-09-2008 17:41)
aha:p
Mike (12-09-2008 17:41)
musialbym przyjechac;P
HB
to przyjezdzaj ;p
Mike (12-09-2008 17:42)
to podaj adres:p
HB
********( tu podała adres ale ocenzurowałem )
Mike (12-09-2008 17:50)
wiesz ze ja nie zartuje ze przyjade:)
HB (12-09-2008 17:50)
nio wiem wiem ;p

No i.. pojechałem Na miejscu jestem, pukam do drzwi, otwiera ona i ... dziewczyna się zdzwiła, totalnie zszokowana,że przyjechałem,myślala,że żartuje
Zaproponowałem spacer, poszła się ubrać, bo w samej koszulce i krótkich, obcisłych spodenkach nie wypada Tym bardziej,że na zewnątrz jest masakra

Połazliliśmy trochę po jej osiedlu, pogadaliśmy,trochę c&f,ogólnie naturalnie i przyjemnie Usiedliśmy na ławce, kontynuacja rozmowy, a mi coraz się zimno się robiło

MM(Mad Mike czyli Ja ):
No sory  *****( tu jej imię) ale mi jest masakrycznie zimno(przytulam się do Niej i obejmuję w talii)

Reakcja-uśmiech czyli pozytywnie
Dalej jazda z gadką( trochę story-tellingu,c&f)

MM:
Nie uwierzysz ale miałem dla Ciebie prezent-śliczną,czerwoną różę ale położyłem ją w autobusie na siedzeniu obok i ktoś na niej usiadł i zniszczył
Mam dla Ciebie inny prezent za to
HB:
Jaki?

KC

Tak żeśmy siedzieli na ławce, przytuleni( tymczasem otrzymała 2 wiadomości od chłopaka,że gdzie to jest , i że na nią czeka u niej domu )
Jakaś tam gadka jeszcze była

Musiałem się zbierać na bana(tramwaj), buziak w policzek i cya


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl