Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-06-2007 09:41:44

fat_bart

Advanced

Zarejestrowany: 27-01-2007
Posty: 29

Biały domek vs Czarny domek?

Witam

Jakos mnie naszła ostatnio taka myśl... Nie wiem czy wszyscy słyszeli te metode i w sumie to nie wiem czy to odpowiedni dział, ale w skrócie - chcąc zapomnieć o jakiejs lasce, na której za bardzo nam zalezy, za bardzo sie zaangażowaliśmy itd. to wyobrażamy sobie taką scenę: pakujemy te osobe do małego, białego domku w dowolnej scenerii. Wszystkie rzeczy zwiazane z ta osoba rowniez myslami wiazemy z białym domkiem. Nastepnie wyobrazamy sobie jak wychodzi z tego domku, zamykajac za soba drzwi i sie oddalamy widzac jak biały domek staje sie coraz to mniejsz, i mniejszy aż znika... i za kazdym razem kiedy wracamy myslami do tej osoby wyobrazamy sobie maly bialy domek w oddali... Mysle, że dostatecznie to zinterepretowalem - a tak mnie to ostatnio naszło, bo najwyraźniej pomoglo to choć czesciowo mojemu kumplowi, który mial straszny problem z jego ex. - a kiedy doszlo do tego, ze ona mu sie nazwijmy to "rozpłakała w ramionach" - on wcale sie pękł, tylko centralnie to odrzucil - choc wiem, ze jeszcze do niedawna chyba by sie posrał ze szczescia....

I teraz moje pytanie.... Nie wiem co ten pattern ma w sobie, że może działać - ale jeśli tak jest, to co czemu domek jest akurat biały? I co by sie stało gdybyśmy np. komuś zarzucili coś takiego, ale opisując domek w kolorze czarnym... Jak wszyscy dobrze wiemy czarny kolor symbolizuje żałobe, tęsknote za kimś... Jak mysliscie, czy to moze miec jakis wplyw na psyche lasek? Gdybysmy jakiejs lasce zarzucili czarnym domkiem i kojarzyloby jej sie to oczywiscie nieświadomie - z tęsknotą, utratą jakiejs osoby to jakie byłby efekty?

Nie wiem czy moje rozważania sa słuszne, ale warto byloby to prztestować...

pozdrawiam

Offline

 

#2 14-06-2007 13:51:41

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Biały domek vs Czarny domek?

hahahah .Od razu przypomnial mi sie patent z gimnazjum na zapomnienie.Otoz wszystko polega na wyobrazeniu sobie jak panna......... sra
Ehhhhhhh czlowiek byl mlody,glupi

Offline

 

#3 03-07-2007 12:43:52

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Biały domek vs Czarny domek?

No myślę że czarny domek byłby lepszy w tym przypadku bo jak sam powiedziałeś wiadomo co symbolizuje więc może bardziej by wpłynął na psyche laski. Jason świetny sposób

Ostatnio edytowany przez Misiaczekon (03-07-2007 12:44:19)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.patapon3.pun.pl www.itibia.pun.pl www.dods.pun.pl www.topoff.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl