Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 01:08:03

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

pattern by b1aly...

wczoraj napisalem nowo poznanej hb9 cos na dobranoc ,powiedzial mi ze troszke zle sie czuje i zebym ja rozgrzal,mialem to olac i napisa cze rozgrzeje ja w realu ale co mi tam,napisalem jej to w sms:
"Spojrze w twoje oczy a Ty w moje i nastanie ta magiczna i niezrozumiala chwila gdy poczujemy wzajemne przyciaganie,tak silne ze zadna sila mu nie dorownuje a potem Ty spojrzysz na moje usta a ja na twoje i nastanie namietny,delikatny pelen przyjemnosci i pasji pocalunek ,podczas ktorego poczujemy w myslach,SERCU,kazdej komorce naszego ciala,niekonczaca sie przyjemnosc,tak sbsolutnie wspaniala i tylko MY jej doswiadczymy i bedziemy jej pragnac na wieki,nasz wspolny delikatny dotyk spowoduje niewyobrazalne cieplo i obsolutna potrzebe wiecznej bliskosci idealnych osob jakimin dla siebie JESTESMY i bedziemy wiecznie polaczeni pozadaniem i wzajemna fascynacja ktora czujesz jak Ci mocniej bije przy MNIE serce i jak przyspiesza ci oddech ,jak powoduje cieplo na twej skorze i czujesz cos magicznego w sercu i umysle,choc jest to niezrozumiale to mowi Ci ze JA I TYLKO JA jestem dla ciebie stworzony i wiecznie bedziesz czula we MNIE dopelnienie i nierozerwalna potrzebe mojej OSOBY a nasze zycie zawsze bedzie pelne pasji,przyjemnosci,fascynacji ,pozadania i magicznego uczucia...
Zajelo mi to 8 sms,hehe ale zgadnijcie co mi Angelika odpisala?
->dziwnie sie czuje;)
a po 3 minutach kolejny sms od niej
->wiem ze to moze byc dziewne bo tylko raz sie spotkalismy ale sie w Tobie zakochalam i nie moge sie doczekac srody:*
Najlepsze jest to ze to przez sms.choc nie popieram absolutnie wirtualnych rozmow ale nie przypuszczalem ze mozna tego nawet tak dokonac...


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 28-09-2006 14:11:10

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: pattern by b1aly...

Hehe , ładnie przeszedłeś od "ty" poprzez "my" do "ja i tylko ja" Nice !! Czy to się zalicza do NLS'u ??


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#3 28-09-2006 18:59:36

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: pattern by b1aly...

zajebisty patrrern...szkoda ze nie mialem okazj go przetestowac...ale co sie odwlecze to nie uciecze...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#4 28-09-2006 21:01:02

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: pattern by b1aly...

Nie wiedziałem,ze patterny moga działać nawet przez TELEFON
Spoko luzik pattern

Pozdro

Offline

 

#5 12-02-2007 21:11:23

pmpower

Początkujący

573066
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 16

Re: pattern by b1aly...

,,yy troche nie bardzo wiem co powiedziec..nie codzienie czyta sie cos takiego..zaskoczyles mie i nie ukrywam tego:-)"
tak mi odpisala laska jak jej to napisalem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sticklife10.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.whitepower88.pun.pl