Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » FR: Day Game
  •  » Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

#1 09-12-2006 17:54:43

HerbertH

Friend

5722230
Skąd: Poznań/Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 13

Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

To może zaczne od początku jak to z tą HB było.




Przed wakacjami byłem jeszcze WSN. Cztery razy chyba się z nią spotkałem. I jak to WSN zawsze nudziłem a myślałem że laska jest mną zainteresowana. Zawsze godziłem się żeby mogła przyjść z koleżanką. Zawsze temat szkoła ja cały czas opowiadałem a ona tylko przytakiwałała. I co najgorsze nudziłem tak przez jakiś dłuższy czas. Sam bym chyba nie wytrzymał jak ktoś by mi tak opowiadał. nigdy jej w oczy nie spojżałem, przepraszałem za byle co itp. itd.

Aż wczoraj przyszedł moment



Na początku spóżniłem się 5 minut, ona też ale ja póżniej byłem:). Oczywiście nie przeprosiłem nic się nie tłumaczyłem i nic podobnego do WSN. Następnie wprowadziłem ją w temat zaczeliśmy rozmawiać o marzeniach. Ogólnie wyszło
że spodobało jej się to. Stwierdziła że jestem teraz jakiś inny - odpowiedziałem dzięki za komplement z małą arogancją a ona wtedy powiedziała przepraszam. I wtedy z bananem na ryju powiedziałem że się nie gniewam. I tak przeszliśmy moje małe miasteczko - trocze długo ale widziałem że jej się podoba. Później przy okazji przedstawiłem jej sześcian to już wtedy nie dowierzała że to ja jestem rzeczywiście. Wracając z powrotem z nad jeziora w ciemnym parku objąłem ją a ona mnie. I myśle sobie że jest do końca splażowana. I wtedy poczułem się na prawde na luzie. przed jej domem na zakończenie zapytałem się "czy dostane nagrodę za to że wyciągnąłem na spacer"- wskazując na pulik. I się nie zgodziła. I wtedy powiedziałem "nie mówiłem że możesz, ale wyglądało, że chcesz". Wtedy spaliła buraka i pożegnaliśmy się. Uznałem ten podryw za dobry i zamierzam nadal plażować ponieważ to byłmój pierwszy raz. Dzięki PUA A jeszcze nie oceniłem tej HB. Daje jej 8+


Musimy być mocni w wierze!

Offline

 

#2 09-12-2006 18:07:37

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

No HerbertH - podryw całkiem udany. Aż z takimi szczegółami to mi nie opowiadałeś
Masz rację - od kiedy poznaliśmy społeczność wszystko się zmieniło. Teraz bierz się do roboty i nie spieprz sprawy. Jeszcze tyle lasek czeka na nas

Pozdro

Offline

 

#3 10-12-2006 13:30:20

HerbertH

Friend

5722230
Skąd: Poznań/Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 13

Re: Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

Dzięki Alex za dodanie otuchy.


Mam nadzieje że uda mi się ją do końca splażować. Dzisiaj się z nią znowu spotykam zmoją HB.
miejmy nadzieje że się moje plany powiodom:D


Musimy być mocni w wierze!

Offline

 

#4 12-12-2006 15:36:26

Bruce

Początkujący

Zarejestrowany: 15-11-2006
Posty: 3

Re: Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

nieźle początek koniec- troche zawaliłęś ..pamietaj ze ty jestes nagrodą, ja bym jej nie prosił o pocałunek,
postawa alfa przyjdzie z czasem naturalnie, jak sam mocniej bedziesz czuł bardziej wałsną wartośc względem dup

pozdrawiam

Offline

 

#5 12-12-2006 19:45:03

HerbertH

Friend

5722230
Skąd: Poznań/Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 13

Re: Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

dzięki za porade
musze jeszcze sporo nadrobić i dużo praktyki musi być bo będzie czapa. Jeszcze raz dzięki za porade. pozdro i miłego


Musimy być mocni w wierze!

Offline

 
  • Index
  •  » FR: Day Game
  •  » Splażowana laska którą poznałem przed wakacjami... :):):):)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.magi1nation.pun.pl