Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Zostańmy przyjaciółmi- jak odzyskać ją

#1 14-04-2013 21:06:15

damianeqe

Początkujący

Zarejestrowany: 14-04-2013
Posty: 1

Zostańmy przyjaciółmi- jak odzyskać ją

Witam, 3 miesiące temu poznałem fajną dziewczynę na Fb, pisaliśmy dużo, spotkaliśmy się 3 raz (mieszka 50km ode mnie), po drugim spotkaniu zakochałem się w niej i napisałem jej to, między 2 a 3 spotkaniem nie widzieliśmy się 3 tygodnie, w między czasie zaczęło nam się układać, ona mówiła że zależy jej na mnie i że zakochuje się we mnie. Trzecie spotkanie spędziliśmy w zasadzie całując się i przytulając, gdy wracałem do domu od niej pisaliśmy i było super, mówiła że jest moja. Niestety następnego dnia wieczorem, napisała mi sms, że nic z tego nie będzie, ja dobiegałem o co chodzi i wiadomo skończyło się na tym, że "przyjaciele". Ale mi nadal na niej zależy i chciałbym ją odzyskać, zgodziłem się na przyjaźń, by ją zdobyć, ale nie wiem co mam teraz robić? Dodam, że mamy nadal kontakt sms.

Proszę o pomoc.

Offline

 

#2 19-12-2013 14:19:15

antylopa

Początkujący

Zarejestrowany: 15-10-2013
Posty: 3

Re: Zostańmy przyjaciółmi- jak odzyskać ją

Pewnie ma kogoś innego?

Offline

 

#3 03-07-2016 20:21:57

 Kubas44

Początkujący

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 03-07-2016
Posty: 3
WWW

Re: Zostańmy przyjaciółmi- jak odzyskać ją

Wpadłeś w strefę przyjaźni. Trudno z niej wyjść, ale naprawdę jest to możliwe. Poczytaj sobie, bo jest wiele materiałów na ten temat. A następnym razem staraj się do tego nie dopuścić

http://jak-podniecic-kobiete.przydatnastrona.pl/

Offline

 

#4 14-10-2018 10:07:08

Gosinska

Początkujący

Zarejestrowany: 14-10-2018
Posty: 2

Re: Zostańmy przyjaciółmi- jak odzyskać ją

Kurczę, no moim babskim zdaniem niestety nic z tego nie będzie. Coś sobie przemyślała po Waszym spotkaniu, może ktoś się do niej odezwał, do kogo ma słabość, coś się wydarzyło, ale moim zdaniem nie ma sensy na siłę walczyć. Inna kwestia, czy na pewno chcesz takiej niezdecydowanej kobiety?

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Zostańmy przyjaciółmi- jak odzyskać ją

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piastbialystok.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl