Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-09-2008 12:52:30

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

[PL] 5 kroków by podejść do kobiety - w każdym momencie by Carlos Xuma

5 kroków by podejść do kobiety - w każdym momencie...
by Carlos Xuma
Tłumaczył: AleX

Czy miałeś już doświadczenie widywać bardzo atrakcyjną, przyciągającą magnetyzmem kobietę, którą chciałes poznac, ale jakiś cichy głoś w Twojej głowie wybijał Ci ten pomysł?

To jest coś w stylu naszej drugiej jaźni, którą mamy w sobie zainstalowaną, która przejmuje nad nami kontrolę, kiedy CHCEMY coś zrobić.

I kiedy chcesz do niej podejść porozmawiać, czyjesz się totalnie sparaliżowany!

To tak jakby jakiś wielgachny kark przytrzymywał Cię za ramiona i nogi i powstrzymywał od podejścia.
A Ty mu na to pozwalasz.

Walczysz w swojej głowie, ale nie możesz się przebić przez ten urok.

Powiem Ci stary, ja też byłem w takim okresie. Musiałem się zmuszać by wyjść z domu (ponieważ wiedziałem, że kobieta którą pragnąłem nie przyjdzie zapukać do moich drzwi).

To było lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj.
Kiedy wychodziłem, kończyłem w barze, patrząc jak inni się bawią, i nie mogłem dojść do tego, jak być tak interesującym, by mieć życie towarzyskie takie jak oni.
Nie wiedzialem nawet co powiedzieć, kiedy podejdę do kobiet porozmawiać.
Znaczy się, podglądałem nawet facetów, który podchodzą i rozmawiają z kobietami, ale myślałem że sa z jakieś tajnej społeczności i mieli umiejętności - których ja nie miałem.

Ale pewna część mnie wiedziała że byłem w kompletnym błędzie. Mieli taki same warunki fizyczne jak ja, i wiedzialem, że ich mózgi też są takie same.

Wtedy uświadomiłem sobie, że jedyna różnica między mną a tym facetem który podrywał, że ON MYŚLAŁ INACZEJ.
Tak jest!

Wierzył w coś odmiennego niż ja, i to dało mu pozwolenie by się przełamać i podchodzić do kobiet którymi był zainteresowany. Wiedziałem również, że gdy tylko będę wiedział co do diabła mówic, będę ustawiony.

Szczerze, to co mówili nie było niczym specjalnym przez większość czasu. Słyszałem takie rzeczy jak:

"Hej, jak leci?"
Byłem zaskoczony że coś takiego może działać na kobiety. Ale to nie z powodu słów. Wrócę jeszcze do tego.

"Jak się dziś bawicie?"
Yeah, niezbyt różni się od pierwszego. Pomimo wszystko, myślałem że Ci goście byli tacy nieoryginalni. Czy to najlepsze co mogli zrobić?
I wtedy zrozumiałem co robiłem... Próbowałem znaleźć bardziej skomplikowane rozwiązanie niż potrzebowałem.
Oto ja: patrzyłęm na gości, którzy nie byli nawet zbyt przystojni, a odnosili sukcesy, i szukałem nadal czegoś innego, które pokaże mi jak rozwiązać mój problem.

Miałem rozwiązanie przed sobą cały czas..!

Ponieważ to co widziałem po tym jak ci goście podeszli to to, że zaczynali od małej niewinnej gadki, a potem kończyli śmiejąc się i spędzając świetnie czas.

TO było rozwiązanie które szukałem, ale zabrało mi to trochę więcej czasu by to zrozumiec...
Widzisz, wszystko co potrzebowałem zrobić to podejść do tych kobiet i dać im trochę PRZYJEMNOŚCI.

ZABAWA.

Ale co zauważyłem później to było to, że tak naprawdę nie zabawa pozwoliła tym facetom pokonać strach podchodzenia i podrywania...

To było PRZEKONANIE, że będą mieli zabawę kiedy się tam udarzą.

WOW
Jak powiedzieli, chociaż wydaje się to proste, wcale nie jest łatwe do wykonania.


Tak więc podaję Ci 5 szybkich kroków by przemóc w sobie strach przed podejściem. To bardzo prosty proces, który każdy może wprowadzić do konwersacji kiedykolwiek i gdziekolwiek.

Zacznijmy od...

APPROACH STEP 1: Pamiętaj o zasadzie Trzech Sekund...

Kiedy widzisz kobietę którą chcesz poznać, masz zaledwie 3 sekundy by głos w Twojej głowie zacznie Ci mieszać. Jesli czekasz zbyt dlugo, przejmuje nad Tobą kontrolę i jesteś spralizowany. Nie pozwól mu...


Po drugie widzisz kobietę i podchodzisz do niej i do jej przyjaciół. Myślisz może że potrzebujesz więcej czasu by przemyśleć "co powiedzieć", ale nie rób tego. To co się stanie, to Twój mózg ugrzęźnie w strachu i zatrzyma Cię. Tylko podejdź. Jedyne rzeczy które potrzebujesz to wiara i dobre otwarcie, i ja Ci je pokaże....

APPROACH STEP 2: Popraw swoją mowę ciała...

Kiedy podchodzisz do kobiety, wypnij klatę i cofnij ramiona. Podnieś podbródek tak że prawie patrzysz na swój nos. Możesz czuć się dziwnie, ale to dlatego że nie używaleś tej postawy.

Popraw swoją posturę, a Twoja pewność siebie skoczy.

Teraz jesteś gotowy na:

APPROACH STEP 3: Ustawienie limitu...

Musisz czuć się bezpiecznie kiedy podchodzisz do kobiety. To co sprawia że czujesz strach to obawa przed odrzuceniem lub czucie się dupkiem wokół tych kobiet.

Dając sobie (i im) limit, określający jak długo będziesz z nimi rozmawiał, właściwie obnizy Twój strach i poczujesz się zrelaksowany. Bedziesz miał dużo lepszą energię.

Po prostu robisz to mówiąc:

"Właśnie przechodziłem tędy, ale..."

lub

"Własnie miałem spotkać się ze znajomymi, ale..."

To co robisz w tym kroku to to, że dajesz tym kobietom kontekst dla Twojego podejścia.

I mówisz im ze musisz iść gdzie indziej, co sprawi ze nie spanikujesz gdy rozpoczniesz rozmowę..

Pamiętaj - masz tylną furtkę, z której możesz skorzystać bezpiecznie by wycofać się z podejścia.

To doda Ci trochę wiary.
Teraz potrzebujesz...

APPROACH STEP 4: Rozpoczynanie rozmowy...

Podam Ci moje perełki, gwarantowane openery, które działają przez cały czas. To proste, bezbolesne, i wyrwie Cię z marazmu "co mam powiedzieć".

Oto one... Gotowy?

...

Jesteś pewien?

Sorry, lubię bawić się czasami tymi tekstami... 

Oto co mówisz:

"Chcę, żebyś wiedziała że wokół Ciebie jest naprawdę pozytywna energia. Mam na imię..."

I potem się przedstawiasz. Ona poda Ci swoje imię, i wtedy szybko zadaj zabawne pytanie o sytuacji wokół.

Jeśli jesteś w sklepie, mówisz: "Więc przyszłaś tutaj by rozebrać do naga swoją kartę kredytową?"

Albo kiedy jesteś w barze, możesz powiedzieć: "Wiec przyszłaś tutaj by werbować ludzi do swojego kościoła, prawda?" [wtf?]

Nie staraj się być za bystry. Nie musisz być!

Wszystko czego potrzebujesz to wywołać trochę smiechu, by przełamać pierwsze lody i pokazać że jesteś spoko.

Ponieważ chcesz szybko przejść do następnego kroku...

APPROACH STEP 5: Domykanie i wyjście...

Twoim celem jest sprawienie, żeby ona wdała się w interakcję z Tobą, tak więc żeby miała coś do stracenia jeśli z Tobą nie porozmawia jeszcze raz. Coś takiego, żeby ona wyrzuciła z głowy strach przed tym, że mozesz skomplikować jej życie.

To jest czas by powiedzieć stop "flake'om" które kobiety robią... To strategia zwycięstwa, lecz wymaga odrobiny praktyki.

Najlepszy sposbób jaki znalazłem to znaleźć coś co macie wspólnego, co JĄ interesuje.

Na przykład, powiedzmy jesteś w sklepie muzycznym, i zauważyłeś, że ona wybiera płytę "My Chemical Romance". Komentujesz:

"Wiesz, mam ich świetny klip z koncertu na żywo. Miałem go na swoim telefonie, ale musiałem wykasować. Daj mi swój numer i jesli się spotkamy, pokaże Ci go. Spodoba Ci się..."

Jeśli jej oczy zabłysnęły i troszkę jest podniecona, to możesz zgadnąć, ze jest to świetny "anti-flake". Dobra robota!

Upewnij się, że wklepie Ci numer do Twojego telefonu, a potem puść jej sygnał, by ona mogła zapisać Ciebie. (To pozwoli uniknąć fałszywek oraz to, że nie będzie mogła rozpoznać Twojego nr)

BOOM... Misja zakończona.

Wasz przyjaciel,

Carlos Xuma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.wilcza.pun.pl