Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-04-2008 16:30:27

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Dość Panowie

Nadeszła wiosna czas na zmiany.

Dziś nastąpił w moim dotychczasowym życiu przełom. Przekonałem się na sobie ile może znaczyć sam ton głosu w relacjach z innymi - przy okazji ogryzłem się brygadziście w robocie

Wiem, że jeszcze nie jestem PUA, a przynajmniej tak uważam. Dobra niektórzy mogą się zemną nie zgodzić lub powiedzieć coś w stylu <sweet> co ty pierdolisz. Dotychczas myślałem, że wystarczy przełamać się, zdobyć dziewczynę, mieć udany dominujący związek, spocząć na laurach ale jak to kiedyś powiedział jeden guru "myślenie jest złe" i "jesteś uwarunkowany do bycia dupą"

Kiedyś potrafiłem rozpocząć rozmowę z kimkolwiek: zaczepiałem ludzi o godzinę, rozmawiałem z dziewczynami na przystanku - z podtekstem "to mój pierwszy raz... tutaj", odprowadzałem mężatki z pab'u do domu - za całusa , startowałem do łysych na koncercie albo oni do mnie (jak kto woli), jeździłem na stopa bardziej z braku kasy niż z ćwiczenia storytell'u, roznosiłem ulotki - na przełamanie social'a. To były czasy.

A teraz siedzie 8 godz. od pon. do pt. w robocie - stykam się z nieudolnym nlp'kiem zwanym mobbingiem co w pewnym sensie wzmacnia mój charakter i shit testy wyczuwam intuicyjnie (jak ktoś stara się zmienić twój stan - dla ciekawych).

Po pracy albo idę do baru albo spotykam się z dziewczyna na weekend jakaś imprezka lub częściej siedzenie w domu i sex.

Czemu to pisze. Bo mam wrażenie, że nie po to tyle walczyłem aby to wszystko stracić.
Każdy ma swoje cele w PUA, moim jest podejść do kogokolwiek i zacząć z nim ciekawą rozmowę bez żadnych exuzów, walić w pizdu system społeczny i być w 100% sobą.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie do tego, własne myśli które mu się nasuwają, komentarze, walić śmiało.

z góry dzięki ,<sweet>

Ostatnio edytowany przez <sweet> (04-04-2008 16:31:22)


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#2 04-04-2008 20:48:07

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Dość Panowie

Dobry punkt widzenia, a raczej cel, zeby bez zadnych excuzow podbijac do wiary, gadac z nimi i jednoczesnie byc naprawde soba. To mi sie spodobalo. Ale wiecie co jest najgorsze w Polsce pod wzgedem pua? Ze jest tutaj fatalnie pod wzgledem pracy. Prawie kazdy pua mowi o tym by znalezc sobie taka robote zeby tak nie zapieprzac jak reszta wiary w tym calym wyscigu, tylko tak pracowac zeby miec pieniadze i jednoczesnie czas na laski. Ale w Polsce naprawde ciezko o takie cos. Zadko kiedy dostaniesz przyzwoite godz i godne wynagrodzenie, mowie tutaj chociaz o sredniej krajowej. No, ale zalezy jak kto trafil.
Fajny post, pozdrawiam!

Offline

 

#3 15-04-2008 19:52:47

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: Dość Panowie

Dzięki klepi to w sumie mój manifest odbicia się od dna. Powoli zaczynam pojmować co się stało. Rok roboty + rok odejścia od gry = prawie taki wsn jakim byłem na początku ale to jak jazda na desce (rower to zbyt proste) to się pamięta do końca życia w piątek imprezka i zamierzam rozpocząć ciekawą rozmowę. Kutna kiedyś przychodziło mi to tak łatwo a teraz wbijam sobie po kolej jakieś ekxuzy. Walić zaczynam prawie od początku.
Zrobie historyjkę z żółwikiem wodnym zapożyczona i przerobioną od kumpla - Jego 2,5 letni bratanek jak karze sie mu przybić piątkę mówi żółwik ale zaraz po tym jak nadstawiasz rękę to liże swoją pięść i mówi - ale wodny (na żywo to lepiej wychodzi) tak nawiasem to jak jechal kiedyś z nim samochodem i mocniej przyhamował to ponoć darł sie - jak jeździsz baranie z fotelika styłu ok no to życzcie mi powodzenia. <sweet>


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#4 22-04-2008 17:06:16

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Dość Panowie

Grunt to prund, bez tego nie pojedziesz. Czasem trzeba zrobić remanent


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 14-05-2008 15:31:08

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: Dość Panowie

Zaczynam powoli odczuwać odmianę kręcę z koleżanka z pracy, dobry obiekt do testowania ważne, ze na nowo poczułem ten prąd. Tyler D. miał racje "na nic ci książki jak tego nie wypróbujesz w praktyce" i że "trzeba sie nauczyć wypowiadać to co masz nagromadzone w glowie". dziś miałem ochotę ze wszystkimi rozmawiać, wysłuchiwać ich pytać itd. porostu wyraźnie wyobraziłem to sobie i jazda Od ostatniego postu miałem już dwie imprezki i teraz szykuje sie ognisko i ipreza rodzinna niby nic ale zawsze można z jakaś dalsza nieznana kuzynka poflirtować dzięki za wsparcie i jade dalej

A i jeszcze jedno kiedyś miałem taki zajebisty stan normalnie kazda laska jak wracalem do domu sie obracala a ja dawałem dalej czułem wyraźnie w sobie to uczucie podniecenia zmieszane z jakas moca w kazdym badz razie nie kotwiczyłem sobie tego na jakaś reke czy slowo tylko pytanie " Jestes mężczyzna czy cip.." tak donośnym w sobie głosem jak tylko potrafiłem - może i to troche brutalne zdanie ale zdaje efekt, tereaz kiedy tylko wybije sie z rytmu powtarzam to sobie i obrazu dostaje powera. Tyle biore sie z domu...

Pozdo <sweet>


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.help-forum.pun.pl