Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-07-2007 21:18:57

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Mini-Szkolenie PUA w Warszawie!

Witam
Na początku zaznaczam, że ja nie mam z tego warsztatu żadnych profitów, nie znam prowadzących. Zaoferowałem się, że mogę rozpropagować ta informację na forach internetowych oraz ew. zając się organizacją samego szkolenia. Natomiast jeśli chodzi o kompetencję, jakość warsztatu itp. rzeczy wiem tyle co Wy w tej chwili. Kieruje mną ciekawość jak przedstawia się wiedza, umiejętności oraz ogólny pogląd na uwodzenie ludzi z community poza granicami Polski.
Pod spodem zamieszczam przetłumaczony tekst reklamowy dotyczący tych warsztatów.

Spoiler:

Doskonałe otwarcia



Podczas oszałamiającego sukcesu naszego pierwszego mini-warsztatu zdecydowaliśmy się go trochę poprawić i zaoferować wszystkim facetom i grupom uwodzicieli na naszej Europejskiej trasie tego lata w nadziei że otrzymają co najmniej tak wartościowe informacje jak nasi uczestnicy z Toronto, jeśli nie więcej.

Podzielimy się z wami niektórymi z naszych sekretów – specyficznymi technikami i ćwiczeniami z których korzystamy na naszych warsztatach za niewielki ułamek ceny (nie każdy jest w stanie pozwolić sobie od razu na pełen warsztat ze względu na cenę). Przy czym ZERO czasu zostanie poświęcone na godną pożałowania promocje i bezsensowne bla bla bla..
Dostarczymy wartościowych informacji, będziemy pracować z ochotnikami na miejscu i damy im użyteczne umiejętności które będą mogli wykorzystać w polu tego samego dnia!

Nazywaliśmy warsztat „Doskonałe otwarcia” ponieważ dajemy wam wstęp do naszego pełnego warsztatu oraz generalnie przekonań „Social Relations”. Nauczymy Was również jak łatwo i naturalnie poprawić swoje interakcje z kobietami, na tyle, że porażka będzie rzadkością.. jeśli w ogóle nastąpi!

W tym 3-godzinnym mini-warsztacie podzielimy się z Tobą:
·    Jak myślą naturale jeśli chodzi o uwodzenie i jak w łatwy sposób zaczął myśleć w ten sam sposób.
·    Jak otworzyć czymkolwiek, wszędzie. Z taką dowolnością na jaką to wygląda i aby działało to na Twoją korzyść.
·    Jak i gdzie nakierowywać rozmowę po otwarciu, że płynie naturalnie i działa dla ciebie ZA KAŻDYM RAZEM.
·    Wspaniała sztuka REAGOWANIA (to 90% Twojej gry, czy jesteś tego świadom czy tez nie)
·    Jak NATYCHMIASTOWO wyróżnić się od tych wszystkich mężczyzn którzy do niej podchodzili.. tak aby kobieta wiedziała, że jesteś szansą której nie może przepuścić!
·    Jak natychmiastowo przeprogramować swoją podświadomość i zmienić siebie w „maszynę” która podchodzi do każdej kobiety... zawsze... wszędzie.. w KAŻDEJ sytuacji... nawet bez myślenia o tym.
·    Zabawne i proste ćwiczenie które niesamowicie podniesie twoją zdolność aby zacząć interesującą konwersację z kobietą.
·    Specyficzne kroki, które podejmują naturale kiedy podchodzą do kobiety.. i czemu prawie NIGY nie zawodzą.
·    Jak zacząć konwersacje z piękną kobietą która normalnie jest niedostępna (niektórzy używają nieadekwatnego zwrotu „sukowata”.)
·    Jak używać swojego otoczenia aby rozpocząć natychmiastową, spontaniczną konwersację w każdej sytuacji.
·    Całkowicie komfortowa i naturalna droga aby poznawać kobiety przy codziennych zajęciach (kawiarnie, szkoła, sklepy z książkami, piekarnia itp..)
·    I wiele, wiele więcej.....

Podczas tego mini-workshopu będziemy wykonywać ćwiczenia z ochotnikami aby zademonstrować wszystkie te koncepcje i techniki abyś mógł zobaczyć jak to wygląda w prawdziwym życiu (a nie tylko w teorii) i abyś mógł nabrać lepszego rozeznania co powinieneś robić.. więc przyjdź przygotowany!
Tekst źródłowy możesz odnaleźć pod linkiem: http://socialrelationsinstitute.com/blo … r-2007.php
Aby dowiedzieć się czegoś więcej wejdź na stronę Social Relations: http://socialrelationsinstitute.com/
Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o instruktorach zajrzyj tutaj: http://www.socialrelationsinstitute.com/about/team
(Uczyli się i współpracowali między innymi ze takimi osobami jak Zan, BadBoy czy też Charisma Arts, które założył i prowadzi Juggler)

Po pewnych negocjacjach organizatorzy przystosowując się bardziej do naszych realiów zarobkowych obniżyli cenę tegoż szkolenia z 50 euro do 40 dolarów , czyli ok. 30 euro. Chłopaki nie mają z tego żadnych korzyści materialnych, sami muszą zainwestować w przeloty samolotem, jedzenie i spanie i te pieniądze mają to pokryć częściowo.
Dodatkowo jeśli znaleźliby się chętni zapewne doszły by koszty lokalu który trzeba by wynająć (może ktoś może coś załatwić?), jeśli była by taka chęć to tłumacza – z oczywistych względów warsztat byłby po angielsku.
Minimalna liczba osób wymagana aby odbył się warsztat  to 12.
Przewidywany termin warsztatu to 30 lipiec w Warszawie.

Offline

 

#2 07-07-2007 21:35:01

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Mini-Szkolenie PUA w Warszawie!

ja z checia bym przyjechal zobaczyc z ciekawosci, ale akurat ten termin mi nie odpowiada
jesli ktos bedzie i ma mozliwosc to niech nakreci z tego jakis film



pozdro

Offline

 

#3 08-07-2007 02:56:51

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Mini-Szkolenie PUA w Warszawie!

think about it

Offline

 

#4 08-07-2007 12:18:23

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Mini-Szkolenie PUA w Warszawie!

A kiedy ktoś pomyśli o innych miastach, np. Poznaniu?? Hmmm?

Nie uważam się na razie za super PUA (na to trzeba czasu, doświadczeń, wzlotów i upadków), dlatego z przyjemnością poszedłbym na taki kurs. Ale nie jako teoretyk - tylko osobnik chętny wypróbowania nowych podejść do tematu....no ale niestety - w Poznaniu cisza...do wszystkiego trzeba samemu dochodzić, chodź na pewno ma to też swoje plusy.


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#5 08-07-2007 19:35:37

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Re: Mini-Szkolenie PUA w Warszawie!

Grzechov z Poznania daleko nie jest, możesz wrócić nawet tego samego dnia. Albo załatwić sobie jakiś nocleg (choćby u kogoś przez forum), wieczorem można zorganizować jakiś wypad wypróbować w polu to co zostanie przedstawione na warsztacie.
pzdr.

Chłopaki decydujcie się szybko
Kto jest zainteresowany niech napisze jak najszybciej. Przekazujcie ta informacje tez dalej, będę wdzięczny.

Ostatnio edytowany przez Ripper14 (16-07-2007 11:09:43)

Offline

 

#6 26-04-2008 22:07:52

Dice

Początkujący

Zarejestrowany: 21-04-2008
Posty: 1

Re: Mini-Szkolenie PUA w Warszawie!

Ja się piszę. Kamil40104@o2.pl.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl