Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-09-2007 10:39:22

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

September

wczoraj wybrałem sie z kumplami na koncert september w klubie protector ostrów, takie wielkie wydarzenie na pewno sciagnie tam wiele pieknych kobiet (nie pomyliłem sie) wiec postanowiłem to polaczyc z wypasem.

zaczalem od sali dance, maly rekonesans, na parkecie przewazały laski 7-8, pare 9, zaczałem od  nizszego pulapu, L7, podejscie z usmiechem na twarzy, nie zdazylem nic powiedziec a juz poczułem ja na sobie (pewnie dlatego ze było strasznie ciasno) otwieracz: nawet z toba słowa nie zamieniłem a ty juz sie na mnie rzucasz... smiech i biore ja w obroty, 20 minut dancewonia, i wyciagam ja do lozy, tam troche cocky&funny, posmiałem sie troche z jej włosów, fajna fryzure miała ale taka niecodzienna, dostałem po ramieniu, no to łaskotki mowie ze wracam na parkiet, wstaje robie kilka krokow, obracam i sie skinieciem głowy pokazuje by poszła ze mna, oczywiscie zrobiła to z usmiechem na twarzy, potanczylismy dalej (dosc mocne kino z obu stron), poszła na paierosa, ja z nia, załaczyłem zegarynke ze musiałbym wracac do znajomych, ale moze dac mi swoj numer telefonu to jeszcze sie tu jakos odnajdziemy, dalem jej telefon, ona wpisała numer zadzwoniła do siebie i schowała... oba telefony do kieszeni, z tekstem: chcesz go... to go wez, i udała sie w kierunku... łazienki, tam ostre kino, kiss close, moze mogłoby byc fuck close, ale miałem opory myslac ze za ta cienka scianka toalety jest full wiary, wziałem telefon i se poszedłem.
czas na zmaine parkietu... hip hop, zgrabna brunetka na uboczu takie HB8 tanczy jakos tak flegmatycznie, podchodze otwieram ja tekstem: ze ma naprawde swietne ruchy i musi mnie tego nauczyc (tanczyła naprawde tak od niechcenia) widze usmiech to na parkiet, jakos sie ozywiła, z poczutku troche wymusiłem na niej kino, pozniej juz sama kinetyzowała. dzwonia po mnie kumple zebym wrocił na dance,
to zegnam sie, ide na ten dance, w koncu trzeba było zobaczyc september popatrzyłem 5 minut, to na trance, tak zaczałem tanczyc z jedna laska i nagle widze karka z reka na moim ramieniu, i z tysiacem problemow, ze mu laske bałamuce. ona troche go uspokoila, a ja musiałem sie usunac, teraz pytanie, co wy robicie w takich sytuacjach? zdarza sie ze trafia sie na mniej spokojnych albo typowych agresorów
i w sumie na tym sie skonczyło, skoczylismy jeszcze na drinka i do domu...

komentarze mile widziane
pzdr

Ostatnio edytowany przez boy (16-09-2007 10:40:52)


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#2 16-09-2007 13:29:17

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: September

Ja w takich sytuacjach po prostu ide w ch** Nie mam nawet zamiaru bawić się w jakiekolwiek próby amogowania, bo jak koleś jest naprawdę popierdolony to cokolwiek mu odpowiesz i tak Ci wjebie Poza tym laski, które są z karkami to nie mój target docelowy więc tym bardziej mi nie szkoda odpuszczać Dzięki tej zasadzie, póki co jeszcze nie dostałem nigdy wpierdol i nie miałem większych problemów ^^


ps. wiem wiem, nie pomogło Ci to


cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-twilight.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.transport.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl