Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-10-2006 08:24:01

Simon

Początkujący

1738872
Skąd: Warszawa, Białystok, Wroclaw
Zarejestrowany: 11-10-2006
Posty: 11

Full wypas

Witam całkiem niedawno przytrafiła mi się zajebista akcja. Pomyślałem, że może warto się z Wami podzielić tym niebanalnym doświadczeniem. 
Zaczęło to się tak: wieczór jak jeden z wielu bez szans na plażowanie poszedłem z kumplem do knajpki obejrzeć mecz  napić się piwka takie tam bzdety. Do stolika obok dosiadają się dwie lasie hb7+ i hb8+ pija sobie ble ble ble, mecz się skończył a nam się załączyło chęć poderwania jakiś laseczek. Co prawda kolega nie jest wtajemniczony, ale jakoś sobie radzi, inna sprawa, że nie dałem mu rozwinąć skrzydeł bo spostrzegłem szansę na spełnienie marzenia dwie laski i ja hm… brzmi dumnie. W tej chwili myślałem o tym ja nigdy nie spełnionych marzeniach. Koleś to niezła oliwa i walił browar za browarem ja już tylko cola. Podbijamy do nich przysiadamy się i tu okazało się że żadna ze znanych mi sztuk uwodzenia nie była potrzebna bo one były chętne. Pomyślałem o wykorzystaniu kolegi jako (nieświadomego) skrzydłowego, a może się uda. Obydwie chciałem mieć, ale wydawało mi się to nierealne. Mówię jestem za cienki na taką jazdę ale ch** co ma być to będzie. Zrobiłem prosty myk raz gadając zhb7+ i zlewając jednocześnie hb8 w tym czasie gadał z nią kumpel, następnie odwrotnie. Doszło do tego że zaczęły ze sobą rywalizować i raz jedna raz druga wpadała w ślimaka tudzież jeździła mi nogą po kroczu aby się przypodobać. W pewnej chwili obydwie naraz pakują mi języki do buzi i jest już zajebiście gorąco. Myślę zmieniamy lokal ale o 1 w nocy na małym osiedlu jedynym dostępnym lokalem jest ławka w parku lub wolna chata. Jak się okazało najbliżej mieszkała hb7+ wziąłem ją na boczek i ostra jazda ślimaczek i propozycja ze z chęcią wypiłbym jeszcze z nią drinka, a ona na to: mam w domu whiskey to może chodźmy do mnie. U mnie od razu banan na gębie jest nieźle. Wchodzimy we czwórkę do niej ona zrobiła po drinczku i z tego co się zorientowałem to właścicielka mieszkania hb7+ miała brać mnie a hb8 kumpla, ale koleś już miał problemy z równowaga. Dojebał jeszcze w szyje i hb8 zabrała go do pokoju mówię kicha ja też chcę nie musiałem długo czekać hb7+ złapała mnie za jaja rozpięła rozporek i się zaczęło nagle wpadła do nas hb8, banan na gębie jeszcze większy, mówię sobie TAK TEGO NIE ZOSTAWIĘ!
Przez dwie godziny robiły to na zmianę raz jedna jechała druga lizała potem zmiana i rano jeszcze śniadanko zrobiły.
Powiem tak najlepsza rzecz jaką doświadczyłem w życiu to było to dwie lasie i ja FULL WYPAS JAK SKUR…..YN.
Pozdrawiam
Simon

Offline

 

#2 13-10-2006 11:33:01

davor

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 14
WWW

Re: Full wypas

Simon. daj znać kiedy będziesz w wawie, chętnie sie z Tobą spotkam. jesteśmy rówieśnikami, więc to kolejny powód dla którego powinniśmy się spotkać i pogadać ;-)


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Chcę przez to przejść. 21 misji bez excusów. Czas na Demonic Confidence.
http://demonic-confidence.blogspot.com

Offline

 

#3 13-10-2006 12:45:01

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Full wypas

zajebisty wypas:))chce tu wiecej takich!!!!


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#4 18-10-2006 01:00:28

Magic

Początkujący

7326873
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 15

Re: Full wypas

Alpha od razu rosnie po przeczytaniu takiego raportu;) Genialna sprawa!)


Niech bogowie poślą wilki w góry a kobiety w nasze łoża

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingbattale.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.hakermania.pun.pl