Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 31-07-2007 23:55:18

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Takie coś na cmentarzu :P

Trzeba przyznać, że miejsce wyjebane Otóż byłem w sobotnie popołudnie na mszy na cmentrzu. Stoje sobie między grobami i wczuwam się w rolę porządnego katolika . Nagle do kobiety, która stoi obok podchodzi dziewczyna (HB 8 - 8,5)i pyta się o chusteczki. Kobieta grzebie w torbie, ale chusteczek nie znajduje. Więc ja (całkiem bezinteresownie) podaje dziewczynie swoje. Laska ładnie dziekuje i znika między grobami. Ok, koniec myszy - mykam do domu. Wychodzę z cmentarza i kogo widzę przy bramie? Tak tak, macie rację. Myślę sobie Bóg daje mi znak! Laska też mnie zauwazyła (uśmiechneła się na mój widok). A więc podchodzę i zagaduje
- odważna z ciebie dziewczyna
- dlaczego?
- nie boisz się brać chusteczek od obcy ludzi
- to aż takie to niebezopiczne?
- zależy od kogo bierzesz
- a od kogo wziełam?
- od faceta który podrywa cię na cmentarzu
I tak to się zaczeło. W dalszej czesci pytała jak mam na imię ("to jak ma na imię facet, który podrywa mnie na cmentrzu") i skąd jestem. W pewnym monecie rozmowa zeszła na kwiaty (w zasięgu wzroku mieliśmy grób na którym zamiast pomnika rosły kwaity). Myślę sobie - cholera przecież ja nic nie wiem o kwiatach!". Więc mówie do niej
- dobrze, że ten ktoś umarł niedawno, a nie np. 200 lat temu
- dlaczego
- bo dzisiaj mogą spokojnie sobie na nim kwiatki rosnąć, a dawniej dosyć często odkopywano ludzi z grobu aby wbić im pal w serce
- wierzysz w wampiry??????
- ja nie, ale ludzie którzy żyli kilkaset lat temu wierzyli
I tu zaczełą się gadka o wampirach (jedno z moich mocnych stron). Niestety długo się nie nagadaliśmy bo nadeszli jej rodzice (chyba). Pszeszli obok i laska  mówi
- muszę już uciekać
- a gdzie mam cię szukać?
- na cmentarzach
- chyba łatwiej będzie przez telefon (wyciągam kmórkę)
- idziesz na łatwiznę?
- ja tego nie powiedziałem
Następuje chwila milczenia poczym laska daj mi swój nr i mówi
- to do kiedyśtam
- no, zobaczymy (dziwną minę zrobiła jak to powiedziałem) papatki

Ot i to cała moja cmentarna przygoda

Ps. post walnąłem nie w tym dziale co trzeba więc niech ktoś to przeniesie w odpowiednie miejsce

Ostatnio edytowany przez romeo (01-08-2007 00:03:26)


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#2 01-08-2007 00:02:07

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Takie coś na cmentarzu :P

Fajny raporcik, całkiem przyjemny, tylko chyba cmentarz to nie klub .

Pozdro i więcej przygód w terenie


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#3 01-08-2007 13:02:00

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Takie coś na cmentarzu :P

Ladna akcja ... na cmentarzu - coz ... pole popisu jak kaze inne, ale wilka dostalbym gadajac non stop o grobach


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 01-08-2007 15:43:44

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Takie coś na cmentarzu :P

Mnie sie podoba akurat otwarcie i domkniecie, cala reszta do bani :-) Zreszta zalezy jak to mowiles.

fajnie dzialasz

pozdrow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerekstraklasy.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.ots76.pun.pl