Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-07-2007 21:08:10

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Siema chłopaki
opowiem wam pewna historia ktora mnie spotkala na dniach i ... ale o tym pozniej

w piatek jestesmy na sarge'u z versigo nagle dostaje smska od mojej kobiety " cos tam pierdolenie o szopenie niechce sie wiecej z toba wiecej spotykac chcesz poznac powodu cos tam"
no fajnie znalem na to
spotkalismy sie dwa dni pozniej ze eye contactu z jej strony patrzenie w niebo odbiegajace od tematu odpowiedzi ok ale loz oddalem co jej niechce zadnych pamietek rozstalismy sie czesc i zawalilem z swojej winy poswiecajac malo czasu tyle.
w miedzy czasie jak rozmawialismy mowie " no dobra powiedz mi jak on ma na imie wkoncu "
oburzona ze moglem cos takiego powiedziec ze wiernosc do konca ze z nikim sie nie spotyka ze nie mogla by mi spojrzec w oczy lalalala znamy to nie ? spoleczniak

dwa dni pozniej jade na spotkanie przejezdzam kolo nowego centrum handlowego i co widze moja ex za raczke spaceruje z kolesiem .

historia nudna ktorej kazdy czlowiek by nam opowiedzial na pietki

ale do czego chce wrocic

ze jednak davidX mial racje niektorym kobietom nie powinno sie oddawac szacunku

co moge dodac nigdy nie zaufam kobiecie ktora nie patrzy mi w oczy.

moze komus sie to przyda dziele sie tym co uczy mnie pu : )

pozdro
skylook

Offline

 

#2 03-07-2007 21:15:38

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

k**** kurwie nierówna ;p

niektore sa szczere bo maja kurewski honor a inne nie moja laska ubiera sie jak k**** a wcale taka nie jest i jej ufam jak tracisz laske to znaczy ze popelniles jakis blad nawet k**** moze sie przeciez zakochac no nie ?

to z patrzeniem w oczy racja

Offline

 

#3 03-07-2007 21:24:57

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

stosowna nauke wyciagnlem z tego ltr'a
jednak pogodznie pu z zyciem w zwiazku przychodzi mi troche ciezko

Offline

 

#4 03-07-2007 23:58:43

diabel

Początkujący

Zarejestrowany: 11-04-2007
Posty: 8

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Elo , ja wiem ze wszystko co sie jebie  w zwiazku  jest spowodowane albo moim lenistwem , albo tym ze nie poswiecam jej wystarczajacej uwagi . I jedno  jest pewne napewno jezeli z mojej strony jest wszystko ok  to z jej strony rowierz ale coz czlowiek  uczy sie  na bledach , a niestety zwiazek trzeba pielegnowac =]

Ostatnio edytowany przez diabel (04-07-2007 23:12:07)

Offline

 

#5 04-07-2007 04:10:46

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Diabel ... to stoje nastepny w kolejce do niej ... zartuje
Coz... Sky na Twoim miejscu zatrzymalbym sie i bym jej poprostu pomachal Dziewczyna mialaby sporego moralniaka na sumieniu - byloby to dla mnie statysfakcjonujaca kara ... Jednak powiedz sobie czy ty tez byles wobec niej do konca fair ? Wkoncu czesc czasu zamiast poswiecic jej dawales na Sarge (czyli jakby sie nie patrzec na inne kobiety )... ale to takie tam gadanie z mojej strony   Wazne jest zeby wyciagnac z tego jakos lekcje... tylko prosba Nie popadajmy z skrajnosci w skrajnosc (zaufanie - totalny brak szacunku)


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 04-07-2007 21:55:48

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Ja bym przejechal kolo niej i pomachal Ale mnie takie kurwy wkurwiają.. Na ch** się jeszcze na koniec tak wybielać?


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#7 05-07-2007 00:07:59

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Smoku "moja laska ubiera sie jak k**** a wcale taka nie jest i jej ufam " , to fakt fajna z niej dziewczyna ;p jak przeniosla pieska przez rzeke to na pewno klamac nie umie

co do honoru ;p zalezy jak szanujesz, moge moje poboczne kochanki kurwy traktowac jak skonczona szmate... ale kto wie moze kiedys sie wneri i mi fiutka odgryzie;p a tak to mam chociaz jakas tam przyjaciolke w niej i wiem ze spokojnie sie moge spuscic;p

Offline

 

#8 05-07-2007 01:02:29

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

wexkrk napisał:

Smoku "moja laska ubiera sie jak k**** a wcale taka nie jest i jej ufam " , to fakt fajna z niej dziewczyna ;p jak przeniosla pieska przez rzeke to na pewno klamac nie umie

chodzi ci o droopiego ? czy jak mu tam bylo co na niej robiles ? ale jaki to ma zwiazek z tym czy jej ufam czy nie :d nie rozumiem cię ;p chyba to szkolenie interpersonalne popsulo ci jeszcze zdlonosc wyslawiania :d nie dja sie zwariowac miśq

Kłamać umie tak samo jak Ty ;p ale po prostu wiem że mnie nie okłamuje skąd u Ciebie ten brak zaufania ? Ufasz ance czy teraz myslisz wlasnie o tym ze Cię zdradza ?


(nie doszukuj się w tym nlp ;p )

Offline

 

#9 10-07-2007 09:54:16

Pill

Początkujący

Zarejestrowany: 08-06-2007
Posty: 7

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Grunt żeby mieć jakąś odskocznię...jeśli jesteśmy aktualnie z tylko jedną laską i w dodatku zdradzi nas to może być załamka. Jeśli jednak będzie w tym czasie inna może obyć się bezstresowo...

Offline

 

#10 10-07-2007 11:51:30

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Pill napisał:

Grunt żeby mieć jakąś odskocznię...jeśli jesteśmy aktualnie z tylko jedną laską i w dodatku zdradzi nas to może być załamka. Jeśli jednak będzie w tym czasie inna może obyć się bezstresowo...

jezeli oboje sie kochacie to po ch** 3cia osoba ?

a ltry bez milosci nie maja sensu ;p

Offline

 

#11 10-07-2007 13:56:57

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

no wlanie po chu j3 osoba;D Pioerdole Najlpesze sa 4 kąciki i w górę:D A po co ? Dla Urozmaicenia;p

Offline

 

#12 10-07-2007 22:10:32

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

a ty glupi jestes zakochac sie nie umiesz ;p   

tylko bys ruchal jedna panne we trzech ;p

Offline

 

#13 11-07-2007 12:36:14

Pill

Początkujący

Zarejestrowany: 08-06-2007
Posty: 7

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Prawda jest taka że prawie każda panna skoczy w bok z kolesiem na poziomie, choćby dla samego seksu. Potem wróci do starego związku. Mam kilku kumpli którzy zostali zdradzeni, a wogóle się tego nie spodziewali. Wierzyli że są w idealnym związku, wierzyli w miłość ale niesłusznie.To nie wygląda tak że laska myśli sobie "dzisiaj zdradzę chłopaka". Poprostu spotyka kogoś z kim się świetnie czuje i z czasem "jakoś tak samo do tego dochodzi" bo on jej chciał pokazać swojego pieska albo nową rybkę u siebie w domu. Miłość i wierność niestety może zostać łatwo stłumiona przez instynkty...

Offline

 

#14 11-07-2007 13:29:03

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

pieram Pill'a ! czytaj uważnie smoku;D barbie trafi na mnie na ulicy i phi :-* nie no co do pilla to fakt , panna trafi na lepszy konkret i aby miala cudne wspomnienia to zrobi:)

k****;p Smoku przecież na pewno nie raz zdażyło ci sięodbićlaskębądźjak miała kogoś;D gadamy jak byśmy nie wiedzieli o co chodzi w zdradach u lasek;D

Ostatnio edytowany przez wexkrk (11-07-2007 13:30:01)

Offline

 

#15 11-07-2007 14:40:09

Sebastian

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 7

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Jeśli laska cie naprawde kocha to cie nie zdradzi. Jak zdradzi to niech spierdala ale to znaczy ze TY zrobiłes jakiś błąd. Pamietajcie ze laska zawsze wysyła odpowiednie sygnały (niewerbalne) i jeśli kierujecie się tylko tym co ona MÓWI to później bedziecie nieszczęsliwi jak koledzy Pilla

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.glogera.pun.pl www.narutocenter.pun.pl