Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-06-2007 07:51:23

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Push & Pull

Wg rady DeMarco postanowiłem założyć ten temat i chcę, żebyście wypisywali tu wasze doświadczenia, zagrania, sposoby na push & pull.  Opisujcie jak to robicie, w jakich sytuacjach i w jaki sposób.

Pozdro.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#2 25-06-2007 10:40:17

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Push & Pull

Jestem w trakcie tłumaczenia artykułu Swinggcata na ten temat. Myslę że przed weekendem będzie już na forum.

Offline

 

#3 25-06-2007 11:47:47

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Push & Pull

Definicja z gry. Czyli beznadziejna ale zawsze cos ^^

Neil Strauss "Gra"

Push&Pull-(Na Huśtawkę)- Technika sluzaca do wytworzenia badz wzmagania napiecia erotyczniego, polegajacego na wysylaniu nastepujacych po sobie sprzecznych sygnalow zainteresowania sztuka i jego braku. Sekwncja taka moze trwac kilka sekund, np. "Moglbym cie polubic, tylko troche daleko mieszkasz", lub kilka dni, kiedy sztukmistrz jest przyjazny podczas jednej rozmowy telefonicznej i obojetny w trakcie nastepnej.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 26-06-2007 04:21:03

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Push & Pull

Jak dla mnie jest to znacznie wieksza ukladanka niz to co opisal Style, a to z powodu roznych stopni uzywania miedzy Style vs. Swinggcat.

Style uzywa tego jako maly element gry - slowne gierki

Swinggcat znalazl w tym znacznie wieksze zastosowanie, mianowicie uzywa juz w wszystkim - lacznie z kino, zainteresowaniem, NAWET budowaniem ATT Da sie zauwazyc w jego dzialaniach pewna analgie, ktora jest troche ryzykowna, ale przy sukcesie daje naprawde rewelacyjne efekty


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 26-06-2007 09:32:31

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Push & Pull

chwytam za reke po czym puszczam
caluje i przerywam
obejmuje, objety przez nia wsadzam rece do swoich kieszeni
rzucam sie na nia po czym ja odpycham

Offline

 

#6 26-06-2007 15:29:51

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Push & Pull

Push&Pull
Autor: Swinggcat
Tłumaczenie: Hover

Przeczytaj ten tekst w całości ponieważ nauczysz się sekretu uwodzenia który znany jest mniej niż jednemu procentowi męskiej populacji.

Pewnego dnia rozmawiałem z moim kumplem, prawdziwym mistrzem jeśli chodzi o przyciąganie kobiet, z wszystkich możliwych tematów my rozmawialiśmy o Billu Gatesie. Dyskutowaliśmy o tym jak bardzo problemy finansowe Gatesa różnią się od problemów zwykłych ludzi. Bill spędza swoje dnie gryząc się (zastanawiając, ale było fret więc tak napisałem) nad sposobami na zarabianie pieniędzy lub na utrzymaniu tych pieniędzy które ma, gdzie większość ludzi trudzi się przede wszystkim zarabianiem pieniędzy. Ten człowiek żyje w zupełnie innej rzeczywistości niż większość z nas. Kiedy tak rozmawialiśmy o Panu Microsofcie zaświtała nam pewna myśl...

Kiedy mamy do czynienia z odnoszeniem sukcesów z kobietami, zdaliśmy sobie sprawę że my żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości niż większość mężczyzn. W naszej rzeczywistości, wytwarzanie zainteresowania u kobiet jest tak łatwe jak sranie, mały wysiłek, ale czujesz się świetnie. Umiejętności i narzędzia aby wytworzyć zainteresowanie są tak w nas zakorzenione że kiedy obcujemy z cudowną kobietą nie ma nawet chwili zastanowienia jak ją sobą zainteresować.  Zamiast tego skupiamy się na tym jak możemy użyć zainteresowania które wiemy że możemy w nich wzbudzić, by osiągnąć zamierzony skutek. Na przykład jeśli istnieje dziewczyna, którą jesteśmy zainteresowani, nie zacinamy się i nie głupiejemy, jak łoś oślepiony światłami, zastanawiając się „Jak my w ogóle zamierzamy ją sobą zainteresować?”. Wiemy, że jeśli rozmawiamy z nią przez chwilę, to normalna sprawą jest to że poczuje zainteresowanie nami. Nawet jeśli nie powiedzieliśmy do niej jeszcze słowa, już skupiamy się na tym jak wykorzystamy zainteresowanie które możemy w niej wytworzyć.

Ale to nie jest rzeczywistość większości mężczyzn. „Co zrobić kiedy już kobieta będzie mną zainteresowana?” ta myśl nie przechodzi przez głowę większości mężczyzn ponieważ większość nie potrafi nawet wzbudzić w kobiecie zainteresowania sobą.

Na przykład kilka nocy temu, byłem w małym barze niedaleko mojego domu. Mój kumpel i ja przyglądaliśmy się około 40 letniemu, dystyngowanemu, wyglądającemu na biznesmena mężczyźnie który próbował uwieść dwie dwudziestoletnie dziewczyny. Biedny drań próbował wzbudzić ich zainteresowanie jedynym sposobem jaki znał: kupując im drinki, mówiąc dużo komplementów, i najgorsze z wszystkiego pytając je czy jego ubrania są fajne. Im więcej robił takich rzeczy tym okrutniej dziewczyny go traktowały, śmieszna sprawa:D. Ten facet był chodzącą i mówiącą karą śmierci (no że był fatalny, może to był jakiś phrase którego nie załapałem).

Poznajesz to? Czy kiedykolwiek czułeś że każda próba by zainteresować sobą dziewczynę sprawiała że ona tak naprawdę się od Ciebie odsuwała? Albo doświadczyłeś tego frustrującego uczucia kiedy zastanawiałeś się czemu dziewczyna jest zainteresowana twoim kolegą a nie Tobą? Albo rozmyślałeś nad tym że wzbudzanie zainteresowania w kobietach jest tak trudne jakby ślepy próbował znaleźć zapinkę do włosów na boisku piłkarskim?

Każdy przykład pokazuje rzeczywistość kiedy nie wiesz jak zainteresować sobą kobietę. Rzeczywistość w której byłem przez długi czas, jednak teraz oddaliłem się od niej i obecnie wzbudzanie zainteresowania u kobiet to dla mnie bułka z masłem.

Zamierzam podzielić się z Tobą czymś o czym wiedzą tylko ludzie dla których wzbudzanie zainteresowania jest tak proste jak włączanie światła. Nie sądzę żebym pisał kiedykolwiek wcześniej o tej sprawie, i może już nigdy nie napiszę. Jeśli przeczytałeś moją książkę będziesz wiedział co to jest. Jeśli próbowałeś to wykorzystać, być może wiesz jak wielką ma to siłę.

Przed wyjaśnianiem tego, mam zamiar przypomnieć pewne podstawy wzbudzania zainteresowania.

Zrozum to: Kobiety kroczą przez życie w rytmie którego większość mężczyzn nie zrozumie nigdy. Moim zadaniem jest abyś Ty usłyszał ten rytm, tak byś mógł doświadczać ciągłych sukcesów z kobietami. Zainteresowanie to nie jest to jak kobieta Cię osądza ani co ona preferuje. Kobiety wolą wysokich, ciemnych mężczyzn (lumbered with boa constrictor sized wieners, nie wiem jak przetłumaczyć no ale wiadomo że jakiś macho). Pomyśl o facetach pokazywanych w katalogach Calvin Klein, Guess, i Abercrombie. To jest to co preferują kobiety!!! To prawdopodobnie nie jesteś Ty, i z pewnością nie ja. Ale to nic nie szkodzi ponieważ mężczyźni których kobiety preferują i mężczyźni którzy wzbudzają w nich zainteresowanie są tak różni jak jabłko i pomarańcz. Zainteresowanie ma bardzo mało wspólnego z preferencjami. Zainteresowanie to emocje które odczuwa kobieta która chce, i próbuje zdobyć dla siebie więcej danego mężczyzny.

To właśnie dlatego słyszysz tyle kobiet mówiących o jej zauroczeniach w mężczyznach których uważa ze okropnych i którzy ani trochę nie spełniają jej świadomych oczekiwań. Kiedy opanujesz mechanizmy rządzące pobudzaniem zainteresowania, to co kobieta myśli o twojej fizyczności będzie ostatnią rzeczą o jaką będziesz się martwił.

Jedną z najbardziej skutecznych metod pomagających w generowaniu zainteresowania jaką  znam jest emocjonalne wymuszanie na niej by musiała Cię gonić i zdobywać, nazywam to „emocjonalną pętlą”. Najlepszą częścią pętli emocjonalnej jest to że wzbudza w kobietach pożądanie bez względu na twój wygląd, status społeczny czy konto bankowe.

Emocjonalna pętla występuje wtedy kiedy robisz coś by stworzyć nierozwiązywalne napięcie emocjonalne wewnątrz kobiety, zwiększasz je przez zbliżanie się do niej, potem się oddalasz, obojętniejesz aby potem zrobić nagły, zwrot sprawić by coś zaiskrzyło ponownie. To sprawi że będzie Cię gonić i podejmie próbę zdobycia Cię.

Scenarzyści oper mydlanych (telenowel) używają pętli emocjonalnej by kobiety pozostały oczarowane fikcyjnymi dramatami przez miesiące albo nawet lata. Struktura jest zawsze taka sama. Telenowela zawsze zaczyna się jakimś konfliktem albo dramatem, który powoduje zainteresowanie i wyzwala napięcie emocjonalne. Napięcie to rośnie aż do punktu kulminacyjnego. Następnie spada ono, ponieważ dochodzi do rozwiązania problemu, i na koniec programu znowu  podwyższa się emocje by kobiety obejrzały następny odcinek.

Doprowadzenie tej techniki do mistrzostwa da Ci taką władzę nad kobietami że na początku możesz się jej przestraszyć. Ale jeśli myślisz że to jest to czym chciałem się z Tobą podzielić to jesteś w błędzie.

Kontynuuj czytanie...

W ciągu kilku chwil nauczysz się specjalnego typu Pętli emocjonalnej, który ja nazywam „Push&Pull”. Jeśli nie czujesz się dobrze z myślą o posiadaniu władzy nad budowaniem zainteresowania u kobiet, nad ich pożądaniem i nad tym co one myślą o Tobie, możesz przerwać czytanie właśnie teraz.

Każdy z mężczyzn których znam którzy dobrze radzą sobie z kobietami używa pewnych elementów Push&Pull.

Push&Pull występuje zawsze wtedy gdy odpychasz emocjonalnie kobietę od siebie a potem przyciągasz ją jeszcze raz tak byście byli blisko. Każde odepchnięcie stwarza lukę dla każdego przyciągnięcia. Żebyś zrozumiał o czym mówię, pomyśl o swoim ulubionym daniu z barów szybkiej obsługi. Co by było gdybyś musiał iść na rygorystyczną dietę na kilka tygodni, zmuszając się by nie jeść swoich ulubionych posiłków? Jakby to ostatecznie było gdyby dano Ci to co lubisz najbardziej? Założę się że smakowałoby Ci to dużo bardziej niż gdybyś mógł to zjeść bez tej diety.

Wiele kobiet jest naturalnymi mistrzyniami Push&Pull. Przez te lata słyszałem niezliczone opowieści od nieszczęśliwych mężczyzn o kobiecym Push&Pull by złapać ich za kark trzaskać ich uczucia ciągłymi zmianami. Przybliżaniem i oddalaniem się. Moją ulubioną historią jest ta o cudownej kobiecie sypiającej z kolesiem, któremu po stosunku podbija wartość mówiąc że jest najlepszym kochankiem jakiego kiedykolwiek miała. Po chwili zbija go mówiąc, właściwie to jesteś czwartym najlepszym kochankiem jakiego miałam. Biedny drań został zmiażdżony. Jest teraz jak mała pszczoła, zmuszona do pracy by zostać numerem  trzy.

Możemy użyć tego psychologicznego mechanizmu bez bycia dupkiem albo głupkiem. Kluczem jest by zrobić to w śmieszny i zabawowy sposób. Nigdy nie powinieneś mieć na celu zranienia kobiety. Twoim celem jest tylko zrobić w jej umyśle trochę nieporządku. Zrób to a kobieta uzna Cię za czarującego i atrakcyjnego.

A oto przykład Push&Pull którego używałem z tysiąc razy...

W pewnym punkcie mojej interakcji z kobietą, brałem jej rękę i mówiłem „Masz najbardziej niesamowity uśmiech jaki widziałem tego wieczoru, sprawia że czuję się wewnątrz szczęśliwy”. Najczęściej podziękuje Ci za to. Potem na drugiej ręce odliczałem palce i mówiłem „Tak właściwie to były już dzisiaj 4 dziewczyny które miały tak niesamowity uśmiech, i z nich wszystkich Twój jest na czwartym miejscu, więc zadzwonię do Ciebie na czwartym miejscu.” I wtedy puszczam jej rękę, najczęściej dziewczyna mówi, „ Nie!! ja chcę być numerem jeden” odpowiadam jej „ No dobra możesz być numerem 3 za twoje zaangażowanie”.

Czy kobieta odbierze to jako drwiące i wredne? Nie do końca (Zapamiętaj: raz na jakiś czas spotkasz kobietę która ma jakiś uraz psychiczny i uzna to za niesmaczne, takie kobiety są wyjątkami od reguły. Moja rada: szybko uciekaj od tego rodzaju kobiet). Większość kobiet uzna to za czarujące, zabawne i zabawowe. Bardziej istotne jest jednak to że wytwarza to u kobiet zainteresowanie, sprawia że chcą Cię zdobyć.

Push&Pull jest jednym z najlepszych i najciekawszych narzędzi do wzbudzania zainteresowania. Mistrz Push&Pull nie pozostawia kobiecie wyboru, poza tym że musi poczuć zainteresowanie...nawet jeśli nie podoba jej się twoja fizyczność. Pamiętaj że to tylko krótki artykuł i odkryłem tylko kawałek techniki Push&Pull. Dzięki mojej książce nauczysz się 6 rodzajów Push&Pull. Odkryjesz sekrety mowy ciała, potrzebne do używania tej techniki. ( i dalej zachwalanie książki i inne pierdoły już nie o Push&Pull)

Ostatnio edytowany przez hover (26-06-2007 15:30:50)

Offline

 

#7 28-06-2007 23:24:12

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Push & Pull

Mój naj push&pull ??

Rozpalilem laske tak, że błagała, żebym w nią wszedł... jak wszedłem to machnołem 2-3 razy, poczym powiedizałem jej, że jak tak nie moge, że potrzebuje więcej czasu... straciłem seks wieczorem, ale rano miałęm zajebiste kilka godzin zabawy


No risk, no fun

Offline

 

#8 01-07-2007 00:53:46

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Push & Pull

Jak dla mnie Push & Pull wynika nauralnie  i każdy ma coś takiego w sobie, nawet zwykły nieświadomy tego facet  .

Jednak aby nabrało to potężnej mocy wystarczy tylko mieć świadomość istnienia Push & Pull ,rozwinąć je i zacząć sie tym BAWIĆ, a tym samym dawać dziewczynie to czego ona pragnie najbardziej EMOCJI .
Nie ważne jakich! ceipłych , zimnych , hamskich pieszczotliwych , lizusowskich , maczo  , szyderstw  , czułości  i wielu wielu innych, wszystko z chuśtawką nastrojów i mimiki  , zazwyczaj kończącej sie na ostatecznym ciosie - naszym umiechu .


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#9 18-10-2008 17:59:16

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Push & Pull

czy ktoś używał tego przykłady push & pull podanego przez jugglera ? zastanawiam czy jest to dobre na polskie realia ? ale jak będe w klubie to z chęcią tego użyję


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piastbialystok.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl