Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 09-03-2007 11:15:00

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Sprzątanie

Telenova napisał:

na TU gdzie ostatnio zaglądnąłem co chwile w dziale z nową laską pojawiają się nowe tematy, co prawda większość z nich jest wręcz idotyczna, ale fakt faktem tamto forum żyje

Żyje, tylko jak? Wolałbyś żyć w takim śmietniku jaki jest na TU czy w małym przytulnym domku gdzie większość spraw jest mniej lub bardziej uporządkowana?

Lepiej wcale nie pisać niż głupio


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#17 09-03-2007 14:34:37

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Sprzątanie

hmm no ale w planie jest dopuszczanie ludzi z terenu którzy już coś prezentują.. w spomaganie ich itd. to nie jest egosityczne ja np. zniknolem z Tu poneiważ tam były materiały jakie były i ludzi esciagali nei rozumiejac wogóle o co chodzi i jak to stosować czego sam byłem czesto świadkiem róznego stosowania metod w KRK ze skutkiem że ręce opadały. Się wtedy zastanowiłem o celowóći forum publicznych i ,,psucia zawodu,, że tak powiem.

Co do wypowiedzi wyżej no ok nie chce być egoista ale to normalne np w palestrze adwokackiej jakby wszystkich dopuscili to by mieli jednego klienta na tydzien a usługi by kosztowały rzecz jasna i ludzie by byli zadowolebni ale co z adwokatami..? Im już nie jest tak do śmiechu...
Zwłaszcza ze tak jak ja zap... 5 lat na UJ i z chorba spych. wychodze a ktos zaplaci za studia 5lat i może mieć takei same uprawnienia ( nie widząć róznicy miedzu kasacja i apelacją)... widzisz co chce pokazać... Myśle ze jes li sprzatanie to na zasadzie grup danego województwa no trudno wykasować kogos kto np. należy do ekipy KKT czy WA-wa bo pisze 2 posty a np 4-5 w tyg wychodzi na wypas z ekipa dzieli się info itd...

Moim zdaniem tak jak jest jest ok. Innych użytkowników bedą dopuszczaly kąkretne ,,włądze terenowe,, a rejestracje close oraz wyczyścić tzw. bużkowiczów.

I choćby ze wzgl. na przestrogę jaką dało Tu należy mieć na uwadze pewen sprawy... co by było gdyby całe Tu mogło dorwać sie do tych materiałów....

POzdro z KKT

Ostatnio edytowany przez Wiewiór (09-03-2007 14:36:00)


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#18 09-03-2007 17:18:05

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Sprzątanie

Zwłaszcza ze tak jak ja zap... 5 lat na UJ i z chorba spych. wychodze a ktos zaplaci za studia 5lat i może mieć takei same uprawnienia ( nie widząć róznicy miedzu kasacja i apelacją)...

Nie rozumiem co ma jedno wspolnego z drugim .Aktualnie studiuje prawo w prywatnej uczelni i jakos ciagle zwiazku nie moge zobaczyc .A poza tym w podanym przypadku gosc zawali pare spraw -pojdzie fama ze debil z niego i juz nikt nie wynajmie



w palestrze adwokackiej jakby wszystkich dopuscili to by mieli jednego klienta na tydzien a usługi by kosztowały rzecz jasna i ludzie by byli zadowolebni ale co z adwokatami..? Im już nie jest tak do śmiechu...

Wieowior gdyby bylo wiecej adwokatow wolny rynek zatroszczylby sie o najlepszych.Poki co mamy zamknieta grupe adwokatow ktorym i tak nic nie bedzie zagrazac wiec robia co chca(cenowo)...


Dobra rozgadalem sie nie na ten temat co trzeba



Co do tematu praktyki to sprawdzenie nie jest takie proste.Zachnalem posta w dziale "spotkania" i cos jakos nikt sie nie bujnal aby ustawic sie na jakis wspolny sarge.TAkie kryterium mozemy ustanowic kiedy bedzie jasno powiedziane kto w jakim wojewodztwie zajmuje sie "sprawdzaniem"




I choćby ze wzgl. na przestrogę jaką dało Tu należy mieć na uwadze pewen sprawy... co by było gdyby całe Tu mogło dorwać sie do tych materiałów....

JA Ci powiem ze to kwestia czasu kiedy materialy stad sie tam znajda .Popatrz na przyklad Silesiagroup.Ludzie ktorzy znaja sie osobiscie-nikt inny nie ma absolutnie wstepu .A i tak ich tlumaczenie Swinggcata wyplynelo na zewnatrz(a podejrzewam ze nie tylko to ).

Offline

 

#19 12-06-2007 20:23:09

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Sprzątanie

Witam.

Nie powiem jak mnie trafiła ta nieprzemyślana sytuacja - wyrzucać niepostujących(nieaktywnych) użytkowników?!!

Niestety nie wszyscy mają czas by codziennie wchodzić na forum, a już w ogóle pisać, czy wdawać się w dyskusje. PANOWIE i panie jeśli są. Niektórzy pracują i do tego jeszcze studiują! Nie każdy ma czas, aby pisać na forum. Ja jestem z Wami od dość dawna i od czasu do czasu czytam co mnie interesuje. Nie nabijam sobie postów, nie piszę głupot, a jak już na prawdę coś mam do powiedzenia, co by wniosło nowego w sprawę i znajduję czas to wtedy piszę i co? I mam być za to usunięty, bo ktoś,coś pisze (rzekomo jest aktywny) niekiedy same lub w większości głupoty?!! Forum traktuję jako uzupełnienie moich doświadczeń w terenie i nie czuję potrzeby ciągle o pisać. Ale czasami potrzebna jest jakaś porada, czy pomoc. Nie zakładam nowego postu, nie robię bałaganu tylko szukam i najczęściej znajduje, bo chyba wszystkie najważniejsze rzeczy były już poruszone. i mam być za to usunięty. chcecie zrobić porządki, ale chyba nie tędy droga.
Ponadto jak to sobie wyobrażacie? Ktoś kto się już dostanie na forum to co? musi cały czas pisać bo wyleci? - OK będzie pisać same głupoty i dopiero się syf zrobi. eeeeh nie będę dalej pisał, chyba wiadomo do czego zmierzam. Takie decyzje powinny być zawsze dobrze przemyślane i dotyczyć co najmniej większości.

Co do jednego się zgodzę - zbyt łatwy dostęp nowych użytkowników. Rejestracja powinna być poprzedzona jakimś wnioskiem, albo chociaż krótkim opisem swoich dotychczasowych doświadczeń dla stwierdzenia potencjału przyszłego forumowicza. Bo o ile mnie pamięć nie myli forum to na pewno nie miało służyć laikom....

Ostatnio edytowany przez grzehov (12-06-2007 20:25:11)


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#20 12-06-2007 20:29:44

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

Re: Sprzątanie

tez chciałem sie gdzies na ten temat wypowiedziec, tak jak napisał grzehov nie kazdy ma czas aktywnie uczestniczyc na tym forum, sam tez studiuje zaocznie i pracuje, i sa dni ze ledwo starcza czasu na odebranie poczty i sprawdzenie gg, a co dopiero logowanie sie na kazde forum na ktorym jestem zarejestrowany i pisanie postów,
wydaje mi sie ze zamknieta rejestracja jest wystarczajaca, osoby ktore maja na swoim koncie po 0 postów powinny byc w jakis sposob sprawdzone, czy wogole sie loguja, bo moze poprostu czytaja forum a nie chca wypisywac głupot.
a dzisiaj jak dostałem mejla to tak sie przestraszyłem ze to dzisiaj juz moj 4 post (ale nie uwazam zeby były bez sensu )

pzdr


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#21 13-06-2007 04:20:14

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Sprzątanie

Sprzatanie zostawcie nam
Wyrzuceni zostana jedynie osobnicy ktorych liczba postow badz brak aktywnosci jest razacy
Co do rejestracji - nadal zostanie zamknieta, a kazdy ochotnik poprostu zglasza sie do administratorow osobiscie ( poprzez e-mail lub gg) i wtedy jest rozpratrywany- taki system dziala teraz i jest jak widac skuteczny.

Posty rowniez nie beda kasowane z rozmachem, a jedynie w wyraznych sytuacjach o naduzyciach lub odejsciach od tematu - ma panowac tutaj porzadek, ale tez nie 'jedyny sluszny' poniewaz kazdy chce porozmiawiac, a sporadyczne off-topy sa sprawa naturalna

Jednoczesnie chce zaznaczyc, ze bardzo cieszy mnie fakt, iz na stan dzisiejszy forum i tak jest zaskakujaco wyrazne i przejrzyste - swiadczy to glownie o profesjonalizmie i netykiecie userow - gratuluje


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#22 13-06-2007 17:07:23

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Sprzątanie

Ja dodam od siebie, że zadużo to sie tutaj nienamoderowałem


No risk, no fun

Offline

 

#23 13-06-2007 22:00:46

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Sprzątanie

sam temat "sprzatanie" brzmi na tyle groznie ze nie wiem az co napisac


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#24 14-06-2007 00:45:48

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: Sprzątanie

to czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie
czy skoro ja, tak samo jak grzehov i boy, nie mając czasu na pisanie ciągłe na forum, ze względu na to że jestem na ostatnim roku i chwilowo zawiesiłem wszelkie czynności które nie są pisaniem pracy magisterskiej albo nauką hiszpańskiego, ale pragnąc uczestniczyć w społeczności w późniejszym terminie po obronie, kiedy będe mieć czas na pisanie poprawnych postów a nie jakiś śmieciowych tylko po to aby wyglądało że jestem aktywny, to będę wywalony z jedynego forum które wydaje się logicznie ułożone i merytorycznie poprawne???
Zaglądam tu co jakiś czas aby sprawdzić jakie nowe tematy się pojawiły aby nie pozostać przez ten czas za nadto w tyle, jednażke ze względu że nie praktykuje obecnie, z wyżej wymienionych powodów, to nie mam o czym pisać (i prosze mi nie mówić że mogę podrywać jak wychodze np. do sklepu.... mieszkam na osiedlu akademickim które jest totalnie samo wystarczalne i z pokoju ruszam sie w 4 sprawach: na korki z hiszpańskiego, do akademika obok, kupić jedzenie, spotkać się z promotorem, odebrać ksiąrzki z biblioteki - to raczej bardzo rzadko.... teren przez to jest już mi totalnie znany i wszystkie dziewczyny na piętrze obleciane tak samo jak ekspediętki) a nie będę zmyślać albo sypać teorią która wszyscy znają.
Nie chce stracić tu konta bo forum mi się naprawdę podoba i to że jest zamknięte powoduje że nie ma tu miejsca na śmieci, dzięki czemu ma bardzo obiecujące perspektywy rozwoju i chce w tym rozwoju uczestniczyć.
A jeśli się boicie że w poszczególnych tematach wypowiadają się ciągle te same osoby to pozwólcie że przytocze wypowiedz jaką kiedyś przeczytałem o statystyce członków społeczności. 90% ludzi czyta rzeczy i próbuje je zastosować jednak brakuje im jaj do pełnego zrozumienia i wyuczenia materiału jakieś 5% to sa kowboje klawiatury którzy dużo mówia ale nic nie robią, dalej 3% to ludzie którym coś tam wychodzi i moga się podzielić wiedzą sami potrzebując pomocy czasami, tylko jakieś 2% ludzi to sa prawdziwi potencjalni PUA. Teraz chcecie aby te 90% ludzi wam zaczeło pisać pierdoły zanim zrozumieja przetrawią i coś conajmiej przetestują??? te 10% ludzi wywodziło się w pewnym momencie z tych 90% jednak mając dostęp do odpowiednich środków nauki mieli możliwość przejście wyżej, dlatego nie odbierajcie im tej możliwości. Nie mówie oczywiście że osoby które się nie logowały np. od 3 miesięcy mają mieć takie same prawa oni sami świadomie rezygnują z członkowstwa. Ilość postów to według mnie nie jest kategoria w której można oceniać.

więc pozwólcie że powtórze pytanie....
co z osobami takimi jak ja??? czy naprawde mam udawać aktywnego???


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#25 14-06-2007 04:12:45

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Sprzątanie

Nie chodzi o udawanie Nie bedziemy kasowac ludzi rozwaznych - poprostu chodzi o konta totalnie nieaktywne Wiec spokojnie


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#26 14-06-2007 06:44:06

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Sprzątanie

Juz w shotbox'ie (chyba tak sie pisze ) napsalem rozwiazanie Jesli @ chca wiedizec ile osob wchodzi codziennie na forum i jacy sa to ludzie to zainstalujcie na serverze "stat4u" http://stat.4u.pl/index.html i bedzie po klopocie Kazdy rejestrujac sie na forum zostawil IP wiec ktosby musial przysiasc i po sprawdzac tych uzytkownikow z 0 postow jak czesto wchodza i czy wogole wchodza a wtedy to juz wiadomo :]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#27 14-06-2007 07:02:14

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Sprzątanie

Pun Pl ma wlasne statystki, ale nie bedziemy nikogo inwigilowac ... a juz myslalem ze objasnilem Wam o co chodzi z porzadkami...


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#28 14-06-2007 14:38:40

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: Sprzątanie

ja coś czuje że bez lustracji kont wszystkich uczestników forum sie nie obejdzie. a tak na poważnie to jestem za likwidacją nieaktywnych kont, z tym że nie popadajmy ze skrajności w skrajność : ), bo jak tu slusznie zostało powiedziane wielu użytkowników ma prace, sesje,żony, dzieci i kochanki : ) itd. więc z umiarem..


So many G, so little..

Offline

 

#29 14-06-2007 17:07:13

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Sprzątanie

Zauważyłem, że od dwóch dni, zostało napisane wiecej postów, niż czasmi przez całe tygodnie. Wiekszość się boi o skasowanie kont? Czy chcecie bardziej ożywic Forum? Przecież DeMarco wyraźnie napisał:

poprostu chodzi o konta totalnie nieaktywne  Wiec spokojnie

Ostatnio edytowany przez Nevion (14-06-2007 17:07:57)


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#30 14-06-2007 20:23:45

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Sprzątanie

Hehe , ja sie tu pojawilem przed akcja  " sprzatanie " ... nareszcie po maturach . Mozna spokojnie odetchnac i zabrac sie za powtorke i praktyke , pozdrawiam Oczywiscie popieram usuwanie userow z np zerowa liczba postow i stara data zalozenia konta <spoko>


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.transport.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.bombelek.pun.pl