Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:31:29

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

TRS by michael...

TRS - Technika Rozbudzenia Sexualnego

Z uwagi na coraz częstrze pytania do mnie na priva o to jak sobie radze z rozbudzaniem sexualnym kobiet postanowiłem opisać Wam moją technikę w tym temacie... Jest ona podsumowaniem moich doświadczeń z moją obecna dziewcyzna i z wieloma innymi na których ją stosowałem... Nie pochodzi ona od zadnej teorii uwodzenia tylko jest wynikiem moich praktyk zarówno sexualnych jak i techniką rozpalenia dziewczyny do orgazmu w internecie i przez telefon....

Panowie coraz częściej tutaj skarżą się ze nie moga przełamac ostatnich oporów dziewczyny i że oni sprawiają jej dobrze ( mineta) a sami nie zostaja zaspokojeni bo dziewczyny wymawiają się że nie są gotowe jeszcze... To wszystkie wymówki są usprawiedliwieniam przed samą soba i przed społeczeństwem oraz domniemanym strachem przed ciażą lub zaangażowaniu uczuciowym... Na początek opisze że dzieki tej technice rozmawiajac na czacie czy rozmawiając z kobietami przez telefon można doprowadzic je od orgazmu i niezwykłęgo szczytowania jakiego nigdy w zyciu nie przeżyły... Natomiast stosując tą technikę w realu ze swoją dziewczyna lub kochanką mozna doprowadzic ja do istnego szaleństwa i zostać okrzykniętym BOGIEM SEXU... Wiele razy od moich dziewczyn słyszałem ze jesten najwspanialszym kochankiem na świecie, ale to co tutaj opisze skłąda sie bardoz prostych reguł i minimalnej znajomosci stref erogennych ciała kobiety....

Wielu facetów sądzi ze przy sexie należy byc cicho i tylko pracowac swoim penisem zeby doprwadzić kobietę do orgazmu... Jednak moje doświadczenia ( wiem to z autopsji) wskazują na to ze mówienie do kobiety w trackie sexu zwieksza swoją i jej przyjemnosć wielokrotnie!!!! Ale jak wiadomo nie można mówić przy sexie o swoim nowym samochodzie czy butach tylko o rzeczach które ona chce usłyszeć...
Ale najpierw opisze strefy erogenne których pieszczoty moga doprowadzic kobietę do orgazmu i te które mają ja tylko rozpalić do czerwoności...

Wiec tak: ciało kobiety ma klika podstawowych stref erogennych których pieszczoty moga doprowadzić kobiete do orgazmu... Są to piersi, cipka i czasami usta ( ale w przypadku ust to bardzo rzadki procent kobiet)....Pieszcząc te strefy erogenne jak cipka czy piersi mamy pewne ze kobieta będzie miala orgazm, ale mozemy zwiększyć jej przyjemnosć w taki sposób że bedzie chciała się dobrać do naszego kolegi w spodniach jak wygłodniala kocica...

Sa jeszcze strefy erogenne mniej razy pieszczone przez meżczyn i bardzo wrazliwe na dotyk które potrafia w mgnieniu oka doprowadzic kobiete do stanu wygłodzenia sexulanego... i jak na złosć żeby doprowadzić kobietę do takiego stanu trzeba jak ognia unikac jej cipki i piersi ( jezeli chodzi o piersi to mysle tutaj o czubkach piersi i jej obrączkach)... Więc te strefy to: ( zaczynam od góry) kąciki ust, czubek brody, obrąbek twarzy, ten dołeczek za uchem kobiety, koniec uszka( tutaj małżowina dolna i na samej górze ucha taka skórka), kark ( poteżny bodziec) ramiona ( tam przy kościach barków ), czubki palców u dłoni i wenętrzn część dłoni, sam srodek dekoltu, całe podbrzusze, wewnętrzna strona ud ( tutaj szczególnie pachwiny), boki ( spod pachy do biodra), pod kolanem i czubki palców u stóp...

Tutaj mi sie przypomina jak kiedyś jeszcze za czasów WSNostwa umówiłem się z taka dziewczyną i odprowadziłem ja do domu i niechcący przytulając ja na pozegnanie pocałowałem koniuszek jej ucha a ona natychmiast chwycila mnie za ręke i oczy zaszkliły jej je jak latarnie ale ja nieuswiadomiony zmarnowałem sytuacje...

Zauważyłem ze na kobiety działąją szczególnie takie atawistyczne zagrywki jak np. lekkie przygryzienie jej podbródka czy ukąszenie w kark lub mocne całowanie jabłka Adama... jak sie poźniej dowiedziałem ma to związek z uwarunkowaniami ewolucyjnymi....

Teraz opisze Wam jak nalezy piescic te strefy erogenne które wyzej opisałem zeby doprowadzić kobietę do czerwonosci.. wiec tak...

Kąciki ust trzeba deliaktnie muskac ustami, podbródek lekko się przygryza ( ale bardzo deliaktnie), za uszkiem trzeba wsunac języczek w ten doleczek, uszko w tych miejscach co opisałem trzeba skubac ustami, szyją ma cała game pieszczot od całowania do ukąszenia i lizania, ramiona trzeba pieścic bardzo powloi i brac ciało kobiety do ust i leciutko ssać, dekolt tak samo, całowanie wewnetrzej cześci dłoni i palców trzeba zrobic bardoz deliaktnie i subtelnie natomiast pieszczoty brzucha i podbrzusza trzeba robic bardzo ogniście i z taka energią i bardzo rytmicznie.. wewnetrzna storna ud wymaga duzej subtelności i deliaktności ponieważ jest bardzo unerwiona, pod kolanem należy ssać...natomiast palce u stóp trzba wziac w usta i lizac i ssać...

Z lizanie palców u stóp tez przypomina mi się taka historia... Kobieta z która sie kochałem leżała już rozłożona na łozku a ja wzialem jej stope i zaczałem pieścic i ssac jej palce u stóp - mówie wem tak mięła w pieściach prześcieradło i wila sie z rozkoszy.. a najlepsze w tym wszystkim jest to ze przy pieszczotach tych miejsc erogennych które wymienilem wyzej kobieta nie moze poprostu dojsc do orgazmu i jak nie dotkniesz chocby na chwile jej cipki bedzie dosłownie sie meczyla i błagała zebys jej zrobił juz dobrze...

Większosc facetw mysli o sexie ze tylko nalezy wsadzic penisa i spuścic się, a kobiety oczekuja od meżczyzn pewnego rodzaju aktu sexualnego w ich wykonaniu... pewnego rodzaju mistyki i tajemniczości.... Wiem z doswiadczen z moja obecna dziewczyną, ze kobieta majac taki wspaniały sex uzależnia sie od niego!!! i nie moze bez niego żyć, także jak dasz jej posmakować tego zakazanego owocu będzie chciała więcej i tak jak mi zawsze mówi moja dziewczyna ze zrobi dla mnie wszystko... tak jezeli zawładniecie mieszanka ciała i umysłu kobiety podczas sexu bedzie wasza... bo jak wszyscy tutaj wiemy kobiety pragną sexu bardziej niż my, bo sex, dobry sex... jest warunkiem ich dobrego rozwoju fizjologicznego i dobrego humoru ( szczególnie pscyhicznego)... jezeli niewiasta przychodiz do pracy zkwaszona to cierpi na syndrom niedorżnięcią i jest dobrym celem dla PUA

Tutaj chce zaznaczyć zę kazda, powtarzam każda kobieta oczekuje od faceta ze bedzie dla niej deliaktny w sexie... a to znaczy wiecie ze jest ostry sex i sex deliaktny ale w każdym z tych przypadków czy to sexu w łożku czy rżnieca ostrego na ścianie zawsze.. POWTARZAM ZAWSZE... kobieta oczekuje ze facet bedzie dla niej deliaktny, czyli mówiac na nasze ze nię będzie jej bolało.... to jest warunek który każdy facet musi sobie przyswoić...

A teraz przjdziemy juz do konketów...

jeżeli jest kobieta którą ma opory przed pójściem do łożka lub nie chce zrobić jakiejs pieszczoty która my chcemy to zawsze trzeba ja do tego odpowiednio rozbudzić... Jest to tak zwana TEchnika Tańca ( czyli 2 kroki w przód 1 w tył)...

A robi sie to tak ze pieścimy jej usta ogólnie górną cześc ciała bo kobiety uwazaja ze dotyk górnej cześci ciala jest mniej inwazyjny niż dotyk dolnej cześci ciała.. wieć całujemy dziewczyne w sposób jaki opisałem wyzej po twarzy lub po szyji i robimy to bardzo namiętnie i tutaj jest bardzo ważny a nawet FUNDAMENTALNY WARUNEK... przy kazdej pieszczotce trzeba ja DOKŁADNIE OPISAC... ( jeszcze powiem jak sie to robi bo to tez rzadzi sie swoimi prawami)... tak wiec opiujemy to co robimy i robimy to coraz bardzie namiętnie i ogniscie aż w pewnym momencie przerywamy i zaczynamy do niej mówić jakies milę rzeczy.. np. ze am aksamitna skóre lu bardzo ładnie pachnie..przy czym głaskamy ja po twarzy... - to jest ten krok w tył... potem stosujemy ten sam sposób wraz z OPISYWANIEM SŁOWNYM na coraz nizszych partiach ciała i tutaj jest WARUNEK - OMIJAM PIESZCZOTY PIERSI.. anwet nie powinnśmy zdejmowac jej bluzki do piesczot brzucha i podbrzusza tylko lekko ją podciagnac do góry... potem znowu zastosowac technikę kroku w tył ale y razem na dłuzej bo prawdopodobnie panna już bedzie mocno podniecona.. i znowu glaskamy ja kłądziemy sie obok niej trzymajac ja za ręce.. i ta sama technika jedziemy w dół omijajac koniecznie cipkę.. Nastpenie warunke teraz zajmujemy sie pieszczotami jej palców u stóp deliaktnie je liząc i ssajac i teraz jest pora na ściagniecie spodni... potem bluzki itd... i nalezy w ten sposób rozpalać panne.. mozna tez stosowac różen atawistyczen chyty jak przygryzanie przygniatanie rak do łożka...

Tutaj Wam opisze pewnien trick po którym dziewczyny zawsze chca robic loda... jak sti penis to bierzemy palec wskazujacy i zdejmujemy kropelke z nieg i dajemy pannie do ssania i jak wyssa wszystko to wplatamy palce w jej włosy i przyciagamy do penisa... zrobi loda na 100% a jak bedzie sie opierala to trzeba ja jeszcze rozbudzic pieszczotami.... I tutaj taka uwaga.. jak panna juz nie bedzie moglą wytrzymac z podniecenia moze okazać sie rozkauzjac i bedzie ci kazała w nia wejśc ale jak nie bedziesz ustepował to to rozkazywanie przemieni sie w błaganie....

Tutaj jeszcze jedna technika odprawiania kobiet w swiat rozkoszy... to jest tak zę odracamy panne tylem do nas i wsadzamy jej kciuk w cipke a palcem piescimy łechtaczke.. to jest normalnie odlot na 100000% pana traci nad sobą kontrole....

teraz opisze Wam jak nalezy mówic do panny i co nalezy móic jej w trakcie sexu zeby z niej zrobic wygłodniałą lwicę..

Przede wszystkim nalezy mówic powoli i niskiem tonem opadajacym ku ostatniej sylabie... i PRZEDE WSZYSTKIM ,, PAUZY" to jest tutaj błogosławnieństwo... np. teraz zaczynam piescic twoją ....( pauza) aksamitną ( pauza).. i to co piescimy... Tutaj duża role odgrywa NLP i Sztuka perswazji.. jezeli ktoś czytał " sztukę perswazji" A. Batko wie o co chodzi.... a jak nie to trzeba uzywasc takich słow jak zaczynac, zdawac sobie sprawę, wyobrazac... ,stwierdzać, uswiadamiać sobie - tyle powinno wystarczyć.. oraz wyrazen wprowadzających takic jak : czy kiedykolwiek, gdybys miała, wiesz jak to jest...

np. teraz zaczynasz sobie uświadamiać w pełni... ( pauza) jak Twoja soczysta ( pauza) nabrzmiałą ( pauza) cipka..... bo wiesz jak to jest kiedy facet zaczyna zagłebiać się w miekkosć Twojej ( pauza) cipki..... - cos w tym stylu...

Pieszcząc ciało kobiety w tych miejsach któe opisałem i dodatkowo kreujac w jej umysle obrazy za pomoca opisów i potęgujac to techniką 1 kroku w tyl stwarzamy z kobiety wygłodnialą sukę...

W celu nakłonienia jej do zrobienia jakies pieszczoty co ona nie chce postepujemy doklądnie tak samo przyblizjac do niejt a cześc ciala która chcemy miec pieszczoną i jej nazwe wplatamy w opisy tej pieszczoty która ma zaraz wykonać, bo jak wyobrazi sobie jak to robi to jest bardzo duza szansa 90% ze zrobi to bez wahania.. a jak nie to trzeba ja jeszcze rozgrzać...

Tego samego wzorca nalezy uzywać w internecie i przez telefon.. pamietam jak tworzyłem ta technike sam nie moglem wyjsc ze zdumiena ze kobiety czytając to co pisze lub co mówie po drugiej stronie szalały z rozkoszy...

Tak więc słowa to co mówimy moze duzo bardziej rozpalic kobiete niz same pieszczoty a jak będziemy mówili i robili te pieszczoty to efekt murowany - żadna sie nie oprze... wiem to z autopsji..

I tutaj takie hasło co sam wymysliłem związane z tą techniką:

,, Kobiety maja punkt G w pochwie, ale ten właściwy punkt G znajduje się w ich mózgach"

Życze milej zabawy i ogromnych przeżyć w łożku...

Mihcael

PS. I tutaj jeszcze jedna ważna sprawa jedna tez zfundamentalnych, którą specjalnie zostawilem na koniec.. kiedyopisujemy pannie to co robimy z jje ciałem nalezy do tego opisu używać czasu teraźniejszego...



Tutaj wkleiam uzupełnienia do tego teamtu, które napisałem w odpowiedzi na pytania jednemu z forumowiczów na TU...

musze zrobić kolejny teamt na uzycie rekwizytów w sexie... cześto tego używam....

Zajebistym rekwizytem jest szampan ( schłodzony).. jak pieścisz sie z laską otwierasz szampana i klęczysz nad nia jak wladca świat z magicznym trunkiem w dłoniach i poewasz jej usta dekolt miedzy piersiami.. ale najcudowniej lubią jka im sie polewa cipkę i wylizuje się coś niesamowitewgo odjazd na maksa.

A co do całowania kręgosłupa to jest dobry motyw... szczególnie dobrym miejscem na całowanie jest miejsce między łopatkami...

Obrąbek twarzy to jest wiesz od brody na boki po tej kosci takiej czyli żuchwie...

I mówisz ze śmiała sie - bo włąsnie o to w tym wszystkim chodzi -smiech powoduje jej maksymalne wyluzowanie i pozwala cI wtedy na wszystko - sam mówiłes ze błagała Cie zebys przestał....

I taka moja rada ja podałem ogólny schemat dotykania tych miejsc i jezeli widisz zę jzu sie wije ze juz chiczocze to wtedy zacznij całowac jej pierś lub masowac cipke... i jak widzisz zę sie rozpala to znowu przestań i całuj te miejsca o których CI pisałem...

Wiesz najabrdziej pobudzajaca dla kobiety jest tzw. ,, fala" , a w tym temacie to włąsnie całowanie piersi jest kulminacją a całwanie tamtych moijesc jest takak jakb podbudówka zeby szczyt tej fali mógłbyc wyzej... jezeli wszystko dobrze zastosujesz to bedzie bągała zebys w nia wszedł...

A z innej bajki jeszcze... jezeli chcesz zeby bya namietnie rozgrzana zacznij od mocneog i długiego całowania w usta takiego zonajmujacego gorący sex i wtedy zacznij ja piescic i jak juz wspomniałem jezeli widzisz ze CI sie oddaje to pocałuj pieris pomasuj cipke i znwu powróc do pieszczot... no i oczywiscie nie musze ci chyba mówić ze masz to robic namietbnie i sexowanieczyli nie takie,, całuski jak dziecku" tylko powolne obejmowanie tych miejsc ustami i leciutkie ssanie...

a co do mówienia to opisuj w czasie treaźnijszym co robisz to jest bardoz proste -opisujesz kazdy ruch kóry robisz apotem go robisz i znizasz wtedy maksymalnie ton głosu i mówisz powoli... jakby na ucho...


Widzisz wszystko robiłeś dobrze i wiła sie z rozkoszy... tylko został jeden punkt oporu jaki ma kazda dziewica ( dobrze ze napisałeś ze jest dziewcia bo nie wiedziałem). Widzisz dla nas facetów nie ma zaczenia jak bedzie wygladał nasz pierwszy raz, a dla kobiet ma i to ogormne. One sobie to wyobrażaja jako chwile pięknych uniesen i w roamntycznje scenerii ze zrobi ich to wymarzony ksiaze z bajki - czyli czysta abstrakcja. No ale abstrakcja abstrakcją trzeba cos poradzić. Najpierw opisze cI pewien sposób zeby ułątwic CI drogę - jest bardzo prosty... musisz poprostu z nią porozmaiwać i na teamt tego jak miały wyglądac jej pierwszy raz ( na poczatku zastosuj zwrot ,, Twój" a potem przejdz subtelnie na zaimek ,, nasz pierwszy raz" )... napewno opisze ci to tak dziewczeco.. a teraz zadanie dla CIebie jest takie żebys tak z nią rozmawaił zeby ona zaczela sobie wyobraząc jka traci dziewictwo z Toba i jak sie kocha z Toba i jak Twój ,, orzeł " w nia wchodzi ( mozesz to ukryc pod taka normalna gatka jak to jest pierwszy raz)... jak ona zacznie sobie wyobrazac jak to jest to automatycznie jej umysl wyrazi zgode na to zeby działo sie to w rzeczywistości - NLP... I przed tym jak bedziesz zamierzał sie z nią kochać to napomknij o tym zeby przywołac w niej to uczucie....- powinna sie dużo mniej opierać...

1) Żeby zdiąc z niej spodnie musisz wykazac torche zdecydowania i męskiej decyzji bo ona od Ciebie tego oczekuje ze będziesz prowadził... Ale nie rób tego na gwałt bo stracic dziewcitwo dla dziewcyzny przez gwałt jest czyms najgorszym... Jak sie juz dowiedziałeś jak ona sobie wyobraza ten pierwszy raz postaraj sie takie coś zaaranzowac, zapal pare swiec, romantyczna muzykę iwesz te sprawy....I najlepiej Będzie ci jej spodnie zdiac jak ona będzie stała, bo na stojaco łatwiej sie zsunał - i w tym zsuwaniu wykaz troche zdecydowania cyzli mimo jej symbolicznego ,, NIE" zdejmij z niej te spodnie i od razu zacznin całować ja w usta...- to powinno pomóc

2) Musisz ja ooswoic ze swoim penisem bo dziewice maja to do siebie że boja sie rozmaarów penisa we wzwodzie jakiby on nie był... i tutaj taka moja rada... jak sie bedziecie piescic to połoz sie na plecach, wex ja na siebe i zacznij całowac a potem nich ona całuje Twój tors twój brzuch.. a Ty umiejetnie zdejmij z siebie spodnie tka zeby Twój penis byl nagi i wez delikatnie jej dłon cał cza całujac ja w usta i połoz sobie na jajkach a po pewnym czasie na penisie nich CI go reka poobciaga... potem nich całuje cI po Torsie i brzuchu... a nastepni wez jej głowe i delaitnie przysun do swojego penisa zeby zrobiłą CI laske - i tutaj to jz formalność...

3) facet po wytrysku natychmiast opada z z sił a kobieta mozę sie kochac raz za razem az Cie wycienczy...

4) jezeli nie ma siły to zastosuj wariant 2) czyli zeby ona CI zrobilą dobrze...

jezeli bedzie sie upierała ze nie chce zrobc ci dobrze to zastosuj drastyczny wariant z ,, Gry" cyzli ignorancja - jezeli oan mówi NIE to odwracasz sie na bok i czytasz gazete i ignorujesz ją na maska . Stosujesz taktyke „wszystko labo nic” . Potem łaskawie powracasz do pieszczot.


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl