Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-10-2006 04:14:10

Dez

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 5

niebezpieczna imprezka

W sumie ten raport nie ma wiele wspolnego z uwodzeniem ale jednak opisze co sie dzisiaj działo w klubie moja bliska kolezanak zabrała mnie dzisiaj na 18ste do takiego klubu nikogo nieznałem oprucz jej ona tez znała tylko pare osob,pozniej dołaczył do mnie moj kuzyn,na pocatku imprezy była spokojnie pozniej poznałęm znajomych kuzyna i zaczołem gadać z moją kolezanką było bardzo przyjemnie,ale pozniej moja kumpela poszła pogadać z solenizantką chwile pogadały i po chwili do nich podeszły dwie laski i zaczeły sie wyzywać  dwie mlode KURWY  od słowa do słowa i moje dwie znajomy poszył na dwor jedna ta solenizantka kturej nieznam zaczeła sie bić z taką jedną kurewką młodą poszło o takiego kolesia  moja lasia siedziała spokojnie ale ta suka mowiła do niej ze jest k**** i inne takie poznoej pokazął na mnie i powiedziała o mnie frejer wiec sie wkurwiłem i powiedziałęm do niej dlaczego zachowujesz sie jak k****  ją wciełao i pozniej spytałem sie ile bieze za godzine  po chwile poczułem silny dotyk okazało sie ze jej koleś chiał mnie napierdolić ale moi nowo poznani kumple wkroczyli do akci,morał z tego tak ze niekture laski to zwykłe szmaty i nalezy je tak traktować jak mowi solid jak kurwy tak jak traktuje je ten koleś mowi do nich spier***** itp,drugie spostrzezenie to takie ze nie trzeba być wcalefajnym kolesiem bo widziałem jak laska ta solenizantka tanczyła z jednym z n\brzydszych kolesi a ona była nm 1 a pozniej sie z nim lizała  i nawet nie wiem czy nie było sexu a koleś wygladął jak typowy wsn,nie wiem jak na to zrobiłogulnie nigdy nie miałem takie imprezy jak dzisiaj w sumie poszedłem po ochroen i powiedziałęm ze macia cwaniaka w klubie ale goscie wyszli przed klub i ich nie było teraz jestem w domu ale adrelinka troche skoczyła do gory pozdro chłopaki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.feralheartforum.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl