Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Forum
  •  » Będzie bardzo dużo tłumaczeń

#1 05-05-2007 17:32:16

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Zbliża się najnowsza wersja programu Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego, będzie to wersja albo 3.5 albo zrobią od razu wersję 4.0, bo teraz jest 3.0.  Wersja 2.5 którą posiadam tuamczy jeszcze lepiej od techlandzkiego English Translatora XT, a co doiera wersja 4.0, skontaktowałem się z wydawnictwem Kompas, napisali że będzie bardzo poprawiona jakość tłumaczenia automatycznego i dodane będą nowe konteksty, tylko teraz nie wiem czy znó powinniśmy to ukrywać czy dać wszystkim. Silesiastyle bezczelnie kryje się ze swoimi tłumaczeniami, ale niech się kryją, co sie będziemy pzrejmować. Wiem gdzie są najlepsze materiały, i stamtad jes przetłumacze jak tylko kupię ten translator. Bristollair to zwykły zlepek rutyn, i podstaw o których już wiemy. Prawdziwym "hipermarketem" z materiałami o PU jest www.fastseduction.com i www.pickupguide.com to tak jak portale informacyjne wp.pl, interia.pl i onet.pl Niezliczona ilość kategorii. Mówię wam, FastSeduction was zagnie, tylko nei eiwme czy te tłumaczenia wrzucić tutaj an forum i kruyć je po jakihcs działach,a może zaożymy jakąś darmową stronkę, tylko musi być ktoś kto zna sie na webmasteringu. domena to byłoby xt.pl albo prv.pl  a strona nazywałaby sie www.pickup.prv.pl I myślę że nie powinniśmy tego kryć przed nikim, pokażmy że nei jesteśmy ch.., tak jak Silesiastyle albo inni "tajniacy". I tak tylko 10% osób zainteresuje sie taką stronką, z czego tylko 1% spośród tych 10% wykorzsta to w praktyce. A tamte 90% powie "nie potzrebuję się uczyć podrywania, oni są śmieszni, ja muszę mieć kasę i samochó i wtedy będę mieć laski" no i nie musimy się obawiać konkurencji

Oto przykładowe tłumaczenia jeszcze starej wersji translatora "Tłumacz i słownik języka angielskeigo""

"Reguła 3 sekund " została stworzona przez Mysterego (więcej informacji na MysteryMethod.com), PUA i stały poster na ASF. Sedno  reguły 3 sekund ma napędzić ciebie, aby podejść do kobiety na tyle szybko, żeby utrzymać swój wewnętrzny głos od mówienia ciebie wyalienowany i uniknąć wahania.  Nie chcesz, żeby kobieta zobaczyła, że wahasz się. Im dłużej wahasz się, tym bardziej staniesz się niepewny i głupi przy podejściu. Wahanie tworzy również dodatkowe poczucie nerwowości dla twojego stanu umysłu - cecha osobowości, której nie chcesz pokazać, gdy podchodzisz kobiety.


Nawet jeżeli nie możesz wymyślić żadnego sposobu aby zainicjować rozmowę z kobietą, cokolwiek zrobisz, nie łamiesz reguły 3 sekund! Działaj w 3 sekundy zamiast zwlekać, nawet jeżeli nie masz żadnego pomysłu jak będziesz kontynuować. Jeżeli nie masz przyrządu do otwierania albo gotowego tekstu w głowie powyżej czas jesteś przed nią, przynajmniej właśnie mówisz "Cześć". Jeżeli działasz w 3 sekundy, ona zauważy to, nieważne gdzie właśnie weszła albo gdzie pochodziłeś, albo jak pominąłeś się nawzajem. Ona zobaczy w twoim podejściu spontaniczność i stanowczość i to może tylko działać na twoją korzyść. Jeżeli czekasz, wahasz się i dopiero wtedy decydujesz się podejść, jesteś w słabszej sytuacji. Wahanie się da szansę twojemu braku zaufania, by tworzyć urojone złe wyniki i dodać niepotrzebną niepewność do twojego podejścia.

a tutaj tekst na surowo, bez poprawek:

Czytająca mowa ciała   

<<< >>>

Nie ma znaczenie czy ona interesuje się ciebie, zrobisz jej zainteresowany ostatecznie w każdym razie:) Ale poszukaj tych znaków by pokazać tobie czy już robisz postępy:) To jest też zabawa by poszukać tych znaków jak gap, albo w codziennych sytuacjach albo na przykład w sztabie {barze, przegrodzie} - kiedy facet poważnie wierzy , że on jest sooo gładkim ale kobietą on mówi do nie pokazuje żadnych ze znaków przedstawionych poniżej, nie możesz pomóc ale masz chichot o tym:)

Jej wargi:

    * Duże uśmiechy z wierzchem i zęby dolne pokazujące z odprężoną twarzą.
    * Chwytanie warg albo pokazywania języka, liżąc jej wargi albo stykanie się jej przednich zębów.
    * Ona zwilża jej wargi, kilka kobiet używają tylko pojedyncza warga liżą, zwilżając wyższą albo dolną wargę, podczas gdy inni kierują {biegną} język dookoła całego obszaru wargi.
    * Ona kładzie jej paznokieć między jej zębami.
    * Ona wysuwa jej wargi i pchnęła jej piersi naprzód.

Jej oczy:

    * Ona przygląda się w twoich oczach z głębokim zainteresowaniem {odsetkami} i jej źrenice są rozszerzeni.
    * Ona podnosi obie brwi przesadnie na parę sekund, to jest często połączone z uśmiechem i trochę kontaktu wzrokowego.
    * Ona przymyka oczy na ciebie podczas mówienia do ciebie albo przymyka oczy na ciebie od odległości.
    * Podczas mówienia do ciebie, ona mruga oczami więcej niż zwykle, poruszając jej rzęsami.
    * Brwi podniesione i wtedy obniżone, wtedy uśmiech wskazuje zainteresowanie tobą.

Jej włosy:

    * Ona pcha jej palce przez jej włosy. To może być jeden ruch ręki albo więcej z głaszczącego {nadającego tempa} ruchu.
    * Ona kręci jej włosy dookoła jej palców podczas gdy ona patrzy na ciebie.
    * Ona rzuca jej włosom w tył precz jej ramiona.

Jej odzież:

    * Jeżeli ona nosi ubranie, która pokazują jej brodawki sutkowe poniżej i zauważasz , że oni dostają się dziarski i prosty.
    * Brzeg idzie {znajduje się} do wystawiają trochę bardziej nogę.
    * Ona ustala {mocuje}, klepie albo gładzi jej sprzęt by zrobić się wyglądają lepiej.

Podczas gdy ona siedzi:

    * Ona rusza się na czas {w czasie} do muzyki, z jej oczyma na tobie.
    * Ona zaczyna posiedzenie prosto w górze i jej mięśnie wydają się być mocne {stałe}.
    * Ona siedzi z jej nogami otwartymi.
    * Ona siedzi z jej nogami skrzyżowanymi w pewnym stopniu by ujawnić jej udo.
    * Jej nogi trą się przeciw sobie nawzajem.
    * Jej nogi trą się przeciw nodze stołu {tabeli}.
    * Jej skrzyżowana noga jest spiczasta ku tobie albo jeżeli, że ta sama noga kołysze się tam i z powrotem ku tobie.

Jej ręce:

    * Ona wystawia dłonie {palmy} jej ręki stającej wobec ciebie.
    * Podczas mówienia do ciebie, ona opiera łokieć w dłoni {palmie} jednej ręki, podczas wyciągania jej inną rękę, dłoń {palmę} w górze.
    * Ona poleruje jej przeguby i na dół.
    * Ona siedzi z jedną ręką wzruszającą jedną z jej piersi.
    * Ona trze jej podbródek albo dotyka jej policzek. To wskazuje, że ona myśli o tobie i jej wiązanie się {opowiadanie} w pewien sposób:)
    * Ona pieści klucze, ślizga się podaje z dołu i na dół szklanka {kieliszek}, bawiąc się {grając} z zabawkami albo innymi rzeczami na stole.
    * Ona bawi się {gra} z jej biżuterią, specjalnie z głaskaniem {nadawaniem tempem} i ciągnącymi ruchami.
    * Ona dotyka twoją rękę {broń}, ramię, udo, albo ręka podczas mówienia do ciebie (w przypadku już nie zacząłeś kino sam, dumbass:).
    * Ona udaje {pretenduje}, że patrzy na jej zegarek jak przechodzisz ją.

Jej głos

    * Ona podnosi albo obniża tom {wolumen} jej głosu by dopasować twój.
    * Ona przyśpiesza albo zwalnia jej mówienie dopasować twój.
    * Ona śmieje się zgodnie z tobą.
    * W tłumie, który ona mówi tylko do ciebie i ogniskuje wszystko z jej niepodzielnej uwagi na tobie.

Micellaneous:

    * Ona odzwierciedla twoją mowę ciała i pozycje ciała.
    * Jej skórny ton staje się czerwonym podczas bycia dookoła ciebie.
    * Ona miecie dym otwarcie od między jej warg i ku tobie.
    * Ona przechyla się i mówi do ucha jej  przyjaciela , właśnie jak w szkole średniej.
    * Ona stoi z jej głową podniesioną nieznacznie przy kącie, jednej stopie za innym, biodrami nieznacznie pchniętymi naprzód.
    * Na partii {przyjęciu, stronie} - co jakiś czas ona wydaje się pojawić się z nigdzie w twoim sąsiedztwie i jeżeli ruszasz się do innego miejsca, wkrótce ona pojawia się z nigdzie znowu, łapiesz jej spoglądanie w twoim ogólnym kierunku (faktycznie, spoglądające na CIEBIE sztuczny!, ona wpada na ciebie… przypadkowo, dotyka ciebie… przypadkowo itd:)

Kiedy mówiąc do dziewczyny, ci są kilka z bardziej ważnych znaków by oczekiwać:

    * Czy Możesz pójść dalej rozmowę z nią?
    * Czy ona reaguje dobrze do kino?
    * Czy ona dotyka ciebie?
    * Czy ona śmieje się?

Teraz nie muszę wyjaśnić czego odpowiedź "tak" tym pytań środkom {średnim}, robią ja:)

Od "Zamiatania {Zakresu} kobiet precz ich stopy"...: "Wszystkie te znaki zwykle mówią tobie, że dziewczyna jest zniewalana przez twoje uroki. Ale zanim dostaniesz się tam, szanse są, że jej mowy ciała zmiany jak postępy dyskusji. Upewnij się, że obserwujesz ją dokładnie i skoro tylko dostaniesz znak, który powinien być wskazanie, które {że} jesteś po prawej ślad {ścieżka}, idziesz dalej w tamtym kierunku. Jeżeli przeciwległy zdarza się, właśnie zmień temat i zobacz , że co zdarza się".

Naprawdę wspaniałe i piękne dziewczyny jednak bardzo rzadko obchodzą do pokazywania znaków ciekawy opisane powyżej. Oni po prostu nie mają do, jak oni są używani do dostawania trochę uwagi już długo przed tamtym. Z takimi dziewczynami musisz być na widoku dla inicjału i tylu subtelniejszych znaków ciekawy. Jeden przykład tego byłby wspaniałą dziewczyną po prostu patrzący na twoją twarz. Oczywiście ludzie zmierzają popatrzeć na co albo które oni lubią by popatrzeć na. Ale podczas gdy przeciętna dziewczyna po pierwsze właśnie patrzy na twoją twarz i wtedy postępy do bardziej jawnych znaków ciekawy opisana powyżej, patrząc na twoją twarz od czasu do czasu mogłaby być jedyny znak ciekawy kiedykolwiek będziesz dostawać się od najbardziej pięknej z dziewczyn.

Tak jeżeli myślisz, że nie dostajesz żadnych znaków ciekawy od pięknych dziewczyn - jesteś, ale właśnie nie możesz zobaczyć ich dobrze dość jeszcze.

Don Steele: "Tutaj są znaki ciekawy wysłane z poprzez miejsca. Najwięcej są odpowiedni do obu płci {seksów}. Następstwo listy zbliża następstwo zalotów.

Ja′M ZAINTERESOWANY

Ukośne spojrzenie(s)

Patrzy na ty kilka czasów {razów}

Trzyma twoje spojrzenie krótko

Przybite oczy, wtedy daleko

Postawa zmienia się ostrzec

Muska, dostosowują włosy, ubierają

Obraca ciało ku tobie

Nachyla głowa

Cieśnin oczy nieznacznie

Uśmiecha się

Dopasowuje twoja postawa

Oczu iskierka

Liżą jej wargi

Pchają piersi
     NIE ZANUDZAJ MNIE

Nigdy nie zwędzi zerknięcie

Przelotny kontakt wzrokowy

Patrzy daleko szybko

Patrzy daleko, oczu poziom

Przybierz postawę niezmieniony

Nie robi żadne muskanie

Odwraca ciało

Głowa pozostaje pionowym

Oczy pozostają normalnym

Neutralna, grzeczna twarz

Przybierz postawę niezmieniony

Normalne albo nudne {tępe} oczy

Utrzymują usta zamknięte

Obwisa zmniejszyć nacisk na piersi

W Streszczeniu. Częstość kontaktu wzrokowego, bardziej lepiej. Okres czasu ona, albo on, trzyma twoje spojrzenie, dłużej lepiej. Jak ona odrywa kontakt wzrokowy, na dół przedtem daleko będzie wielka! Zaświeć oczu, jaśniejsze lepiej. Kierunek ciała, ku tobie, dobry, daleko, zły. Ogólnie postawa, prosta i raźna są dobre. Nachyl się głowy, pionowej jest złe, zwiększone nachylenie jest wielkie. Gdzie napój jest trzymany, wysoko na przedzie jak bariera, która jest zła.  Działalność ręki , zaciśnięta, ściskanie się albo sterowanie zbyt ostro jest złe, otwarte, pieszczenie albo głaskanie {nadawanie tempo} jest wielkie.

Najwięcej z nas obawiają się nieznacznie, jak również nieco podniecony w ustawieniach gdzie społeczna interakcja jest oczekiwana i wymagana. Więc, większość ludności nie siedzą albo stoją w {uczestniczą} otwartej postawie. Ale, podczas zalotów, bardziej otwartej innej osoby postawa jest, bardziej otwarta, że osoba jest do ciebie i twoich postępów {zaliczek}. I, bardziej otwarty jesteś, bardziej prawdopodobna inna osoba ma otworzyć się do ciebie. Pierwsze Rozmowy Sygnały. Ludzie, zwracają uwagę do wszystkich sposobów, które ona komunikuje podczas pierwszych kilku minut jak mówisz z nią.
CIĄGLE POWIEDZ

Raźny, energiczny

Uczniowie rozszerzyli się

Stopniowo otwiera postawa

Obniża napój

Dotyka samo łagodnie

Pieszczą przedmioty

Krzyże i nogi niekrzyży

Błyski dłoni {palmy}

Skrzyżowane nogi stałe

Wisi but na palcu u nogi

Ręce nigdy nie dotykają twarzy

Styka się ty jakikolwiek rozsądek {przyczyna}

Stopy mocno na podłodze

Rozluźnia coś

Pochyla się ku przodowi

Stałe ręce, stopy
    PÓJDŹ NAPRZÓD

Napięty, niespokojny

Normalni albo mali uczniowie

Resztki postawy zamknęły

Utrzymuje napój wysoko

Chwyty albo szczypią samo

Ściska się, kurków {pukań} przedmioty

Nogi pozostają skrzyżowanymi

W tył gestów ręki

Huśtania się krzyżowały {przeszły} nogi

Kontynuuje {Trzyma na} but

Dotyka twarz

Nigdy nie styka się ty

Stopy na krawędziach {ostrzach} albo palce u nogi

Zaciska coś

Opiera się daleko

Pukanie, bębniąc

W społecznych ustawieniach, najwięcej z nas zabierają się w zamkniętym, obronnej postawie ponieważ jesteśmy trochę spostrzegawczy. Zamknięta postawa czuje się bezpieczna. Kiedy osoba mówisz ze zmianami do otwarciejszej postawy, to oznacza zaufanie {trust} i pocieszają. Tamta osoba, dosłownie, otwiera się do ciebie i co musisz ofiarować się.

To nabiera odwagi otworzyć się do innej osoby. Jeżeli idziesz po pierwsze, ona, albo on, zwykle będzie iść za twoim ruchem od zamkniętego do nieznacznie otwarcie jszego. Otwórz w, powolne, stopniowe zmiany postawy.

Wersja 4.0 będzie bliska tłumaczenia perfect.

Offline

 

#2 05-05-2007 18:54:08

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Według mnie materiały powinny być na forum - po co tworzyć jakąś stonę tylko po to aby były tam same tłumaczenia? . A co do Silesiastyle to co z tego, że mają przetłumaczone materiały? Jestem przekonany, że w praktyce niektórzy z nas im nie ustępują (a być może i są lepsi od nich).


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#3 05-05-2007 22:39:27

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

przeczytałem tylko początek razorjack method i to kompletnie wystarczy do PU (kilka pierwszych stron) ;p mam wrażenie ze wiele osób zatraca sie w społeczności...i tak naprawdę żyje w matrixie 2 ;p

DO PODERWANIA GORĄCEJ KOBIETY NIE POTRZEBA METOD ! to takie oczywiste, a jednak wciaz tłumaczycie kolejne ebooki...z nudow ?

wystarczy zwalczyć excusa przed podejściem....i sprawić, ze rozmowa z kobieta bedzie czymś zwyczajnym...a nie jakaś sztuka...One chcą sie ruchać ;p ale przed tym muszą was trochę poznać...wiec podchodźcie do lasek...w jak najkrótszym czasie opowiedzcie jej o swoich dobrych cechach, dowiedzcie sie kilka rzeczy o niej...i to jest na tyle ;p

zauwazcie ze kiedy macie dobry stan (do poczatkujacych-praktykujacych), mozecie przenosic gory, wtedy wasze akcje sa lepsze...pytanie dlaczego? dlatego ze wtedy nie czujecie żadnego lęku przed podejsciem...

Gdybym całkowicie przezwyciezyl lęk przed podejsciem (a tak nie jest i pomimo ze podchodze zawsze kiedy chce, to takie lekkie uczucie podenerwowania czasami sie zdarza) to 90% moich akcji zakonczyloby sie sukcesem

nie będe sie rozpisywał na ten temat moze kiedys...

praktyka praktyka praktyka a ja narazie mam przerwe bo mam swoja wymarzona partnerke...powodzenia i nie traćcie czasu na te nic nie warte ebooki

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (05-05-2007 22:43:54)

Offline

 

#4 05-05-2007 23:34:00

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

heh i znowu ten Razorjack Method ile on szumu juz zrobil Polowe ludzi na tym forum obrucil o 180 stopni albo potwierdzil w rozumowaniu ze ksiazki i wykute na blache teksty to co najwyzej mozna sobie wsadzic gdzies ;]

Tak do tematu ;] Piotrek jak chcesz to tlumacz ten teksty ja na 99% nie przeczytam ich i tak a tym bardziej nie bede ich tlumaczyl wystarczy ze przesiedzialem nam RJM kilkanascie dni drugi raz nie mam zamiaru chociaz ksiaka okazala sie bezcenna Lepiej idz w pole i analizuj bledy, a gdy do czegos dojdziesz to wtedy mozesz sie podzielic z tym na forum ;]

Tworz swoj niepowtarzalny styl a nie zaglebiaj sie dalej w ten "sietnik" ktory do niczego nie dazy :]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#5 06-05-2007 00:48:07

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

odmienic - nie odmienila bo od poczatku wypasu dazylem do tego zeby byc naturalem z poczatku ksiazki wywnioskowalem ze koles ma takie samo podejscie do wypasu jak ja nie czytalem dalej...bo kieyds juz od takiego czytania tyhc materialow pojebalo mi sie w glowie i przez to mialem zastoj

z tego co widze recenzje ludzi co przeczytali to niezle wiec jutro sobie oblookam temacik

Pozdro

Offline

 

#6 06-05-2007 01:10:55

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Właśnie ale najpierw ktoś musiał napisać ten (RJM) ebook albo potem go przetłumaczyć aby zadziałał on swoje

Jestem jak najbardziej za tłumaczeniami



Każdy miał bądź ma w sobie jakieś excuzy i ebooki posiadaja właśnie klucz do ich przełamania Dla mnie podejście do laski było taką sobie trudnościa, schodki zaczynały się później w rozmowie - poznałem dziewczyne która ma gadane jak mało kto: łączy ludzi w pary, udziela porad, opowiada ciekawe historyjki itp. oberwujac ja dowiedziałem się wiecej niż z nie jednej zapisanej kartki

Ale... aby poznać tą właśnie dziewczyne i zaznać tej wiedzy w praktyce wcześniej musiałem przeczytać książke która pomogła mi sie przełamać i ebook w wersji ang. ktory pokazał mi jak ją poderwać

Najlepiej zróbmy ankiete na temat - czy i jakie chcemy tłumaczenia

Ostatnio edytowany przez <sweet> (06-05-2007 01:23:27)


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#7 06-05-2007 01:31:05

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

ehh robcie co chceta ;] Jak znajdziecei ksiazke typu RJM to chetnie przeczytam ale jesli ma tp byc kolejna ksiazka typu Venusian Arts Handbook ktora pisze dokladnie jak masz podchodzic z ktorej strony jesli kobieta jest odwrocona i tym podobny stek bzdur to ja podziekuje ... ;]

(wlasnie stracilem all e-booki i filmy z PU przez formata szkoda ze nie zdazylem nawet polowy przeczytac - moze i to dobrze )


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#8 06-05-2007 13:17:17

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

No właśnie zastanawiałem sie czy jak sie przeczyta za dużo materiałów a będzie miało za mało praktyki to w końcu po podejściu do laski będziesz myślał tylko jaka taktykę zastosować (która metodę, i takie tam). A w rezultacie będziesz miał gorsze efekty niż jakbyś znal tylko jedna metodę ale trenował ja systematycznie.

Nie ma idealnego e-booka, który będzie pasował do wszystkich sytuacji i opisywał wszystkie możliwe scenariusze i teoretycznie jak sie przeczyta dużo materiałów to zdobędzie sie wiedzę jak sobie poradzić w rożnych sytuacjach. Jednak z drogiej strony część informacji w materiałach jest zbieżnych. tzn. w jednej książce pisze żeby zachować sie tak a w drugiej żeby zrobić coś zupełnie innego.
W końcu po wyjściu na ulice nie wiadomo która metoda jest lepsza.

dlatego jestem zdania, ze tylko praktyka czyni mistrza. I najlepiej nie traktować tych materiałów jak robot tylko wszystkie metody przetestować i wybrać to w czym czujesz sie najlepszy i co daje najlepsze efekty.

Jednak, jestem za tłumaczeniem tekstów ponieważ, uważam, że lepiej mieć więcej wiedzy niż mniej do której ewentualnie można sie odwołać.

Ostatnio edytowany przez Boski (06-05-2007 13:18:07)


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#9 06-05-2007 13:18:23

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

O nie, nie będzie żadnych zrytych tekstów Mysterego, ani instrukcji z której strony podejść i jakie słowo powiedzieć w fazie x5 i co powiedzieć w fazie z10. W sieci jest jeden wielki e-book Razorjacka, nie pamiętam nazwy, ale to jest najlepszy produkt o byciu naturalem. Wiadomo ze praktyka jest najwazniejsza, byłem pzred Wielkanocą na wspólnym sargu z F i S. i było całkiem fajnie, z początku dostałem właśnie takiego kopa o którym piszesz Smoku, że "przenosiłem góry" ale później coś we mnie wysiadło. Osobiście również jestem przeciwko jakimkolwiek rutynom i gotowcom, stanowczo odradzam tłumaczenie kolejnych bzdur typu "kto kłamie więcej", czyli trzeba olać Bristollair (no może nie całe), olać Mystery's Lounge (do ściągnięcia z eMule, ale tak razi sztucznością tamta zawartość że aż mdli) i skupimy sie na tłumaczeniu materiałów o naturalach, czyli Razorjacku i Gunwitchu. Oni nam tłuamczą jaki powinniśmy mieć stan i jak powinniśmy go osiągnąć i to jest właśnie 90% sukcesu, tak jak Smoku napisał.

Trzeba odróżniać stwierdzenia "wszystkie materiały są do kitu, żadne ci nie pomogą" od "większość materiałów to o kant tyłka potłuc, najlepsze są tylko te które nie uczą nas gotowych tekstów". Do tej pory sie podniecałem Mysterym, aż w praktyce na wspólnym sargu okazało sieże te sztuczne teksty są niespójne z moja osobą i są po prostu ślepą uliczką. Podchodzę do panny i zadaję tępe pytania "jaki rozmiar stanika mam kupić mojej koleżance na urodziny?" Musiałem poczuć na własnej skórze jak to jest naśladwać Mysterego, aż w końcu przestał on dla mnie być guru. Najbardziej podoba mi się Razorjack i Gunwitch. Razorjack tłumaczy że proces uwodzenia to reakcja vs reakcja, a nie tekst vs tekst (tak jak Mystery). Jeśli będziemy czytać materiały naturali to nie będziemy sztucznymi maszynami klepiącymi znane i gotowe teksty, tylko kimś kto będzie potrafił poderwać laskę, a nasza "konkurencja" to będą panowie po lekturze GRY którzy na disco będą robić laskom sześciany, testy najlepszych przyjaciółek itd. potem podejdzie ich kumpel, zrobi to samo a one "hehe, juz to słyszałyśmy" i lipa, a nas takie coś nie spotka. Juggler opisuje jak opowiadać historyjki. Z Rossa można by wyłuskać tylko materiały o głosie, mimice i mowie ciała, a te wszystkie jego sztuczne patterny i teksty OLAĆ. Ktoś tu pzretłumaczył tekst o strachu (brawa dla niego). Autor tekstu napisał, że to raczej eni strach, a napiecie seksualne. Ja bym to raczej nazwał mieszanką strachu z napieciem seksualnym, bo zdenerwowany głos nie ejst "seksualny", musiałby to być raczej głos niski i uwodzicielski. O takie właśnie materiały mi chodzi. Z rutynami bym sobie dał spokój, bo niczego one nie tłumaczą, tylko nam dodatkowo ryją beret. takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Offline

 

#10 07-05-2007 00:33:52

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Piotrek, czytając "teksty naturali" nie staniemy się nimi. Mogą co najwyżej dać nam troszke motywacji i delikatnie pokierować, ale reszta to tylko my, nasza wola i nasze działania.

Offline

 

#11 07-05-2007 01:12:10

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Ja np z Venussiana nie wyniosłem tych wszystkichtekstów (w końcu go przeczytałem) ale mnie Mystery dużo nauczył o dynamice relacji, o tych wszystkich zależnościach. Po prostu otworzył mi na to oczy


No risk, no fun

Offline

 

#12 07-05-2007 13:55:36

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Mistmare chcesz powiedziec ze po przeczytaniu RJM albo innej ksiazki narutala nie wyniosles z niej nic oprocz motywacji ktora dostaje po przeczytaniu kazdej ksiazku o PU ? Czasami trzeba sie wglebic w sens ksiazki a nie tylko wykuwac na blache cala teorie... ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Będzie bardzo dużo tłumaczeń

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaservgm.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl