Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-04-2007 02:38:59

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Dlaczego bez #C

Set potrojny, bardzo pozytywne rekacje od dwoch na trzy. Nie bardzo mialem gdzie wyizolowac, sadzilem ze gdy zajme sie targetem, dwie pozostale zaczna rozmowe z soba... ale nie, przysunely sie blizej zeby lepiej slyszec

wkoncu:

-Kicaj: Ja juz spadam, jestem umuwiony jeszcze z znajomymi
-Target: ble ble
Podaje jej telefon, ona sie usmiecha i mowi ze niema telefonu niestety
-Kicaj: Jak chcesz, milo bylo poznac.
-Target: Ale dam Ci maila

Tutaj powrot do niedokonczonej rozmowy, smiejemy sie, mowie zeby mi podala maila, na co ona czy naprawde musze juz isc.
-Kicaj: Musze... i tak sie zasiedzialem.

Znowu kilka zdan propo wczesniejszego tematu.

Target: Szkoda ze juz musisz isc...
...
Kicaj: Co z tym mailem ?
Target: Ale ja nie mam maila <lol>
Kicaj: Dobra lece...

Od momentu jak powiedzialem ze spadam, do wyjscia minely jakies 2 min. Numeru jak w temacie nie dostalem


Co ja wywnioskowalem: Albo zbyt maly raport, albo niechcial mi dac numery przy kolezankach...
Co sadzicie ?

Offline

 

#2 25-04-2007 18:32:11

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Dlaczego bez #C

tommas no nie żartuj, kto by się kierował takimi sztywnymi zasadami. Nie chce dać to nie da, moje ego na tym specjalnie nie ucierpi.

Offline

 

#3 25-04-2007 18:36:04

Ranisz

Advanced

9185538
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 18

Re: Dlaczego bez #C

Radze się nie zastanawiać, nad takimi rzeczami - "Jak brać numery telefonów od lasek?" . Jeżeli macie naprawdę dobrą grę, to ona powinna sama prosić Ciebie o numer i pierwsza się odezwać. O wiele lepiej jest wykorzystać ten czas i skupić się nad pracą nad własnym charakterem, grą i życiem.

Pozdrawiam
Ranisz

Ostatnio edytowany przez Ranisz (25-04-2007 19:47:11)

Offline

 

#4 26-04-2007 02:03:40

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Dlaczego bez #C

IOI oczywiscie mialem, bez tego wiadomo... zreszta same pytania o to dlaczego juz musze isc, swiadczyly o zainteresowaniu. To mi sie wlasnie nie zgadza. IOI od niej i od jednej z kolezanek, akceptacja obu kolezanek "... no daj mu tego maila", a skonczylo sie na niczym

Najblizszu jestem chyba do zdania Ranisz Bylo minelo, jej strata
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager-bundesligi.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.pisarze.pun.pl