Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-04-2007 12:14:26

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Nieposzlo mi wczoraj...

Witam!
Wiec wczoraj bylm na takie imprezie zamknietej okolo 40-50osob...
Zaplanowalem sobie ze z jakas dziewczyna zrobi kc...
Ale mimo ze impreza trwala z ladnych 8h nic sie nie udalo...
Niby mam troch tych materialow MM , BB itp preczytanych (ale w sumie nie duzo), wiem co powinno sie zrobic...
Ale nie wiem czy boje sie odrzucenia, smiechu... a moze poporstu jestem nienazbyt przystojny...
heh.... Przewaznie podejscie u mnie konczy sie na c&f  i dalj nie umiem przejsc na dalsza faze, blizsza... (jesli oczywiscie zdolam sie podejsc...)
Jedno z wczoraj mi sie udalo... Tanczylem z dziewczyna ktora mi sie poodobalo od 1klasy gimnazjum... I to wolne i szybkie tanczylismy... Ale pewnie gdybym chcial cos blizej to albo by wysmiala albo jescze cos innego...
....
Pozdro

Ostatnio edytowany przez tiver40 (15-04-2007 12:14:56)

Offline

 

#2 15-04-2007 20:59:39

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

Czyli jak rozumiem z podejsciem nie masz problemow jesli C&F Ci sie udaje, czyli pierwsza faze masz za soba.

A do domkniecia jeszcze kilka rzeczy Ci jest potrzebne, ja staram sie zeby cala sekwencja wygladala tak:



0.    Skalibrować siebie, dobre nastawienie, dobre attraction
1.    Otwarcie
2.    Przedstawienie się, ewentualna neutralizacja faceta w grupie
3.    Wzbudź zaufanie
4.    Izolacja
5.    Raport
6.    Prowadzenie
7.    Wywołanie odpowiedniego stanu emocjonalnego
8.    Kino,
9.    Domkniecie


Co jest istotne. :

Kino- czyli rozmawiajac z dziewczyna dotykaj jej, glaszcz po wlosach, przejezdzaj opuszkami palcow po jej ramieniu- wtedy ona zaczyna sie domyslac o co Ci chodzi

Do domkniecia najwazniejsze sa punkty od 5 do 7. Ja zaczerpnalem tu terminologie z NLP, ale sam uzyskuje te efekty troche inaczej.

Raport- czyli staraj sie zeby kobieta poczula, ze spotkala kogos podobnego do siebie, wyglaszaj truizmy na temat zycia i swiata, z ktorymi ona sie zgodzi.

Prowadzenie i wywolania odpowiedniego stanu emocjonalnego- to juz dluzsza historia. Chodzi o to zeby kobieta zaczela robic to co Ty chcesz: masz tu wiele technik- prowadzenie z NLP, push and pull.

Sproboj wedlug tego schematu dzialac. Kiedys postaram sie opisac jak ja przechodze przez poszczegolne fazy, a tymczasem szukaj wiadomosci na ten temat sam bo od otwarcia od odmkniecia droga daleka

Offline

 

#3 16-04-2007 00:21:14

Magik

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 10

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

Uważaj z c&f . Co za duzo to niezdrowo.

Jakis czas temu zrobilem directa na ulicy. Reakcja pozytywna, wszystko ladnie, slicznie. No i po paru minutach zauwazylem ze automatycznie przeszedlem do c&f. U mnie to jest juz nawyk, za dlugo uzywalem tej metody. Potem z ta dziewczyna mialem pare spotkan ale jakis czas pozniej powiedziala ze nic z tego nie bedzie. Moim zdaniem zjebalem wlasnie dlatego ze uzywalem za duzo c&f. W zbyt duzych ilosciach pokazuje to ze jestes sfrustrowany i masz niska wartosc. Dlatego postanowilem narazie ograiniczyc C&F i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdro


sky is the limit

Offline

 

#4 16-04-2007 13:26:26

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

... i jesteś na dobrej drodze Tańczyłeś z dziewczyna ktora ci sie podoba stary szczerze podziwiam u mnie poczatki konczyly sie na analizuwaniu co i jak powiedziec (zero kina). Fajnie, ze planujesz co bedziesz robił z dziewczyna ale wydaje mi się, ze KC to troche za wysoko ustawiona poprzeczka. Pamietam jak sam szedlem na koncert myslac - dzis kogos poznam, dzis kogos poznam i wiesz co? to samo bo w srodku dalej nie czulem sie komfortowo Masz materialy w glowie, wiedze i checi ale coż z tego jak excuzy robia ci z tego sieczke. Zamiast myśleć - hej to się dzieje, to naprawde dziala, myślisz - zaraz jak to szlo open, c&f, raport ja orientuje sie ze jestem w raporcie dopiero jak dziewczyna pyta sie mnie gdzie mieszkam albo cos w tym stylu Najwazniejsze jest by czuc sie komfortowo. Idziesz na impreze dobrze sie bawic, poznac ludzi, potanczyc. Wchodzisz do klubu, obiegasz wzrokiem zgromadzonych i usmiech Pierwsze co robie to wlasnie to a zaraz potem witam sie z kolegami i wiesz co to juz dziala juz jestes w grze i one to widza. A tak zostajesz sam ze swoimi exuzami przy barku myslac:

tiver40 napisał:

Zaplanowalem sobie ze z jakas dziewczyna zrobi kc...

Rozmawiaj z kumplami, zapoznaj sie z innymi kolesiami a noż może zaraz jakas jego siostra przyjdzie z parkietu , to ci daje dowod spoleczny rozumiesz, tematy do rozmowy, jak sie posmiejecie nawet wiecej pewnosci siebie. Potem odbijasz sie od setu i wchodzisz w nastepny, pytasz ludzi co pija, jakie sa ostatnio dobre imprezy itd. - bo slyszalem od tamtych ze szykuje sie cos niezlego co o tym sadzicie? Kolejny set wiecej pewnosci siebie, wiecej tematow do rozmowy, wiecej znajomych... itd.
Pozdro


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#5 16-04-2007 14:54:46

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

Moim zdaniem niepotrzebne jest planowanie... Najlepiej wszystko wychodzi pod impulsem chwili, tzw. spontan


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#6 16-04-2007 16:05:00

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

Coz moze After jest NASZ ale reprezentuje tok myslenia calego PUA Gliwice - Najwazniejszy jest spontan Im bardziej jest spontanicznie tym mniej czasu na myslenie, excusy itp... wszystko robisz samemu - wiecej zabawy


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 16-04-2007 20:53:30

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

Spontan spontanem, ale moim zdaniem osoby ktore nie sa naturalami i zaczynaja dopiero powinny jechac schematem. Jesli tego nie beda robic to najprawdopodobniej tak ich zestresuje sytuacja, ze po minucie rozmowy nie beda wiedziec co robic. Skonczy sie na otwarciu

Offline

 

#8 16-04-2007 22:15:20

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

nie skupiajce sie na wynikach (nc,kc,fc) tylko na interakcji...pomyslcie w trakcie rozmowy co by powiedzial dobry podrywacz

a dla zaaw. to tylko jazda na spontanie najwiecej przyjemnosci i najsmieszniejsze sytuacje...

Offline

 

#9 17-04-2007 15:01:35

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

Czyli jak rozumiem z podejsciem nie masz problemow jesli C&F Ci sie udaje, czyli pierwsza faze masz za soba.

no wiekszego nie mam, ale: jak juz podejde, pogadam o byle czym ,rozbawie to nagle pojawia sie pytanie: co dalej, nastepnie drugie pytanie: moze ma chlopaka , trzecie: a jak odmowi... jak sie zblaznie?
i przewaznie odpuszczam....
Jakos taka swiadomosc ze moze odrzuc, ze moze i nawet wygladam nie jakos super przystojnie ale ok to moge sie jej nie spodoba, mysle sobie : przeciz taka dziewczyna ma 10 lepszych kandydatow na miejsce swojego chlopaka niz ja!

Ale jak mozna Raport na imprezie wzbudzic? W tancu sie tego nie zrobi...
A i siedzac przy stole ze znajomymi to bylo by trudne...
Czytalem i w Grze i tu na forum o raporcie ale jakos mi sie to miesza... co dokladnie rozumiecie przez "Raport"?
Rozmawianie z dziewczyna o uczuciach,  pytanie sie jej o rodzenstwo... ?
BO wlasnie dla mnie tez sie takie wydaje lekko  (poki co) smieszne podejsc i 5 minutach ostrej gry zaczac gadac o uczuciach...
Wlasnie z C&F jest tak, ze nieraz dziewczyna po 2-3min. rozmowy nawet jak potem mowisz serio to sie smieje z tego...
Jak ktos doczytal dotad to fajnie by bylo jakby ktosd odpowiedzial

Offline

 

#10 20-04-2007 19:22:09

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

LuKKisH
mnie czasem tez to zastanawia...
jszcze raz sobie to przeczytam i musze sie przelamac w podrywie....
juz raz sie udalo .... wiec i nastepne razy beda:P
pozdro

Offline

 

#11 24-04-2007 00:41:44

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Nieposzlo mi wczoraj...

tiver40 napisał:

Czyli jak rozumiem z podejsciem nie masz problemow jesli C&F Ci sie udaje, czyli pierwsza faze masz za soba.

no wiekszego nie mam, ale: jak juz podejde, pogadam o byle czym ,rozbawie to nagle pojawia sie pytanie: co dalej, nastepnie drugie pytanie: moze ma chlopaka , trzecie: a jak odmowi... jak sie zblaznie?
i przewaznie odpuszczam....
Jakos taka swiadomosc ze moze odrzuc, ze moze i nawet wygladam nie jakos super przystojnie ale ok to moge sie jej nie spodoba, mysle sobie : przeciz taka dziewczyna ma 10 lepszych kandydatow na miejsce swojego chlopaka niz ja!

Ale jak mozna Raport na imprezie wzbudzic? W tancu sie tego nie zrobi...
A i siedzac przy stole ze znajomymi to bylo by trudne...
Czytalem i w Grze i tu na forum o raporcie ale jakos mi sie to miesza... co dokladnie rozumiecie przez "Raport"?
Rozmawianie z dziewczyna o uczuciach,  pytanie sie jej o rodzenstwo... ?
BO wlasnie dla mnie tez sie takie wydaje lekko  (poki co) smieszne podejsc i 5 minutach ostrej gry zaczac gadac o uczuciach...
Wlasnie z C&F jest tak, ze nieraz dziewczyna po 2-3min. rozmowy nawet jak potem mowisz serio to sie smieje z tego...
Jak ktos doczytal dotad to fajnie by bylo jakby ktosd odpowiedzial

Wiec pierwszą rzecza jaką musisz zrobic to zmienic przekonania !! Musisz cały czas byc mysli ze bedzie dobrze, ze bedziesz dobrze sie bawił, ze ta laska ma szczescie ze rozmawia z Toba a nie z jednym z 10 innych excuserow innych kolesi, bo ty jestes Nagroda. Jak wejdziesz do klubu z nastawwieniem i z mysla

Pytania co Ci sie pojawiaja to gowno w twojej głowie. Jebaj to. Niech sobie laska mysli co chce, ale Ty rob swoje. Najwyzej sie nie uda, zawsze na poczatku jest masa porazek ale to co nie zabija cie wzmocni. Z kazdego podejscia do kobiety wyciagaj wnioski co zrobiles, co mogles zrobic, i nastepnym razem staraj sie to poprawic. Jezeli chcesz byc dobry musisz duzo podchodzic do kobiet, rozmawiac z nimi, itp. wiadomo a wtedy bedziesz coraz lepszy. To jest jak z sportem, im wiecej trenujesz ty jestes lepszy. Czyli PRAKTYKA, PRAKTYKA I PRAKTYKA !!

Moim zdaniem najlepiej podchdzic na poczatku na ulicy, robisz duzo podjesc i łamisz excucy.Nie ograniczaj se do klubów, ja tak robilem an poczatku i nie bylo to dobre, potem zaczolem dzialac tylko na ulicy i mialem wieksza zabawi z tego i oczywiscie lepiej sie czulem. ALe najwazniejsza sprawa ktora musisz sam wiedziec jest to CO CHCESZ OSAGNAC. Czy chcesz znalezdz, poznac kobiete wejsc w LTR i tak zyc czy chcesz poznawac wspaniale dziewczyny, bawic sie i wiecej bzykac !!

Raport na imprezie to nic innego jak raport w innych miejscach. Na parkiecie zdobywasz atrakcion ktore jest potrzebne na pocatku, bierzesz laske za reke i idziecie usiasc. Nawet jezeli jestes ze znajomymi to h**, mozesz robic to bez problemu. Jebaj to co oni soie pomysla to Ty bedzie wwiecej bzykał !! W oczacj kumpli jak i kolezanek staniesz sie innym facetem. ALe h** Cie to obchodzi ty robisz swoje.

Rport to zbudowanie wiezi emocjonalnej z kobieta.  Nie jest to proste na poczatku.! Co musisz zrobic , znalezdz temat w ktorym bedziecie oboje dobrze sie czuc i rozmawiac o nim, przechodzac dalej, w glebsze znaczenie jego. Nowo poznana kobiete masz traktowac jak kolezanke co znasz kupe czasu i rozmawiasz z nia, nie majac zadnych problemow. Tutaj wchodza w gre historyjki, jezli ty opowiesz dziewczynie jakas historie ona sie otworzy i opowi swoja, podobna. Raport to poprostu rozmowa ktora powieksza wasza znajomosc. Trzeba pamietac rowniez o komforcie i zaufaniu. Bo jezeli podchas rozmowy nie ebdziesz czul sie komfortowo, bedziesz okazywal strach to ona zacznie sietez bac, i masz przejebane. Nie chodziu tu tez o  rozpierdalanie sie na kanapie itp. bo wiele osob uwaza to zza komfort tylko o to abys ty czul sie dobrze.
Z tego co pamietam BB, fajnie pisal o raporcie, poszukaj wiecje informavcji i staraj si je wykorzystywac w polu. a z czasem staniesz sie lepszy.

Na pocztaek najlpiej znajdz sobie winga, kolege podrywacz z ktorym bedziecie sargowac. Daje to wieksze efekty, jeden drugiego mobilizue chce pokazac ze ejst lepszy a to funguje.


pzdr
soaX


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.magi1nation.pun.pl