Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-04-2007 12:27:30

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Zemsta jest rozkosza bogow

W te swieta mialem jazde emocjonalna na maksa. Po kolei.

Moja kobieta, zaczela mnie robic w chuja, sami wiecie jak to jest. Umowilem sie z nia w poniedzialek,
a ona pojechala z jakims kolesiem na imprezke. Czulem ze tak jest. Gowno zawsze wyplywa.
Wtedy powiedzialem sobie dosyc, dosyc k**** z tym gownem. Bylem splukany, nie mialem kasy,
sprzedalem swoj telefon na stacji benzynowej za 170 pln. Kupa smiechu przy tym byla.
Uzbrojony we forse, polecialem do kumpla, ucieszylem sie poniewaz oni tez szli na imprezke.
Wpadam na impreze, patrze (udajac ze jej nie widze), a ona tanczy z jakims kolesiem.
To ja musialo rozjebac, tego sie nie spodziewala ze wpadne tam. Jeszcze z usmiechem na gebie.
Zaczolem sie bawic, z zona mojego kolegi, z jej kolezanka. Z usmiechem na gebie, totalnie ja olewajac.

To jeszcze nic. Patrze secik 3 laski. Podbijam do najladniejszej, co tam zasady.
Otwieram najladniejsza, pytanie o opinie, nawet nie pamietam. Chwytam za raczke i zaczynam
tanczyc. Caly czas nawijam do ucha. Tancze z nia, a moja laska to wszystko widzi, konkretnie
ja olewam, ona nie istnieje dla mnie na tej imprezie.

Czas na sztuczki, dla mojego targetu.
Ja: wiem o czym myslisz (z usmiechem na gebie)
Ja: pomysl sobie liczbe od 1-5
Ona : Mam
Ja: Pomyslalas 3

He he, wtedy dostalem IOI, zaczela sie smiac, spytala sie skad wiedzialem.
Ma na imie Baska, 26 lat, studentka prawa. Jest o wiele ladniejsza od mojej dziewczyny.
To ja musialo zabolec, wszystko na jej oczach, caly czas sie patrzyla.
Widzialem w jej oczach, zazdrosc, gniew. O to mi chodzilo.

Wracam do moich znajomych, patrze stoi samotnie laseczka. Podbijam z openerem:

Ja:   Kto wiecej klamie, faceci czy kobiety ? (z bananem na gebie)
Ona: Oczywiscie ze faceci.
Ja:    Zgadzam sie z toba, ale kobiety robia to lepiej

Po tym znowu dostalem IOI, smieszny to byl opener w przypadku tej laski,
bo pozniej jej kolega powiedzial mi, ze jej facet oszukuje ja.

Potanczylem z nia, ma na imie Karolina, studentka nie pamietam czego , 21 lat.
Strasznie nie pewna siebie, czasami mnie to denerwuje u kobiet.

Wszystko to na oczach mojej laski, to daje zajebista satysfakcje, bo gdy zobaczyla, ze
wyrywalem ladniejsze laski od niej, to musiala ja ruszyc. Pozniej mi napisala ze nie mogla
patrzec jak tancze z tamtymi dupeczkami.

Zajebiscie sie bawilem, ale pozniej zjebalem, konkretnie.
Podbijam do mojej laski i mowie pogadamy, chwytam za lape, poszlismy w cichsze miejsce.
Zaczynam z nia rozmawiac. Przylatuje jakis koles i cos do mnie mowi. Powiedzialem aby spadal
bo to jest moja kobieta, a ja jestem jej facetem. Poszedl sobie.
Rozmawiam z nia, przylatuje nastepny (ten z ktorym tanczyla).
Powiedzialem do niego, ze ona jest nie fer, bo spotyka sie z nim, a ja sie z nia pieprze (bzykalem ja kilka dni temu)

Goscia rozjebalo. he he. zajebiscie jest walic prosto w oczy. Rozmawialem jeszcze chwile, ktos naslal
na mnie bramkarzy, chwycili i wyjebali mnie z imprezy. he he. z usmiechem na gebie, ucieklem im.


To jeszcze nic. Jest 5 rano i podbijam do jej chaty. Otwiera jej stary, mowie ze chce z nia porozmawiac.
Zaskoczyl mnie, bo poszedl po nia. Nie chciala wyjsc. Ale wyszla.


Biore ja za reke i wale prosto w oczy

Ja: kim, dla ciebie jestem ?
     dlaczego mnie oszukujesz, jezeli nie chcesz byc ze mna to powiedz, ja odejde.
     chcesz abym odszedl ?


    Zawsze w takiej chwili, mowia ze nie, albo nic nie mowia.
    Ona powiedziala, ze nie chce abym odchodzil
    Pogadalem z nia jeszcze troche i poszedlem do chaty.

Dzisiaj wyslalem jej pozegnalnego sms-a. zadnych wyzwisk. napisalem zegnaj, i cos tam jeszcze.
Mam jej dosyc, koniec z gownem, wracam do gry.
Po co mi laska, ktora oszukuje mnie, jak moge na imprezie wyrwac cos ladniejszego.


Satysfakcje mam jak cholera, gdybym tylko nie podszedl do niej na imprezie i nie poszedl na chate,
to bylo by jeszcze lepiej. Co tam, te uczucia daja takiego kopa w dupe.


To jest cos zajebistego, wyrywac ladniejsze laski na oczach swojej(bylej) dziewczyny, one tego nie
nawidza, zasluzyla na to.


Zemsta jest rozkosza bogow

Offline

 

#2 11-04-2007 12:48:17

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Zemsta jest rozkosza bogow

Na poczatku gry wybieralem jedynie takie targety na ktorych chcialem sie zemscic.

Wystarczylo ze kiedys w mlodosci mnie dziewczyna odrzucila i bralem ja na celownik... domknelem je wszystkie co do jednej. Teraz jak sie na to patrze ... troche mi wstyd za siebie. Jestem zadowolony ze zrobilem cos czego nie potrafilem zrobic wczesniej - zdobyc i rozkochac je wszystkie w sobie - ale jednoczesnie wstyd ze uczucie zemsty tak bardzo mnie otumanilo, ze zaczelem uznawac zasade ' kiedys mnie zranilas to teraz ja Ci zrobie to samo, ale znacznie mocniej'.

Teraz  przestalo mnie to bawic... przestalo sprawiac ta cala zabawe...

Co Wy zrobicie z swoimi vendettami to juz wasza sprawa...
Ja swoja zakonczylem... i facet we mnie mowi ze bylo warto, ale gracz ktory juz dorosl wewnatrz mowi ze jest na odwrot.


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 13-04-2007 13:54:38

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Zemsta jest rozkosza bogow

Moze chcialem sie sprawdzic, zobaczyc jak to jest, podrywac inne na oczach swojej kobiety. Tylko ze pod wplywem uczuc, kiedy jestes zakochany, nie myslisz trzezwo.
Napisalem ze "zemsta jest rozkosza bogow", ale ja nim nie jestem. Nie doznalem zadnej rozkoszy.
W zasadzie gowno co to daje, kilkugodzinna satysfakcje ?.

Offline

 

#4 13-04-2007 22:18:15

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Zemsta jest rozkosza bogow

Jak dla mnie to zwiększa poczucie wartości zaniżane przez Twoją laskę.. Nie daj się sterować


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa-vi.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.e-wpf.pun.pl www.djronnie.pun.pl