Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-10-2006 12:09:21

Dez

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 5

Namietny Kiss Close z gorącą 8+

Siema przed chwilą wrcuiłem z klubu:zacznijmy od tego ze wchodze do klubu i sie nieogladam specjalnie za pannami gadami z moimi kuzynem i pokazuje ze sie dobrze bawie...po chwile widze ze pare panienek otwiera mnie wzrokiem ale je ignoruje głupie cipy  (zajebiste uczucie)  pozniej widze pane ktura mi sie podoba...i robie to co nauczyłem sie od chłopakow z wl czyli palucha  panna grzecznie do mnie podchodzi odrazu biore ją za reke i izoluje przed klub,po paru minutach jest namietny buziak  mysle ze po to było 5 min a pana była naprawde rozchwytywana w klubie:) pozniej ide na parkiet i sie dobrze bawie ona sama do mnie podchodzi i znowu namietny buziak:) a panna ma ponada 27 lat  w sumie sam nie wiem ile pozniej pod koniec imprezy do mnie podchodze a jej zjebanea kolezanka moiw mi zebym sobie szedł i zebym spierdałał,wiec jjej mowie niech sama spierdala pozniej one wracaja obie do domu widze ze moj kuzyn z nimi gada wiec podchodze a ta druga mi moiw zebym sobie szedł wtedy do niej mowie dlaczego zachowujesz sie jak suka:twisted: ona
udaje ze nie szłyszy apo chwili mowie dlaczeg achowujesz sie jako
k****   
ona ez udaje ze nie słyszy;/ wiec sam nie wiem czy wypas udany czy nie bo pozniej jak sie spytałe mj kuzyn dlaczego sie z nim lizalałaś to ona powiedziała bo fajnie wygladał,czyli wychodzi na to ze zaden ze mnnie uwudzilcile tylko dupa wołowa  i nie wiem co o tym mysleć z jednej strony sie ciesze bo udało mi sie zrobić palucha  i po paru minutach domkonąć z namietnym cmokiekm laske a z drugiej strony jak powiedział moj kuzyn ona od poacztku sie na mnie patrzyła,a panna była jedną z leszych w klubie i podobno było o ponada 10 lat starsza ode mnie 
pisze to ale jestem dosyć na banice wiec lajt  pozdro chłopaki  paluch jest zajebisy:

Ostatnio edytowany przez Dez (04-10-2006 13:39:59)

Offline

 

#2 04-10-2006 13:29:16

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Namietny Kiss Close z gorącą 8+

hmm paluch jak paluch...ale 37-letnich to wstyd ruszać jak sie nie ma co najmiej 30-stki...prawie gerontofilia...a nie selekcja co lepszych

Offline

 

#3 04-10-2006 13:39:08

Dez

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 5

Re: Namietny Kiss Close z gorącą 8+

wygladała na 23 lata ja sie jej nie pytałem o wiek kuzyn mi mowił ze ona ma tyle lat a ile w tym prawdy to nie wiem mysle ze mnie wkrecął napewno nie ma 37 lat nie wieze poprostu w to nie wieze

Offline

 

#4 04-10-2006 23:55:16

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Namietny Kiss Close z gorącą 8+

no a juz myslalem...ze dajesz sie wykorzystywać kobiecie jak wino ...ktore też wkoncu lubią poczuć sie mlodsze....a istenieje korelacja pomiedzy checia jebania sie lasek a ich wiekiem...

Offline

 

#5 05-10-2006 00:17:05

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Namietny Kiss Close z gorącą 8+

dla mnie spoko raport...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#6 05-10-2006 02:02:33

davor

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 14
WWW

Re: Namietny Kiss Close z gorącą 8+

A może jako doświadczona laska, właściwie poderwała Ciebie ? przylizała się, zaspokoiła i olała ? :-)

Widać, że chciała być suką i należało ją w ten sposób potraktować.


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Chcę przez to przejść. 21 misji bez excusów. Czas na Demonic Confidence.
http://demonic-confidence.blogspot.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nolimitsteam.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl