Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-10-2006 00:43:59

Michał

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 6

Olewanie ludzi.

Postanowiłem poruszyć kwestię olewania innych ludzi oraz tego co oni o nas myślą. Ogólnie ja dzielę to na 2 kwestie. Jedną z nich jest olewanie ich złych myśli, reakcji na nasze zachowanie-mówi się: miej w dupie to co oni o tobie pomyślą. Drugą kwestią jest olewanie ich potrzeb, ich uczuć-mówi się: to ty jesteś najważniejszy i twoje potrzeby. Wszędzie na tego typu forach mówi się, że należy mieć w dupie to, co inni sobie pomyślą, że to my jesteśmy najważniejsi. Ma to być jeden ze sposobów zwalczania excusów, a także pokazania naszej pewności siebie, podkreślenia, że jesteśmy alpha. Ale zastanawiam się, czy to jest właściwy punkt widzenia dla kogoś, kto autentycznie chce być alpha. Ja ciągle w dużej mierze jestem excuserem. Postanowiłem się zmienić. I co zaobserwowałem? Zacząłem faktycznie mieć innych w dupie (choć głównie na zewnątrz, pokazując to czynami, a nie swoimi przekonaniami). Zacząłem być dużo bardziej zarozumiały, bezczelny. Ale to było tylko maskowanie swojego własnego, wewnętrznego ja. W międzyczasie dotarło do mnie, że najlepiej jest mieć w dupie wszystko złe, co inni o mnie myślą, ale cieszyć się z tego co dobrego we mnie widzą. Jednak teraz widzę to wszystko w jeszcze innym świetle. I teraz pytanie: czy alpha ma być zadufanym w sobie osobnikem? Czy ma olewać potrzeby innych ludzi? Nie! Sądzę, że mieć w dupie to co ktoś o nas pomyśli to tak naprawdę powinno brzmieć: nie przejmuj się tym, że ktoś źle o tobie myśli, a zamiast tego zastanów się co źle zrobiłeś, dlaczego reakcja tej osoby była właśnie taka, nie przeżywaj porażki, ale zastanów się, co było jej przyczyną i popraw to. Bycie alpha to umiejętność kalibracji, bycie dla ludzi przyjaznym, miłym (choć nie zawsze), pomocnym, ale potrafiącym być w centrum uwagi, potrafiącym dowodzić grupą ludzi.

Panowie, powiedzcie mi jak to jest? Proszę jednak o posty naprawdę wyjaśniające to dokładnie.

Offline

 

#2 29-10-2006 17:24:11

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Olewanie ludzi.

Hej,
Też zastanawiałem się nad tym ostatnio. I przyznam szczerze, że część moich odczuć pokrywa się z Twoimi.
Wydaje mi się, że alpha nie może być za miły, musi mieć swoje zdanie i być stanowczy w tym co robi, jednakże nie może krzywdzić swoimi czynami innych. Nie powinien być chamem i gburem, puszczać piłki na lewo i prawo, bo stanie się zarozumiałym samotnikiem.
W A&D Sharka jest ćwiczenie na to, żeby idąc ulicą nie należy zwracać uwagi na innych. Jakoś od tego czasu normalnie przestałem zauważać ludzi - codziennie ktoś mnie mija i tylko słysze "cześć kijek" i nawet na dobrą sprawe nie zauważam ich ewentualnie dostaje smsa "nie zauważyłem starej koleżanki etc.". Tutaj również mam mieszane uczucia. Z jednej strony satysfakcja, że to inni zaczynają się ze mną witać (czują respekt, czują to, że nie jestem pionkiem) ale z innej strony czasem mi głupio, że nie widze paru znajomków ... ;/

Pozdrawiam,
kijek


No risk, no fun

Offline

 

#3 29-10-2006 20:19:17

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: Olewanie ludzi.

Alpha to jest koleś, który czuje się świetnie w swojej skórze, wie czego chce i dąży do tego. Nie rozumiem waszego problemu co do olewania ludzi. Ja olewam tych, których chcę mianowice mojego konkurenta o laske ludzi, których nie lubię i tak zwanych pionków ludzi których nie znam a się wpatruja we mnie.
Pisaliscie coś o misji Sharka wykonując ją zawsze kontem oka możesz dostrzec znajomych kumpli czy kogokolwiek i widzisz tylko tych, których chcesz widzieć, jeżeli któs idzie po drugiej stronie ulicy wiadomo nie krzyczysz do niego cześć. O wiele lepiej sie czuje jak ludzie pracuja na moja uwage i staraja sie sprawic bym na nich spojrzal i powiedzial glupie czesc. To dodaje początkującym pewności siebie.

Offline

 

#4 30-10-2006 15:17:59

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Olewanie ludzi.

Panowie , nie tędy droga. Zwrot "a jaj mam wszystko i wszystkich głeboko w (...)" jest tutaj użyty odrobinę na wyrost. Bycie alpha to bycie mężczyzną pewnym siebie z silną ramą i mającym własne zdanie / opinię . To że masz wszystko w dupie świadczyłoby o egoizmie/niedowartościowaniu/narcyzmie czy tez wielu innych syndromach zupełnie nie pasujących do aplha stand . Czym jest alpha bez swojego stada ? Przeciesz alpha rozwija skrzydła właśnie jako dusza towarzystwa ...Ludzie będą Cię cenic za uwagę którą im poświęcasz, masz pokazywać OTWARTOŚĆ i POZYTYWNE NASTAWIENIE , nie bądź gburem który nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Nie tędy droga.
Jeśli nie dotarło ...

Czego NIE MASZ mieć w dupie :
* HB które są w toku
* stałych znajomych , kumpli przyjaciół
* osoby które zwracają się bezpośredio do Ciebie i robią to w uprzejmy i miły sposób

Co MASZ mieć w dupie :
* EXCUSY (ojej co oni sobie pomyślą...)
* wszelkie kobiece humory , próby manipulacji , wulgarne/prymitywne zaczepkli słowne
* rezultat wypasu (owszem ma ci co nie co zalezeć, w końcu robisz to w konkretnym celu - ale jak nie wyjdzie to nie płacz)


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#5 31-10-2006 17:22:27

Michał

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 6

Re: Olewanie ludzi.

Strider napisał:

Panowie , nie tędy droga. Zwrot "a jaj mam wszystko i wszystkich głeboko w (...)" jest tutaj użyty odrobinę na wyrost. Bycie alpha to bycie mężczyzną pewnym siebie z silną ramą i mającym własne zdanie / opinię . To że masz wszystko w dupie świadczyłoby o egoizmie/niedowartościowaniu/narcyzmie czy tez wielu innych syndromach zupełnie nie pasujących do aplha stand . Czym jest alpha bez swojego stada ? Przeciesz alpha rozwija skrzydła właśnie jako dusza towarzystwa ...Ludzie będą Cię cenic za uwagę którą im poświęcasz, masz pokazywać OTWARTOŚĆ i POZYTYWNE NASTAWIENIE , nie bądź gburem który nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Nie tędy droga.
Jeśli nie dotarło ...

Czego NIE MASZ mieć w dupie :
* HB które są w toku
* stałych znajomych , kumpli przyjaciół
* osoby które zwracają się bezpośredio do Ciebie i robią to w uprzejmy i miły sposób

Co MASZ mieć w dupie :
* EXCUSY (ojej co oni sobie pomyślą...)
* wszelkie kobiece humory , próby manipulacji , wulgarne/prymitywne zaczepkli słowne
* rezultat wypasu (owszem ma ci co nie co zalezeć, w końcu robisz to w konkretnym celu - ale jak nie wyjdzie to nie płacz)

Świetnie napisane. Dodam jeszcze, że trzeba ogólnie mieć w dupie cały program społeczny. Czyli w tym excusy i przeszkadzających nam / zniechęcających nas do działania / naśmiewających się z nas / dokuczających nam excuserów.

Offline

 

#6 31-10-2006 18:49:56

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Olewanie ludzi.

ja mam w dupie to co mnie nie obchodzi...nie mozna nagle zaczac miec cos w dupie...mozna tylko udawac ze ma sie to w dupie...wazne zeby nie udawac i byc soba...a nie specjalnie olewac ludzi ktorzy tak naprawde cie interesuja...

Offline

 

#7 06-02-2007 19:32:25

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Olewanie ludzi.

ja też staram się olać każdego kto próbuje mnie zaatakować, albo mnie podpuszcza...z tym ze w pewnym momencie to olewanie dzieli sie na 2 części tą fizyczną i werbalną, znaczy co powiesz i jak sie zachowasz i dalej tą drugą w twojej głowie co o tym myslisz...

Offline

 

#8 07-04-2007 09:36:50

zachar

Początkujący

Zarejestrowany: 01-01-2007
Posty: 10

Re: Olewanie ludzi.

A ja panowie mam taki problem.
Gdyż od czasu gdy staram sie zniszczyć w sobie WSNa to dziewczyny mowia ze jestem szowinista, i czesto fohaja sie o cos. I Kurde jakos tak nienaturalnie sie czuje. Tak jak to bylo powiedziane, jakbym mial skorupe /maske na zenatrz nie oddajaca tego co mam wewnatrz.

no to tyle

pozdro Zachar

Offline

 

#9 07-04-2007 11:22:38

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Olewanie ludzi.

Olej je Im przejdzie, a nie ma sensu łamać ramy dla paru lasek, które się o coś obrażają.
Zawsze w tym momencie możesz wyjechać im z tym, że obrażanie się jest złe i nieprawidłowi, bo nie mają konkretnego powodu itp... poczytaj o definicji obrażania


No risk, no fun

Offline

 

#10 07-04-2007 11:23:04

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Olewanie ludzi.

Najlepszym sposobem na wszystko jest bycie szczerym wobec siebie i innych.Mniej swoje zdanie i mysli i nie boj sie ich wyrazac chociaz moga byc sprzeczne z innymi.Nie daj sie kierowac i idz swoja droga a  zrozumiesz proces bycia alpha.Co do kobiet ich kontroli nad toba, spróbuj zrozumiec je ale powiedz tez swoje zdanie.

Ostatnio edytowany przez JasiuMM (07-04-2007 11:24:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.sticklife10.pun.pl