Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-03-2007 18:38:13

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Kolejny wypad do SCC :-)

to bylo dzis    dla mnie zaczelo sie nieciekawie (mandat za brak biletu w tramwaju... ale na szczescie dalo sie to zalatwic z zajebistą pomoca Lukisha )

zaczelismy okolo godziny 13... malo ludzi spokojnie

szukalismy targetow wkoncu otwarlismy 2 laski na prezent byla dosc smieszna akcja jak nam probowaly doradzic a my probowalismy opisac jaka jest ta laska lol jak zaczely latac teksty typu rasta z dredami to wymieklem pozniej torebka jednej z lasek  (tak naprawde jej matki) tez byl polew wkocnu sie poddaly

pozniej chodizlismy gadalismy az wkoncu wbilo na sie zeby pootwierac dla smiechu

to co pozniej sie stalo przeroslo moje oczekiwania smialismy sie po kazdym podejsciu

"moj kolega jest niesmialy ale chcialby cie poznac"
"niestety jestem dla neigo troche za stara, moglby byc moim synem (usmeich)*   - akcja mnie rozwalila

pozniej inne osoby rozne reakcje jedne ekspedientki ze sa od sprzedawania a nei od umawiania sie, jedna ubierala manekina to poleiał neg ze woli sztucznych od zywych (ale ona ma z takimi wprawe lol) pare otwarc odrzuconych (mam chlopaka, mamy juz dobry humor wiec nie skorzystamy...) ale ogolnie pozytywnie

nei wiem ile dokladnnie zaliczylismy podejsc ale sporo jak na te godziny (13-15)

wnioski po tej akcji: smiech eliminuje excuzy, kazda kolejne smieszne podejscie dawalo nam coraz wieksza pewnosc siebie


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-wpf.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl