Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-03-2007 01:28:42

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Co nie tak ?

Jakis czas temu bylem w klubie ze znajomymi. Czulem sie naprawde dobrze, wysoka energia i banan na twarzy, tak ze gdy zobaczylem lasie hb8, drobna, o ciemnej karnacji (chyba moj ideal ) To nawet nie zdazylem exusa wymyslic, jak juz bylem przy niej Byla z kolezanka hb6. Otworzylem pytaniem dlaczego sie nie bawia. Kolezanka po chwili odeszla, najwyrazniej dajac mi pozwolenie na zaopiekowanie sie hb8. Po 5 min mialem IOI'e typu "ale przeciwienstwa sie przyciagaja ", "powiedz mi cos wiecej o sobie".  Wrocila jej kolezanka z jakims kolesiem i ja zagadali wiec ja wrucilem do swoich znajomych.  10 min pozniej sama znalazla mnie na parkiecie i zaczelismy tanczyc, wszsytko idzie w dobrym kierunku... i mi gdzies uciekla Znikla. To bylo jakies 3 tyg temu, ale meczy mnie pytanie... co bylo nie tak

Offline

 

#2 16-03-2007 14:28:28

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Co nie tak ?

moze bardziej rozwin to co sie dzialo po tym jak ona podeszla do ciebie ? ;>
Co sie dzialo moze poprostu zobaczyla ze Ci za wolno idzie i se poszla nie tracac czasu


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#3 16-03-2007 17:51:34

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Co nie tak ?

Wziela mnie za reke, zaprowadzila blizej swoich znajomych, obrucila sie, puszczajac juz reke i zaczela tanczyc. Po jakis 2 min. ja zlapalem ja za reke i zaczoelm tanczyc tak.. klasycznie (no wiecie ).  Nie minelo 5 min, jak znikla, po tym jak ja puscielm      Wiem co powiecie.... ze pewnie chujowo tancze A mi sie wydaje ze calkiem niezle, co zreszta nieraz mi bylo uslyszec

Offline

 

#4 16-03-2007 18:14:51

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Co nie tak ?

brak mi słów...


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#5 16-03-2007 18:42:56

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Co nie tak ?

Po jakis 2 min. ja zlapalem ja za reke i zaczoelm tanczyc tak.. klasycznie

!!!!!!!!!


Wiec panna zaczyna tanczyc przed Toba a Ty czekasz 2 minuty aby zaczac z nia tanczyc "klasycznie"?zobaczyła ze sie Boisz jej dotknac (biodra,plecy) i wziela Cie za excusera


A tak prywatnie to cos mi sie ten FR nie podoba

Offline

 

#6 16-03-2007 20:00:14

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: Co nie tak ?

Klasycznie to ty sobie możesz w gimnazjum potańczyć. Było ją wziąć w obroty. Bliski kontakt, za bioderka. Potem ręka - obrócić do tylu i niech macha ci tyłeczkiem za biodra i do siebie. I tak dalej....

Offline

 

#7 17-03-2007 00:42:06

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Co nie tak ?

Klasycznie, chodzilo mi o taniec z jedna konkretna partnerka, a nie samemu.

Mozliwe ze te 2 min, to bylo zbyt dlugo, ale wtedy odnioslem wrazenie jakby sie przestraszyla (co klucilo sie z jej wczesniejszym zainteresowniem)

Ze sie FR nie podoba No coz... nie chwale sie tutaj, tylko pytam co nie tak

Offline

 

#8 22-03-2007 02:03:20

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Co nie tak ?

Ja 90% czasu jak tańcze to trzymając się za ręce ;P no 75% Tylko obracam laska w każdą strone, noga na biodro, wygięcia, trochę tricków z salsy, trochę poprowadzeń biodrami, zupelnie w innym tępie niż każdy i jest cool
Jak ide do klubu to laska może być nb6 ale jak mi się z nią dobrze tańczy to budzi moje zainteresowanie... moge z nią przetańczyć cały wieczór... a potem jak zobacze foty to olać
Po prostu taniec jest integralną częścią mojego życia... czasami aż za bardzo


No risk, no fun

Offline

 

#9 22-03-2007 20:28:06

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Co nie tak ?

Z tego co piszesz miales atrakcion ale go nie wykorzystales. Laska byla zainteresowan a Tobą ale widocznie nie pokazałes jej wartosci które ona chciała.
Jezli ona do Ciebie podzszedła na parkiccie i zaczeła tanczyc trzeba bylo zmienic taniec "klasyczny" na "erotyczny" - takie uderzenie, z  duzym kino. A potem z parkirtu i ...

Zawsze moglo byc tak ze laska to wyrafinowana graczka i bawila sie Toba, normalny excuser by sie zalamal ze mail taka okazje ale Ty to olej bawi sie dalej.

pzdr
soax


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

#10 26-03-2007 17:51:58

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Co nie tak ?

soa dobrze to ujol ; )
ja powiem krocej to jak z szczeroscia w directie badz szczery ale mow kobiecie co ona chce uslyszec : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.gp88.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.whitepower88.pun.pl