Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 18-03-2007 11:21:00

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

DANCE, BL i wszystko gra :)

bylem na impresce, nei wazne gdzie nei wazne jakiej

wazne ze tak jak juz wczesniej zauwazylem nie lubie sage w klubach :] a pozatym zauwazylem tez ze w klubach wystarczy good BL i umiejetnosci taneczne zeby posargeowac... a i takze sprawdza sie teoria ze tanczac na poczatku imprezy z jakas znajoma (najlepiej HB) zwieksza sie swoja atrakcyjnosc (social proof?) i tak wlasnie sobie posargeowalem wczoraj i byl #C + KC a powiedzialem do laski gora 5 zdan

bylo niezle, fajne uczucie

ale

i tak nei lubie sarge w klubach :]

pozdro


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#2 18-03-2007 12:25:04

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: DANCE, BL i wszystko gra :)

To fakt w klubie nie trzeba zbyt wielkich umiejetnosci

Moj kumpel w pt zakonczyl ostrym KC z laska z ktora nie zamienil ani jednego slowa nawet sie nie przywital ^^. Tanczyl z nia 3 min a potem wzial to po co przyszedl <lol>

Potem probowalismy jeszcze z kilkoma tak samo zrobic ale niestety nie wychodzilo zawsze byl ten sam tekst "za szybko" No ale coz mysle ze jest mozliwe ostre KC z laska z ktora nie zamieniles ani slowa ;] wiec teraz w klubie raczej bede tak probowal wyrwac a jak nie wyjdzie to analizowac bledy moze dojde metody/teori ktora choc w polowie bedzie prawdziwa i mozliwa do wykonania

A moze wy juz cos wymysliscie ? ;>


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#3 18-03-2007 12:34:33

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: DANCE, BL i wszystko gra :)

Punkt G. napisał:

To fakt w klubie nie trzeba zbyt wielkich umiejetnosci

własciwie to tak, chociaz zalezy od kobiety ale w wiekszosci wypadkow wydaje mi sie ze jest łatwo :]

Punkt G. napisał:

Moj kumpel w pt zakonczyl ostrym KC z laska z ktora nie zamienil ani jednego slowa nawet sie nie przywital ^^. Tanczyl z nia 3 min a potem wzial to po co przyszedl <lol>

hehe zdarzają sie takie panny <lol> ale raczej nei chcialbym z taka laska miec do czynienia, chyba ze dla zabawy... z taka kobieta zwiazek na troszke dluzsza mete raczej nei wypali (raczej)

Punkt G. napisał:

A moze wy juz cos wymysliscie ? ;>

nie nawet nei bede sie wysilal zeby cos takiego wymyslic... poprostu to oleje bo jak pisalem wyzej

nie lubie sarge w klubach


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#4 18-03-2007 12:53:56

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: DANCE, BL i wszystko gra :)

Najważniejsze, jeżeli chcesz KC z laską w klubie, to BL + dobra mowa ciała+pozytywna energia i radość z tego że się bawisz. Jak zapewne wiecie, słowa i intonacja głosu to zaledwie niecała połowa komunikacji, reszta to spojrzenia i gesty i tu właśnie te spojrzenia i gesty wykorzystujemy. Jeśli odpowiednio zakomunikujesz kobiecie mową ciała o co Ci chodzi, świetnie się z Tobą bawi, to sama da sie ponieść emocją.
Tu przytoczę pewną sytuację którą miałem. Otóż, poszedłem do klubu, z nastawieniem na maxymalną zabawę, zamieniłem kilka słów z koleżankami i innymi laskami i poszedłem tańczyć, Tańczyłem, bawiłem się i czułem, że w środku mam masę pozytywnej energii, nie zwracałem uwagi na resztę po prostu tańczyłem i się tym cieszyłem. Za mną stała laska, zauważyłem że mi się przyglądała jak tańczę. Spojrzałem na nią z lekkim uśmiechem i lekko zawadiacko - zachęcającym spojrzeniem, odwróciłem głowę i bawiłem się dalej (byłem wte3dy na maxa naładowany energią). Po niespełna minucie poczułem ręce na moim brzuchu i że ktoś się do mnie przytula z tyłu. odwracam głowę, patrze a to ta laska, więc odpowiedni uśmeich, lekki gest głową i sie razem świetnie bawiliśmy, a nie zamieniłem z nią słowa ;p.


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#5 18-03-2007 13:08:00

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: DANCE, BL i wszystko gra :)

dream maker

tezm ialem niedawno taka sytuacje tlyko ze wtedy bylem troche pod wplywem i poprostu lałem co sie dzieje wokol mnie poprostu jak wszedlem na parkiet to uwolniłem siebie (uwielbiam tanczyc a wtedy mialem zajebisty dzien na impreze) i chociaz wymiatałem jak opetany to po 5 minutach byla juz przy mnie jakas laska i sama mnie chwytała tak zebym z nia tanczył nawet jak jej powiedzialem ze wole sam nic nie dało

teras tylko musze popracowac nad tym zeby meic takie samo BL na trzezwo jak pod wpływem... chociaz na trzewo moznaby nawet lepsze zrobic tlyko trzeba popracowac


a wczoraj to dokladnie mialem zajebista radoche na tej imprezie banan nie schodzil mi z pyska, BL raczej dobre bo sie starałem pewnosc siebie (nastawienie: chciałabys ze mna zatanczyc ;P chcialabys ) no a gesty to juz wychodziły same

Ostatnio edytowany przez desiderata (18-03-2007 13:09:56)


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#6 18-03-2007 13:27:51

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: DANCE, BL i wszystko gra :)

, no ja byłem trzeźwy i masz racje na trzeźwego to jeszcze bardziej piorunujący efekt .
Swietnie, Świetnie desiderata i oby tak dalej ;D.

Pozdro.


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yourninjaway.pun.pl www.transport.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl