Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-03-2007 22:09:00

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Niby nic... Ale taki sa poczatki :)

Witam!
Wiec na samym poczatku zaznacze ze jakis spektakularnych akcji ani zagran tutaj nie doswiadczycie... Ale kazdy od czegos zaczynal...

do rzeczy

Bylem sobie w cukierni, dobry humorek mialem i patrze wchodzi jakas lasia (Hb 7+ - 8) i cos zaczyna marudizc do sprzedawczyni ze jej portfela nie chciceli zrobic czy cos...
Wiec mysle sobie : a co mi szkodzi zagadam i dosc glupi opener ale zawsze "to trzba bylo po mordzie lac... to by ci z tego torbe uszyli a nie tylko portfel - i banan"
spojrzala na mnie i cos powiedziala, usmiechnela sie...  po czym wyjela na lade zdjecia i oglada sobie je ze sprzedawczynia... Wiec podchodze i biore sobie jedna zaczynam ogladac i sie gadka rozwija...
No i tak 10minut minelo - czas spadac...
Poszedlem, nie zgarnalem numer - ale jedno mnie ucieszylo - obca dziewczyna, nawet nie najgorsza a ja na luzie zagailem, pociagnalem rozmowe...
Mysle ze jeszcze jakis czas temu bym tego nie zrobil <lol>

Ok, pozdro

Offline

 

#2 11-03-2007 07:34:32

Versigo

Advanced

Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 34

Re: Niby nic... Ale taki sa poczatki :)

Dobre jest to, że przełamałeś się. Niektóre osoby które znam (a grają) do dziś nie potrafią się przełamać. Moim zdaniem, jeżeli zaczełeś - niebędziesz umiał skończyć. Musisz poprostu chcieć tego. Musisz chcieć uwodzić, doprowadzać do obłędu gorące, słodko całujące dupy Musisz pokać sobie że nie idziesz sobie coś fajnego kupić - ty idziesz na sarge w którym użyjesz opener " Cześć dziewczyny! Potrzebuje damskiej rady..blablabla (Jezeli to dobrze rozegrasz będziesz miał podwójne korzyści) :
1) kupisz sobie fajny ciusz, buty itp.
2) będziesz w otoczeniu kobiec które zaniedługo domkniesz

Odezwij się do mnie na gadu, podam ci fajny sposób na matywacje i napływ pomysłów na rozmowe.

Pozdrawiam,
Versigo


"Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety."

Offline

 

#3 11-03-2007 14:45:36

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Niby nic... Ale taki sa poczatki :)

LuKKisH
mysle ze  kiedys sie spotkamy to Ci udowodnie ze moge walnac takim tekstem
a sprzedawczyni, ze akurat mnie znala bo czesto tam kupuje spojrzala na mnie, usmiechenla sie i tak z lekkim usmiechem "do dziewczyny w ten sposob" <lol>

Leku chyba faktycznie nie czulem dlatego ze nie mialem w planach jej poderwac i nie zastanwialem sie nad tym przez 5h tylko pojechalem na spontanie

Versigo
odzewalem sie na gg jak bedziesz to daj znac

pozdro i dzieki za komentarze

Offline

 

#4 11-03-2007 18:28:26

Ranisz

Advanced

9185538
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 18

Re: Niby nic... Ale taki sa poczatki :)

Musisz wziąść się bardziej konkretnie do roboty. Zagadać to nie problem, gorzej przejść do konkretów. 6 lat pod rząd zagadywałem ludzi sprzedając gazety na plaży, ale wierz mi że z prawdziwym uwodzeniem nie ma to wiele wspólnego. Ale fajnie że łamiesz w sobie excuzy. Ja do dziś, wychodząc na samotny sarge w biały dzień na mieście, pierwsze co robie to mówie "Cześć" z 1 misji BadBoya, aż do uzyskania kilku pozytywnych reakcji, a potem dopiero działam

Pozdrawiam
Ranisz

Ostatnio edytowany przez Ranisz (11-03-2007 18:30:54)

Offline

 

#5 12-03-2007 16:14:57

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Niby nic... Ale taki sa poczatki :)

Ranisz

...problem... nie problem...
dla mnie bylo problemem zagadanie do obcej nawet nie super pieknej dziewczyny.
ale starac sie bede przechodzic do kolejnych etapow
pozdro

Offline

 

#6 12-03-2007 23:22:13

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Niby nic... Ale taki sa poczatki :)

tiver40

Brawo za poczatki, teraz bedzie tylko lepiej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl