Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 09-03-2007 04:40:15

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: dziewczyna nie hb10

Najwazniejsze jest to, aby laska ciebie krecila. Co mnie obchodzi ocena innego czlowieka w sprawie jej wygladu ?. W sumie, jest jakis rodzaj nacisku spolecznego, spotykasz sie z laska, a ktos tobie mowi, ze ona jest brzydka, albo inne rzeczy. Pewnie  taka osoba jest zazdrosna, bo ty ja pieprzysz, a on siedzi w nocy z reka w lozku. Czesto to mam, jakis rodzaj sabotowania twojego wewnetrznego JA. he he


Pozdrawiam.

Offline

 

#17 09-03-2007 14:20:24

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: dziewczyna nie hb10

No tak ale nie chodzilo mi tu o to, że biorę pod uwagę ocene innych gdy lasia mi się podoba tylko o to, że daje jej wtedy taką a nie inną notę przy HB


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl