Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-10-2006 16:49:46

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

hmm na pifko z cumplem...

Hmm tak sobie siedzimy z funflem i idea może pifko wiec oki postanowiłiśmy odwiedzić stary port napic się 2 pifka i pogadać heeh jak sie okazało to była długa noc.
Zaczeło sie marnie 2 pifka jakies szanty w tle i grupki L-B BB czasem 3xL więc postanowiłem zapuścić wąsa namierzyliśy 2x7Hb oki na początke może byc gadka gadka ww sumei trfiliśmy an studentki jak wiekszość ludu w tam a co najgorsze na z historui filozof czy coś nakreciliśy je starsznie ale w pewnym momencie nie wiem czy po ifku czy po ich gadaniu mieliśmy dość zatrzymywały nas ale powiedzieliśmy ze coś i paszli... marnie

Postanowiliśy skoro już dobiegała 19.40 wykorzystać podkład i pójśc za ciosem uderzyliśmy więc w standart place wnaszym wykoananu czyli CD 2 fakt kiedyś ten lokal był lepszy ale cóż ta bywa. Prkatycznie zero ludu wiec browarek w salce z motocyklem ( hehe ostnio tam laske zaporsiłem aż nas ochrona zdjeła heheh ale to innym razem ) i lukanko namierzyliśy 2 eksponaty w sali z barem od ściany Hb9 i 7.5. W sumie puszczały halllo ale my jakoś postanowliśy być na NIE daliśmy sie podziwiać zagadałem lasenke pod barem jak pifko zamawiałem pewnosć oki ATfull. hehe a te zaczeły już nie wytrzymywać a my twardo lepszej parti nie bylo nie wytrzymały zaczeło sie chodzenie do wc a jak byliście to wiecei gdzie jest i lukanko tej co siedzi hehe myśleliśmy że padniemy w końcu ruszyli juz miałem przeporwadzić atak a tu sie pojawia koleżnka mojej laski heheh  wiec tylko nio kochaniutkie miałyście szanse teraz wychodzimy...!! A one nio ale to wy powinniści epodejść .. Ale my to nie jak wszyscy i chcielibyśmy byście o tym wiedziały bo .....( gadka) ale to już nie jest istone... Ale czemu jest i to bardzo.... Może kiedyś w innym meisjcu bedziecie chiały czegoś innego wspnailszego wtedy podejdziecie... A jak nie.... ( i tak się zaczeła historia wiec szybki close ) To musicie coś zrobić by było TAK... hehe numerki dostaliśmy bay.

Myśleliśmy ale jakiś badziewiasty dzień... postanowliśy ruszyć 2x do Midgarda po ostaniej akcji się nam spodobało.
Była 20.20 i miejscą w p.... wiec wzieliśy wypasiona loże heheh i czekamy na nasze ofiary powoli zaczeły się schodzić.
Namierzone 3x9,8 i 5( jak się okazało tu pudło było ) podeszło dwóch mecyjów po ok 20 - 30 min odpadli. Postanowiłem wkroczyć ja opener ( wymysłony na poczekaniu adekwatny do tego że oni już podbili i sie spalili hehe przeplatany standartem ) Siedzimy i nawijka ja sie zabralem za 9.0 kump za 8.0 a nas zostani ziom nie miał wyjścia hehe 5.0 a nawet niżej hehe. Jak poga kocham no nic z tej 9.0 nie mogłem wykrzesać se myśłe lesba czy co no PANOWIE nic Przechodziłem z ALPHA na NIEŚMIAŁEGo ( wszytkiego próbowałem nic) a cumpel już leży na tamtej. To sie wku... poszedłem w.. na parkiet niech sobei siedzi i w chuja leci aaa jeszcze śmigła mi txt Mówisz to każdej lasce... Jestes bajernat ... Podchdozisz do laski z punktu psych... Szkoda gadać wracam hehehe a ona skwaszona a ja na NIE... po chwili przełamanie wiesz chciałam ci coś powiedzić ... a ja nie czas na deklaracje hehe Wiesz bo mam chlłopaka bardzo go kocham.. JA (AD txt) i ładnie poszło Wiesz napewno to chłopka który... napewno jesteś... I powolutku zaczynam przejmować prowadzenie bo... Ona wiesz ale sa pewne problemy... Ja Tak... i zaczyna sie kinetyzacja zabwy jej biżuteria troche romatic txt mimika zawęzanie pola intymności kiss close... pózniej poszło jak z górki.. NIESTETY BŁĄD nie odciągnelismy ich od tej 5.0 i sami wiecie... skończylo sie na Nr w sumei w palnach były wały ale daliśy sobei z nimi spoka... Ze nie wposmne ze już zacigaliśmy je na warsztat taxi itd....
Póżniej wpadła gr ok 15 hehe wieczór panieński... hehe dałliśy sobie sianaka szkoda czasu i nas....

I tak o to jacys tacy zakręceni postanowiliśy ku home dobiegała 23.00 idzimey idziemy a Tu lakieś 2 laksi na funfla wpadaja i zaczynją coś po ang a on tez a za chwilke po co my gadamy po ang nie wiemy hehe. Postanowiliśmy wiec jeszcze sie pobawic z tymi spotkanymi ruszyliśmy ku Cieniu... Laski olaliśmy i doseiedliśy sie 2 lasek ja już zruchany padłem nawet sie nie przedstawiłem hehe a tu Oj X nawet się nie przywitasz ja >>>?? okazało sie że to moja koleżanka ze znajomą co się rozeszła z gościem i historia ZYCIA ja powiedziałem do funfla Y ja mam dość są twoje...
Ja powiedziałem tak zorbiłem heh taniec kino i lizanko hehe z kolezanka a teraz ją mam na głowie z txt ... wiesz X to wiele dla mnie znaczyło.. a ja myśle chciałem Zeby się mi lepiej spało i byś nie gadała w koło... bleee:p

Ok 2.00 postanowiliśy się zwijać okazało się ze Cas już .... jest u koleżąnki i ja pociesza... A ja musiałęm wracać do domu z Magda ( boże EKS są najgorsze a to co maja chopów jeszcze bardziej ). Następnego dnia miałem przesluchanie z panna gdzie z kim co..?? i była - A może jednak przemyśl to X...?? Gorsze to niż kac było hehe

I wtedy sobie powiedziałem jak jeszce ktoś mnie kiedyś zaprosi na jedno pifko to  powiem nie piję prowadze albo ze pijam tylko colę . Więc jak widzisz heeh miałeś całkeim luzik... heheh
A ja mam wszystkiego dość po wczorajszych baletach ide spać dalej i wył komórke wgóle mam dość hehe AŻ DO KOLEJNEGO RAZU...o którm napiszę jak pozwolą heheh

Zapomniałem pozdrowić (hehe i są pretensje)

POZDRO DLA CASIMA respect za Anię( czy jak jej tam było)
POZDRO DLA ANDREE 2000 następnym razem dostaniesz Hb 6.0 heheh

Ostatnio edytowany przez Wiewiór (04-10-2006 18:01:50)


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#2 01-10-2006 17:03:46

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: hmm na pifko z cumplem...

Fajny raporcik - miło sie czytało.
Nie zawsze wychodzi wypas. Ja po pijaku też nie próbuję
Pozdro

Offline

 

#3 01-10-2006 17:07:36

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: hmm na pifko z cumplem...

ee tam spoko raport,dla mnie najlepsze sa takie niespodziewane akcje bo wtedy najwiecej sie dzieje:)
ps.ja tez mam nieraz tak ze juz otworze i domkne kilka lasek jednej nocy to potem juz nie mam sily i chce w spokoju sobie usiasc i spalic fajeczke w spokoju:)


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#4 02-10-2006 17:13:29

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: hmm na pifko z cumplem...

ja praktycznie nigy w spokoju nie moge zjesc czegos albo sie napic,a poza tym sil mi na to nie starcza....wiec mowie jakiejs panience wczesniej poznanej zeby mnie nakarmila i napoila

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.bombelek.pun.pl