Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-03-2007 10:26:14

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Klub Sarge

Poszedlem z 3 kumplami do klubu.
Ogolnien a poczatku spokojna atmosferka .Poszlismy sie napic poki nie bylo osob.
Potem wyprobowałem inicjator rozmowy Swinggcata(z rozstawieniem lokci).Całkiem udany panna zaczeła pekac ze smiechu .No to biore za reke i w parkiet.Niestety przyszla z kolezanka ktora zaraz zaczela cos do niej napierac.Dla mnie nie do przyjecia jest ze babka gada z kolezanka w trakcie tanczenia ze mna wiec puscilem ja i zostawilem z glupia mina.Potem poszedl jeden opener o opinie.Wywiazala sie gadka jednak za chwile zjawili sie ich chlopaki ze smutnymi minami no i zaczelo sie buranie.W takich sytuacjach odbijam.
Dobra ide na kolejna czesc klubu widze fajna HB8.5 no to podchodze z direktem.Ona tam usmiech tralaala.I tu sie pojawia cos co mnie zastanawia.Bo gadka sie kleila ale ona jakos mi sie nie widziala.I teraz nie wiem czy to byl jakis excuse do wyjebania czy co.
Ogolnie potem byly jeszcze 3 podejscia .2 nieudane.Jak mniemam zaniedbałem BL.

Kurde lipa ze nie ma w mojej miescinie zadnego winga coby skorygował bledy - wiadomo zawsze lepiej sie to oglada z boku

Offline

 

#2 03-03-2007 12:17:42

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Klub Sarge

Mam prośbę do osób które piszą raporty: piszcie więcej szczegółów. Bo z tego co napisał Jason

Jason napisał:

podchodze z direktem.Ona tam usmiech tralaala.....gadka sie kleila ale ona jakos mi sie nie widziala.....nie wiem czy to byl jakis excuse do wyjebania czy co.

trudno coś wywnioskować
Piszcie jakiego oppener'a użyliście, o czym rozmawialiście, jak laska zachowywała sie podczas rozmowy itp Wtedy można bedzie podyskutować o tym: co było nie tak, co dobrze zrobiłeś a co trzeba jeszcze poprawić
Po to są raporty aby doszlifować swoje zdolności, aby ktoś trzeci spojrzał obiektywnie na Twoje działanie a nie tylko po to aby pochwalić się że byłeś na wypasie


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#3 03-03-2007 12:40:28

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Klub Sarge

Romeo dobrze mówi. Po "blablabla" nie jesteśmy w stanie nic wywnioskować... a równie dobrze mogłeś powiedzieć jej "ty szmato"


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 03-03-2007 13:51:36

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Klub Sarge

poszedl jeden opener o opinie

Z opinia wyskoczyłem:
" Hej .Potrzebuje damskiej opinii.Kolezanka przez pewien czas byla bardzo chora ale wlasnie wychodzi ze szpitala i myslimy ze znajomymi aby zrobic jej jakis prezent z okazji powrotu.Poradzcie cos."-opener wymyslilem sam.Wydaje sie ze oprocz mozliwosci rozpoczecia dyskusji od razu pokazuje pewna wrazliwosc.Uzylem go jak na razie 4 razy-z trzech wyszla calkiem fajna gadka



Direkt był banalny:"Jestes piekna"
Potem temat krecil sie w granicach szalonych rzeczy ktore robilismy w zyciu.Opowiedzialem pare dosc zabawnych historyjek z moich pobytow za granica.I wlasnie .Panna smiala sie -uczestniczyla fajnie w rozmowie jednak wydawalo mi sie ze nie nawiazywałem rapportu.Jednak teraz jak jestem na chacie to coraz bardziej zdawało mi sie ze to byl po prostu excuze.Mieliscie juz taki przypadek?Jak sobie radziliscie??


Potem uzupełnie jeszcze o te ostatnie 3 podejscia

Offline

 

#5 03-03-2007 14:10:43

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Klub Sarge

a) Indirect - brakuje zegarynki i/lub powodu Użycie tego jest naprawdę dobrym pomysłem ... ułatwia kilka spraw

b) direct - tylko "jesteś piękna" czy coś więcej?


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 03-03-2007 14:17:44

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Klub Sarge

Co do punktu a) rozwin troche 



A co do b)
W sumie to nie wiem czemu nie dodałem "Chce Cie poznac"
Zaraz po "Jestes piekna" spytala sie o moje imie i zaczela sie gadka
-Czesto tu jestes?
-W sumie to trzeci raz .Ale czesto jestem w innych klubach
-Czyli lubisz sie bawic? Tam myslalem .Wiedzialem ze jestes dziewczyna ktora lubi zabawe i przygode.Przypomina mi sie od razu sytuacja z klubu w Holandii...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djronnie.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl www.e-wpf.pun.pl