Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-03-2007 09:34:51

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Klubowy wypad - nie za bardzo udany...

Witam!
Wiec chyba to byl moj pirwszy taki klubowy wypas maly... Maly i nieudany;/
Wiec tak...
Weszlismy do klubu, najpierw cos sobie strzelilismy no i mowie... W koncu kiedys trzeba sprobowac podejsc do obcej panny... Najpierw podszedlem do grupki 3 dziewczyn, siadam bez pytania czy mozna i nawijam.... Jaki prezent n 18-stke kupic... Nawt spoko sie gadalo ale nagl przyszli ich chlopcy <lol> - wiec zrezygnowalem:D
Potem juz bylo tylko gorzej... Podszedlem do 2 (moze przez to ze starsze byly ode mnie o 5 lat <lol> i ten sam otwierasz, neg w strone ladniejszej ze wygladala na dziwczyne z wieksza fanatazja <lol> i jeszcze z 30sek. rozmowy i nagle slysze "wez idz poszukaj znajomych..." - mowie dobra - Wsza strata...
Sprobowalem jeszcze raz - ale nie udalo sie - nie ma co opisywac...
Wiec ogolnie wypad klubowy sie nie udal.... Nie wiem... Czy blad byl w tym ze podbijalem do starszych dziewczyn od siebie o 3 do 5 lat nawet?
Uwazacie ze taka roznica wieku jest raczej za duza...?
Ale jakby nie bylo pierwsze proby podrywu sa...
Pozdro

Offline

 

#2 03-03-2007 12:44:04

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Klubowy wypad - nie za bardzo udany...

Jak przychodzą faceci to nie ewakułuj się tylko ich też wciągaj w rozmowę. "Słuchajcie właśnie rozmawialiśmy o .... może macie inne zdanie na ten temat?" A może się dołączą i Ci jeszcze pomogą ?

Wiek nie ma znaczenia. Jak dziewczyna mówi Ci, że jesteś za młody powiedz , a Ty ile masz lat? Odpowie, że x+4 ( gdzie x to Twój wiek). Wtedy mówisz "Miałem dziewczynę w Twoim wieku... fantastycznie się nam układało... zresztą przypomina mi to pewną historię jaka sie nam przydarzyła mianowicie...."

Pierwsze są najciekawsze dłuuugo będziesz je pamiętał


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.glogera.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.narutocenter.pun.pl