Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-02-2007 12:44:08

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

Pierwszy dzien lutego roku 2007

Miałem duża przerwę z PUA… czytałem forum, czasem cos napisałem…, ale postanowiłem zmienić swoje życie opisze tutaj 3 akcje bo tyle udało mi się przeprowadzić tego dnia

1. Jestem umówiony na spotkanie związane z praca, pod koniec niego na cała sale… przy wszystkich powiedziałem do osoby, która nas rekrutowała „Młoda damo, podaj mi swój telefon” wywołało to duże rozbawienie na sali, ale nic… podała. Sadziłem ze jest starsza kilka lat. Później do mnie dzwoni, bo nie podałem konta … akurat ze miałem mała imprezie to kolega wziął aparat i to nagrał … niżej rozmowa. Nie przeprowadził m jej niewiadomo, jak ale byłem po 4-5 piwkach, lecz nie zmieniło to faktu ze mam zadzwonić w tym tyg. do niej i się konkretnie umówić:)

http://s002.wyslijto.pl/?file_id=48115841846769148696
kawałek jest wyciete z tej rozmowy, jak podaje nr konta ...

2. Poszedłem odprowadzić kolegę kawałek. Idzie UG nic poprosiłem aby zrobiła mi i kumplowi zdjęcie, później sobie z nią zrobiłem … ja ją znam z widzenia … i całe szczecie nie prosiłem o tyl
Odeszliśmy może kilka metrów idą 2 hb. I to samo „zrobicie nam zdjęcie?” zrobiły później zrobiliśmy sobie razem i osobno… proszę brunetke o tel ona nie chce dać XD (pewnie przez to ze było może trochę widać po mnie %) i tutaj właśnie zepsułem wszystko ponieważ ta 2ga dziewczyna była bardziej zainteresowana … kurcze nic no nie było numeru.

3. Wracam do domu. U moich rodziców była znajoma rosjanka, 40stka, nie ma faceta i dzieci… i zacząłem z nią flirtować aż mi mama zwróciła uwagę nie opisze konkretnie co mówiłem bo raczej najważniejszy był ton głosu i kontakt wzrokowy… zauważyłem ze jej się oczy zaświeciły… myślę ze mam szanse z nią jeszcze nie skończyłem


Przy podrywie nie powinno sie pic ... tyle ze ja nie planowałem nic ... tylko sie nie nudzic tego dnia

Offline

 

#2 04-02-2007 14:38:43

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: 2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

maciek007 napisał:

Pierwszy dzien lutego roku 2007
2. Poszedłem odprowadzić kolegę kawałek. Idzie UG nic poprosiłem aby zrobiła mi i kumplowi zdjęcie, później sobie z nią zrobiłem … ja ją znam z widzenia … i całe szczecie nie prosiłem o tyl
Odeszliśmy może kilka metrów idą 2 hb. I to samo „zrobicie nam zdjęcie?” zrobiły później zrobiliśmy sobie razem i osobno… proszę brunetke o tel ona nie chce dać XD (pewnie przez to ze było może trochę widać po mnie %) i tutaj właśnie zepsułem wszystko ponieważ ta 2ga dziewczyna była bardziej zainteresowana … kurcze nic no nie było numeru.

Trzeba było rzucić coś w stylu "dajcie jakiś namiar to Wam wyśle fotki"


No risk, no fun

Offline

 

#3 04-02-2007 15:42:14

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: 2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

kijek napisał:

Trzeba było rzucić coś w stylu "dajcie jakiś namiar to Wam wyśle fotki"

Wiem wiem ale byłem tak zaskoczony tym, że nr nie dostałem ze o tm nie pomyslałem. Wtety tez koma przy zobie nie miałem i myslałem gdzie zapisze ten nr ale co tam .... rozkrecam sie długa przerwe miałem z PUA bo kreciłem długoi z 1 dziewczyna ... ale jednak nie to

Offline

 

#4 04-02-2007 16:01:32

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: 2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

A i przesłuchałem ten Twój pliczek i rzuciłeś coś w stylu "Powinniśmy sie umówić. Co o tym sądzisz?? "
Ta druga część jest zupełnie zbędna


No risk, no fun

Offline

 

#5 04-02-2007 16:10:30

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: 2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

kijek napisał:

A i przesłuchałem ten Twój pliczek i rzuciłeś coś w stylu "Powinniśmy sie umówić. Co o tym sądzisz?? "
Ta druga część jest zupełnie zbędna

Zdecydowanie masz racje ale byłem troche podpity i nie myslałem co mowie jakos ten swiat wydawał sie inny

Miałe nagranie wiec pomyslałem, ze je udostepnie nastepnym razem bedzie cos lepszego

Offline

 

#6 06-02-2007 06:52:46

Squido

Gość

Re: 2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

maciek007 napisał:

http://s002.wyslijto.pl/?file_id=48115841846769148696
kawałek jest wyciete z tej rozmowy, jak podaje nr konta ...

Pierdolenie, pierdolenie i jeszcze raz pierdolenie. Może jej jeszcze zapytasz o rozmiar buta?? Po takiej rozmowie laska myśli: k**** przecież jak się z nim umówie to nie będziemy mieli o czym rozmawiać. Jesteś za bardzo needy i to słychać. Ciekaw jestem czy się z Tobą wogóle umówiła. Ja bym cię olał... ale duży plus za przełamanie się

Pozdrawim Squido

 

#7 06-02-2007 14:25:30

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: 2 luty, 3 akcje + audio rozmowa tel

Pierdolenie, pierdolenie i jeszcze raz pierdolenie. Może jej jeszcze zapytasz o rozmiar buta?? Po takiej rozmowie laska myśli: k**** przecież jak się z nim umówie to nie będziemy mieli o czym rozmawiać. Jesteś za bardzo needy i to słychać. Ciekaw jestem czy się z Tobą wogóle umówiła. Ja bym cię olał... ale duży plus za przełamanie się

Pozdrawim Squido

HAHAHA o lol przełamanie sie ....

po 1 byłem pijany 5 piw wypiłem:P
po 2 BYŁEM CIEKAWY ILE LAT MA I CHCIAŁEM WEDZIEC GDZIE CHODZI DO SZKOŁY wiec jesli chciałem to wiedizec to sie zapytałem. Czy alfa nie robi to co chce ?

Za duzo czytasz zamiast działac i przez to masz sieczke w głowie.

A co do umowienia sie to zadzwoniłem wczoraj i usyszałem ze "bardzo chetnie w weekend sie spotka"

wiec nie podniecaj sie i nie mow ze sie przełamałem ...

Ostatnio edytowany przez maciek007 (06-02-2007 15:06:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.magi1nation.pun.pl